Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

MÁDARA kosmētiku atzinuši pasaulē vadošie grima mākslinieki

Foto: Paula Čurkste / LETA

Foto: Paula Čurkste / LETA

Pasaulē vadošie grima mākslinieki no Francijas, Apvienotās Karalistes un citām valstīm, kas strādā tādos pasaules mēroga TV seriālos kā "Emily in Paris", "The Crown" un "One Day", kā arī fotosesijās žurnālos "Vogue", "Cosmpolitan" un "Harper's Bazaar", augsti vērtē zīmola plašo dekoratīvās kosmētikas toņu klāstu un produktus, kas vienlaikus sniedz dabīgu ādas efektu un kopjošas īpašības.

"Man ļoti patīk MÁDARA zīmols, galvenokārt dabiskā sastāva un plašā toņu klāsta dēļ. It īpaši novērtēju tumšo toņu daudzveidību un kosmētikas ilgnoturību. Ar tonālajiem krēmiem, konsīleri un pūderiem ir ļoti viegli un ātri strādāt, kas ir īpaši svarīgi filmēšanas laukumā. Tie ir viegli izpludināmi, nemanāmi saplūst ar ādu un nav nepieciešams izmantot daudz produkta," teic Aleksandra Lenone, grima māksliniece no Francijas, kas strādājusi uz filmēšanas laukuma seriālā "Emily in Paris", Berlīnes modes nedēļā, kā arī ar tādiem luksusa zīmoliem kā Yves Saint Laurent.

MÁDARA dekoratīvā kosmētika turpina strauji augt.

Dekoratīvā kosmētika ir strauji augošs segments MÁDARA produktu sortimentā. 2023. gadā tā veidoja 2,617,442 miljonus eiro ieņēmumus jeb par 17,3% vairāk nekā 2022. gadā. Lielākie tirgi, kuros bijis pieaugums, ir Francija (+22%), Igaunija (+16%) un Vācija (+14%).

"Esam ļoti lepni, ka mūsu tonējošo kosmētiku ir pamanījuši un iecienījusi profesionāli grima mākslinieki, kas strādā ar pasaules mēroga kinozvaigznēm, modeļiem un projektiem. Tas dod vēl lielāku apliecinājumu tam, ka mūsu produktu izstrādes speciālisti lieliski izprot dekoratīvās kosmētikas lietotāju vēlmes un tās sasniedz ar augsta līmeņa dabiskām formulām. Tāpat šo pierādījumu sniedz arī strauji augošais pieprasījums pēc MÁDARA dekoratīvās kosmētikas Francijā, Vācijā un citos eksporta tirgos," komentē Gunta Šulte, MADARA Cosmetics izpilddirektore.

Par MÁDARA Cosmetics

"MADARA Cosmetics" dibināta 2006. gadā un kļuvusi par vienu no vadošajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā un līderi Latvijā, kā arī iecienītu zīmolu Francijā, Vācijā, Somijā un citur Eiropā. Kopš 2017. gada novembra kompānijas akcijas iekļautas biržas "Nasdaq Baltic" alternatīvā tirgus "First North" sarakstā.

Informāciju sagatavoja Agne Araka-Innus, MADARA Cosmetics, AS Mārketinga vadītāja Latvijā.

Foto: Paula Čurkste / LETA

Foto: Paula Čurkste / LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas