Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Malkas krāsnis un kamīni palīdzēs ienest jūsu mājās omulību

Malkas krāsns, Ziepjakmens krāsns, foto: "Akmens krāsnis"

Malkas krāsns, Ziepjakmens krāsns, foto: "Akmens krāsnis"

Krāsnī vai kamīnā sprakšķošas malkas pagales, omulīgs siltums, kas atdzīvina nosalušos pirkstus un pamazām pārņem visu ķermeni, mājās gatavota ēdiena smarža – šīs allaž ir bijušas lietas, kas raksturo labi pavadītus ziemas vakarus. Tādus, ko novērtēs pat tie, kam patiesībā daudz vairāk pie sirds iet vasara. Šobrīd, laikā, kad mūsu sabiedriskās aktivitātes ir stipri ierobežotas, šādi vakari ģimenes lokā ir ieguvuši vēl īpašāku nozīmi.

Nenoliedzami, visvairāk mūs silda tas siltums, kas nāk no tuvo cilvēku sirdīm. Tomēr, runājot par praktiskākām lietām, par mājas omulības centru ziemas vakaros bieži kļūst malkas krāsns vai kamīns.

Par uzņēmuma “Akmens krāsnis” piedāvātajām Somijā ražotajām Tulikivi malkas krāsnīm un to labajām īpašībām – kvalitāti, ekonomiskumu, drošību un dizainu – jau esam rakstījuši. Tulikivi krāsnis sevī iemieso visu, ko saprotam ar izslavēto Skandināvijas kvalitāti.

Dažus Tulikivi modeļus gribas izcelt īpaši. Ja tie kļūs par jūsu sabiedrotajiem, jūs, iespējams, turpmāk ziemu nevis pārdzīvosit, bet piedzīvosit, un nekad vairs nesauksit par briesmīgu gadalaiku.

Malkas krāsns ar cepeškrāsni – divi zaķi ar vienu šāvienu

Malkas krāsns ar iebūvētu cepeškrāsni ir lielisks risinājums “divi vienā” – tā ne tikai vienmērīgi uzsilst un labi uztur siltumu, bet arī nodrošina iespēju pagatavot gardu maltīti .

Malkas kamīnkrāsns cepeškrāsns veidota pēc senās maizes krāsns principa – vispirms jāizkurina, lai uzkarsētu cepeškrāsni, tādā veidā nodrošinot nemainīgu temperatūru vairāku stundu garumā.

Kas var būt labāks, kā sarīkot ģimenes (un, kad tas atkal būs iespējams – arī draugu) “kulinārijas meistarklasi” – izmēģinot īpašās receptes no vecmāmiņas pūra lādes, vai arī pagatavojot īstu malkas krāsnī ceptu itāļu picu, kuru katrs dalībnieks var veidot pēc savām vēlmēm. Neaizmirstams vakars garantēts!

Malkas plīts paša virtuvē – īstenu gardēžu sapnis

Īsteniem gardēžiem nav jāpaskaidro, cik īpaši garšo tieši uz uguns gatavots ēdiens, vai tā būtu pārgājiena ugunskura zupa, lauku vecmāmiņas pīrāgi vai itāļu meistara pica. Taču bieži vien cilvēkus no malkas krāsns ierīkošanas dzīvoklī attur priekštats, ka tās aizņem daudz vietas, ir ekspluatācijā sarežģītas un uguns nedrošas, rada pelnus un netīrību – citiem vārdiem, jāatstāj vēsturei un profesionāliem cepējiem.

Tulikivi virtuves malkas plītis un maizes krāsnis šos novecojošos priekšstatus apgāž. Var teikt, ka tās ir gadu simtos pārbaudītu vērtības mūsdienīgāka un jaudīgāka versija. Šādas krāsnis un plītis lieliski iederas gan brīvdienu mājās un vasarnīcās, gan arī dzīvojamos namos laukos un pilsētā.

Savukārt drošie un kvalitatīvie materiāli, no kā izgatavotasTulikivi krāsnis un plītis, garantēs ērtu lietošanu un ilgu kalpošanas laiku. Šāda plīts izvēle ir arī ļoti ekonomisks un ilgtspējīgs risinājums, jo paralēli ēdiena gatavošanai nodrošina arī apkuri līdz pat 70 m2 lielām telpām. Malkas apkures plītis ir izgatavotas no ziepjakmens, kam ir ļoti laba siltumvadāmība – plītis uzkarst ātri un vienmērīgi, un ilgi atdod siltumu.

Piepildiet sapni par savu pirtiņu!

Pēc aktīvas sniega prieku dienas ārā līdz pilnai laimei pietrūkst vēl tikai vienas lietas - kārtīgi izkarsēt kaulus pirtiņā! Ne velti šoziem pēc viesu namiem ar pirtīm ir liels pieprasījums – tas nav lēts prieks un arī ne visus gribētājus iespējams uzņemt.

Varbūt, ja telpas to atļauj, ir vērts apsvērt pašiem savas pirts izbūvi – un varēsiet sildīties cik bieži vien sirds vēlas. Arī šajā gadījumā “Akmens krāsnis” var jums palīdzēt – viņu piedāvājumā ir gan dažādi malkas pirts krāšņu modeļi, gan arī kompaktas lakoniska dizaina elektriskās pirts krāsnis, kas labi iederēsies jebkurā mājoklī.


Malkas krāsns, Ziepjakmens krāsns, foto: "Akmens krāsnis"

Malkas krāsns, Ziepjakmens krāsns, foto: "Akmens krāsnis"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas