Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Melnzeme augsnes uzlabošanai

Līdz ar pavasari, mostoties dabai, aktīvi sākas dārza darbu sezona. Cilvēki nododas savu zemes pleķīšu, pagalmu, mauriņu, dārzu, siltumnīcu labiekārtošanas darbiem, jo kā jau pēc ziemas – visam ir vajadzīga jauna elpa. Taču, dārza darbu procesā bieži vien tiek secināts, ka zeme sevi izsmēlusi, apkārtne pie mājas panīkusi, mauriņš panīcis, augsne pārāk mālaina vai smilšaina, liekot uzdot jautājumu, ko darīt? Augsne atbilstoši jāsagatavo un jāpabaro. Viens no efektīvākajiem risinājumiem ir melnzemes izmantošana augsnes uzlabošanai.

Pavasaris – īstais laiks augsnes uzlabošanai

Vai tā būtu siltumnīca vai dārzs, dobe vai zālājs, pavasaris ir īstais laiks, kad uzlabot augsni, lai tā atkal būtu ražīga. Visiem, kuri ķērušies klāt zemes labiekārtošanas darbiem, vērts padomāt par noderīgu un ļoti ērtu pakalpojumu – melnzemes piegāde. Tas ir ne tikai ērts, bet arī drošs pakalpojums. Uzticot profesionāļiem piegādāt melnzemi, tiek izslēgtas bažas par sliktas kvalitātes melnzemi. Tas ir ļoti svarīgs faktors, ņemot vērā faktu, ka slikta, neauglīga melnzeme var radīt problēmas daudzgadīgu nezāļu sakarā vai vēl bīstamāk – piesārņotā augsnē var būt baktērijas, kas savukārt var izraisīt pat veselības problēmas cilvēkiem. Pērkot melnzemi sludinājuma portālos, jārēķinās, ka nereti tās izcelsmi nemaz nevar zināt, kā rezultātā, nākas nopirkt kaķi maisā. Turklāt, laika trūkums ikdienas steigā bieži vien liek pieņemt lēmumus, neiedziļinoties nedz kvalitātē, nedz efektivitātē. Tieši tāpēc piegādes pakalpojums ir parocīgs, drošs un ilgtspējīgs risinājums.

Melnzeme jāiegādājas pie uzticama piegādātāja

Viens no uzņēmumiem, kuru sniegto pakalpojumu klāstā ir arī melnzemes piegāde, ir SIA “Komanda24”. Uzņēmums specializējas un piedāvā tādus pakalpojumus kā pārvākšanās servisu, starpvalstu pārvākšanās servisu, atkritumu izvešanu, krāvēju pakalpojumus, mēbeļu montāžu/demontāžu, transporta pakalpojumus, kā arī – sniedz palīdzību elektroinstalācijas darbos, santehnikas darbos, ventilācijas un apkures darbos, galdniecības un remonta darbos.

Komanda24 sniegtajos pakalpojumos ietilpst arī beramo kravu piegāde dārzkopībai un būvniecībai bez starpniekiem no pierīgas karjeriem. Tiek piegādātas: smiltis (pieberamās, skalotās, sijātās), šķembas, grants (apmešanai, betonēšanai, mūrēšanai, estrich grīdām), oļi, grunts (līmeņa pacelšanai) un, tostarp arī 1-3 m³ auglīgas, kā sijātas, tā nesijātas melnzemes apzaļumošanai, stādīšanai, siltumnīcām un citām dārzkopības vajadzībām. Pakalpojums tiek sniegts klientiem operatīvi vēlamajā laikā visā Latvijas teritorijā. Kas būtiski, melnzeme tiek piegādāta ar kompaktiem un manevrētspējīgiem pašizgāzējiem, tādējādi nodrošinot piegādes iespējas jebkādos apstākļos, jebkurā teritorijā.

Līdz vasarai vairs nav tālu, tāpēc, ja vēlaties, lai viss paspēj sazaļot, tieši tagad ir īstais laiks augsnes uzlabošanai ar melnzemi. Izvēlaties risinājumu ar melnzemes piegādes pakalpojumu, ērtākai un kvalitatīvākai mājas teritorijas, mauriņu, dārzu, siltumnīcu labiekārtošanai kopā ar profesionāliem speciālistiem no SIA “Komanda24” uzņēmuma.

Melnzemes piegāde, Komanda24

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas