Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Meditācijas terapija ar dziedošajiem Tibetas kausiem un citi zīlēšanas brīnumi

Zīlēšanas pakalpojumus cilvēki ir izmantojuši visos laikos. Ielūkoties nākotnē – tas taču ir tik ļoti vilinoši. Tomēr zīlēšanas salonus cilvēki apmeklē ne tikai ziņkārības dzīti, bet arī ļoti lielu problēmu un reizēm pat bezizejas mākti. Par to kā un kādas problēmas cilvēki risina zīlēšanas salonos, pastāstīs viena no Rīgas labākajiem zīlēšanas saloniem ‘’Zeme un Likteņi’’ gaišreģes Sarmīte un Tamāra.

Ko piedāvā ‘’Zeme un Likteņi’’?

Salons ‘’Zeme un Likteņi’’ Rīgā darbojās jau 25 gadus. Šajā laikā palīdzība sniegta simtiem cilvēku. Salonā pieejami gaišredzības pakalpojumi, ko piedāvā augsta ranga speciāliste Inna. Tāpat pieejam zīlēšana ar dažāda veida kārtīm, hiromantija dzimtas problēmu risināšana, enerģētiskā dziedināšana, auras attīrīšana un daudz kas cits.

Sarmīte : ‘’ Saprotot kā strādāt ar sevi, cilvēks var mainīt visu!’’

Salonā ‘’Zeme un Likteņi’’ strādā arī augstu cilvēku uzticību ieguvusī speciāliste – taroloģe, astroloģe un psiholoģe. Speciāliste stāsta, ka pie viņas var vērsties cilvēki ar visdažādākajiem jautājumiem un problēmām. Taču Sarmīte atklāj, ka visbiežāk cilvēkus nomoka jautājumi par personīgi dzīvi, attiecībām, mīlestību. Sarmīte spēj palīdzēt arī cilvēkiem, kurus no moka finansiālie jautājumi, problēmas biznesā, nespēja izvēlēties profesiju, slimības( tiek meklēti to cēloņi) utt. Tāpat iespējams analizēt šīs dzīves karmiskos uzdevumus. Sarmīte gan atzīst, ka cilvēks savā dzīve var mainīt itin visu, iemācoties pareizi domāt un saprotot kā strādāt ar sevi.

Vai pie gaišreģiem vēršas tikai sievietes?

Tas, ka pie zīlniekiem pēc padoma vēršas tikai sievietes, izrādās, ir stereotips. Sarmīte atzīst, ka sievietes gan nākot nedaudz vairāk, taču netrūkstot arī vīriešu, kuri meklē palīdzību. Salona ‘’Zeme un Likteņi’’ zīlniece un taroloģe Tamāra atzīst to pašu un piebilst, ka vīrieši, tieši tāpat kā daiļā dzimuma pārstāves, visvairāk uztraucās tieši par attiecībām, jo cilvēki ļoti baidoties palikt vieni.

Vai ir kas tāds, ko gaišreģi nekad neteiks klientiem?

Tamāra savas spējas sākusi apjaust bērnībā. Jau tad sieviete pamazām sākusi apzināties, ka viņas izteiktie vārdi spēj ietekmēt situācijas. Tāpat viņa intuitīvi jutusi kādi vārdi un kurā brīdī jāsaka. Tamāra aktīvi zīlē jau kopš 1996. gada. Šobrīd pie viņas pēc padoma vēršas visdažādāko problēmu nomākti cilvēki. Uz jautājumu vai ir lietas, ko zīlnieki cilvēkiem nestāsta, Tamāra atbild, ka ievērojot gaišreģu kodeksu, nāve netiek pieminēta. Ja redzams, ka cilvēku piemeklēs, kas tiešām nelāgs, tiek ieteikts izvairīties no situācijām, kurās šis nepatīkamais notikums cilvēku var piemeklēt. Piemēram, atteikties no plānotā ceļojuma, sporta aktivitātēm, bīstama darba uzdevuma un tamlīdzīgi.

Kas ir meditācijas terapija ar dziedošajiem Tibetas kausiem?

Salonā ‘’Zeme un Likteņi’’ pieejama meditatīva terapija ar Tibetas dziedošajiem kausiem. Terapija ar šiem kausiem atslābina, harmonizē ne tikai cilvēka iekšējo telpu, bet arī ārējo. Šī terapija stabilizē cilvēka enerģētisko stāvokli un palīdz izveseļoties.

Kas jāņem vērā, pirms došanās uz zīlēšanas salonu?

Protams jāsagatavo detalizēti jautājumi uz kuriem vēlaties dzirdēt atbildes. Jāizvēlas uzticams salons. Un jāņem vērā, ka arī pašiem šis jomas speciālistiem mēdz būt savi nosacījumi. Salons ‘’Zeme un Likteņi’’ aicina meklēt atbildes tikai uz tiem jautājumiem, kuri ir ļoti svarīgi un kļuvuši gluži vai neizturami! Tāpat salona pārstāvji atgādina, ka zīlēšanas laikā cilvēks vēršas pie nezināmās pasaules, tāpēc būt nepatiesam ir muļķīgi un pat bīstami. Ja noteikumi tiek ievēroti, salona ‘’Zeme un Likteņi’’ speciālisti palīdzēs atrisināt samilzušas problēmas un saņemt atbildes uz būtiskiem jautājumiem.


Zīlēšana. pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas