Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mājas īstā miera oāzē: uzsākta elegantā dzīvojamā nama “Grafīts” būvniecība

Pavisam netālu no Āgenskalna – Bieriņos – uzsākta jauna dzīvojamā nama būvniecība. Tā nosaukums ir “Grafīts” par godu ēkas fasādes sulīgajam tumši pelēkajam tonim un mierīgajai, bet elegantajai arhitektūrai. Gluži kā mirdzošajam tīrradnim, arī šai ēkai raksturīga daudzslāņainība: tajā augstas kvalitātes apdares materiāli tiks apvienoti ar energoefektīviem risinājumiem, dzīvošanai funkcionālām ekstrām kā izbūvētām skapju/garderobes telpām un pilnībā labiekārtotu vannas istabu vai pat vairākām, un ērtu telpu plānojumu, lai radītu privātmājas plašuma sajūtu. Kā tas viss izskatīsies dzīvē? Devāmies pie nekustamā īpašuma “Grafīts” projekta attīstītājiem "YIT LATVIJA", lai uzzinātu vairāk.

Lūdzu, pastāstiet par ģeogrāfisko atrašanās vietu: kāpēc tieši Bieriņi?

Bieriņi un Liepājas ielas apkaime, kur sākta dzīvojamās mājas būvniecība, ir zaļa, klusa un mierpilna. Ģeogrāfiski ēkai ir laba lokācija, jo tā atrodas nostāk no pilsētas centa burzmas, bet tajā pat laikā ir netālu svarīgām iestādēm, piemēram, izglītības un veselības iestādēm, veikaliem, lidostai. Tā robežojas ar Pleskodāles, Āgenskalna, Torņakalna un Atgāzenes apkaimēm un Mārupes pagastu, un tajā jau tagad ir pieejama ērta sabiedriskā transporta kustība. Mēs sakām, ka Bieriņi ir svaiga gaisa piepildīta miera oāze, un patiesi ticam, ka tā ir izcila vieta dzīvošanai.

Cik daudz dzīvokļu šajā dzīvojamajā namā paredzēti?

Kopā šajā četrus stāvus augstajā ēkā būs 72 dzīvokļi ar divām, trīs vai četrām istabām, kā arī pagrabstāvs ar garāžām un noliktavām mantu uzglabāšanai.

Energoefektīvi materiāli, funkcionāls plānojums, privātmājas sajūta – pastāstiet par to vairāk

Veidojot projektu “Grafīts”, mēs domājām par lietām, ko paši vēlētos redzēt savās ideālajās mājās. Daudziem ir svarīgi iegādāties dzīvokli jaunā projektā, jo tiem ir zemāki ikdienas uzturēšanas izdevumi, tajos ir augstāks komforta līmenis, tiem ir ierīkotas modernākas tehnoloģijas un risinājumi, un tie ir piemēroti mūsdienīgi domājošiem un prasīgiem cilvēkiem. Šādos dzīvokļos visa pamatā ir energoefektīvi risinājumi, kvalitatīvi, augstas klases materiāli gan ēkas konstrukcijās, gan apdarē. Tas garantē ilgtspēju, patīkamu mikroklimatu telpās ikdienā. Tāpat svarīgs ir dzīvokļa plānojums, lai ierobežotā telpa būtu maksimāli efektīvi izmantojama, bet tajā pat laikā radītu sajūtu, ka visam vieta ir pietiekami. Tādas lietas kā vieta iebūvējamiem skapjiem, pārdomātas zonas, kur izbūvēt virtuvi, un aprīkotas vannas istabas to sniedz. Turklāt nevar aizmirst par zaļās apkārtnes burvību. Tas ir jāizbauda un ne tikai caur logu, tāpēc ikkatram dzīvoklim ir balkons.

Kas vēl ietilpst “Grafīta” piedāvājumā?

“Grafītam” piemīt visas YIT projektiem raksturīgās kvalitātes:

  • pārdomāti, ergonomiski dzīvokļi ar labu plānojumu un pilnu apdari;
  • plašas auto novietnes gan virszemē, gan pazemē, turklāt esam padomājuši arī par elektroauto īpašniekiem – tos uzlādēt varēs pazemes autostāvvietā;
  • 62 dažāda izmēra noliktavas mājas iemītnieku ērtībai;
  • Apzaļumots, labiekārtots pagalms ar plašu atpūtas zonu un bērnu laukumiem, kas ir iežogots, lai vēl vairāk radītu privātmājas sajūtu.

Kādi cilvēki visvairāk novērtēs “Grafīts” projektu?

Ģimenes ar bērniem, aktīva dzīvesveida piekritēji, tie, kuri vēlas mājas harmoniskā un skaistā vietā. Tepat pa rokai ir visos gadalaikos skrējēju, slēpotāju un, protams, veloentuziastu iemīļotais Zaļais veloceliņš, kas pa Mārupītes ieleju aizved līdz gleznainajam Māras dīķim. Netālajos Mārupītes krastos apskatāmi tēlnieku darbi. Līdz Āgenskalna tirgum ir vien divdesmit minūšu gājiens, savukārt pilsētas centra rosība ar auto vai sabiedrisko transportu ērti sasniedzama piecpadsmit minūšu laikā. Bet lielākais ieguvums, protams, ir klusums un miers, kas te valda.

Vai ir zināms, kad cilvēki varēs ievākties?

2023. gada jūnijā uzsākām būvniecības darbus. Ēku ir plānots nodot ekspluatācijā 2024. gada decembrī, tātad 2025. gada pavasarī jaunie dzīvokļu īpašnieki varēs saņemt atslēgas un pārcelties.

Kur var apskatīties, kā izskatīsies “Grafīts” dzīvokļi?

Plašāku informāciju par dzīvojamā nama projektu “Grafīts” iespējams iegūt mūsu mājas lapā https://www.yit.lv/grafits. Tur pieejami ne tikai detalizēti dzīvokļu un stāvu plāni, bet arī detalizētāks tehniskais un apdares materiālu piedāvājums, kā arī iespējams veikt izvēlētā dzīvokļa rezervāciju. Aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas komandu, lai sniegtu konsultācijas par dzīvokļa izvēles un iegādes procesu, un finansēšanas iespējām mūsu sadarbības bankās.

Foto: "Grafīts", YIT LATVIJA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas