Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mēneša horoskops maijam

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Tuvojas maijs, un līdz ar jauno mēnesi nāk noskaņu maiņa, jauni izaicinājumi un daudz iespēju izaugsmei. Uzzini, ko saulainais mēnesis ienesīs tavā dzīvē!

Auns

Maijā tu gaidīsi no dzīves vairāk: vairāk uzvaru, vairāk draugu, vairāk mīlestības.

Mēneša vidū tava uzmanība tiks apbalvota ar zināmu progresu. Tu atradīsi zināmu skaidrību un stabilitāti, kas palīdzēs saprast, cik vērtīgs un īpašs patiesībā esi. Šomēnes pa ceļam būs daži nelieli pārbaudījumi – tie ir tikai atgādinājumi, ka jāturas pie iesāktā.

Mēneša beigās tu sasniegsi maksimumu, jo vēlēsies būt redzams un, būsim reāls, izrādīties. Svini savu spožumu, bet esi pazemīgs, mans draugs.

Vērsis

Šis ir tavs dzimšanas dienas mēnesis, un tu būsi gatavs uzņemties atbildību jo īpaši karjeras un mīlestības jomā. Galvenais, lai to izdarītu? Lieliska komunikācija. Paturi to prātā!

Mēneša vidū komunikācija ar apkārtējiem būs vienkāršāka, jo būs skaidrība par to, kas ir un kas nav prioritāte tavā dzīvē. Bet esi vērīgs: tu pamanīsi dažus ieradumus, no kuriem ir grūti atbrīvoties.

Seko līdzi neapmierinātībai mājās, jo zvaigznes saka, ka tas būs īpaši aktuāli šomēnes. Tu esi pilnībā gatavs izteikt savas domas, vienlaikus saglabājot mieru. Vienmēr atceries to!

Dvīņi

Tava pašreizējā uzskatu sistēma liek tev justies neiedvesmotam, un tagad tu domā, vai tā tev ir piemērota. Tu meklē kaut ko spēcinošu un aizraujošu, kas varētu tevi pacelt, kad atrodies bezdibenī. Iespējams, garastāvokli maijā uzlabos iepirkšanās.

Turpmākajās nedēļās gaidāma krasa ikdienas rutīnas maiņa, taču tu noteikti esi gatavs izaicinājumam, jo tas sniegs garīgu brīvību. Tu būsi gatavs audzināt sevi, lai justos un kļūtu par savis labāko versiju.

Maijā pamanīsi mazos ieradumus un detaļas, kas varētu atvairīt noteiktas vēlmes. Iespējams, izjutīsi optimismu pret šiem ieradumiem un to dziedināšanu, lai iegūtu to, ko patiešām vēlies. Visums ir tavā pusē. Tu to vari izdarīt!

Vēzis

Šī mēneša tēma Vēžiem ir attiecības, bet ne tā, kā tu to domā. Tu būsi pārdomājis aizvainojošus notikumus, kas likuši justies bezspēcīgam, un tagad vēlēsies atbrīvoties no šīm sāpēm. Pamanīsi, kā šīs sāpes tevi atturēja, jo baidies, ka ievainojamība tevi atkal sāpinās. Labā ziņa ir tā, ka maijā būsi gatavs ielaist gaismu.

Šomēnes tavs prāts būs skaidrāks par tavu redzējumu. Var gadīties brīži, kad vēlēsies kā vientuļnieks aizvērties savā čaulā, bet tajā pašā laikā atcerēties savus mērķus un vēlmes. Atceries, ka esi visa cienīgs. Neļauj šiem brīžiem ienirt savā pašcieņas gremdēšanā!

Lauva

Tu esi pazīstams ar unikālu un neparastu pieeju mīlestībai un attiecībām. Tajā nav nekā slikta, bet vai esi domājis, kāpēc? Šomēnes tu sāksi saprast, kāpēc veic konkrētas rīcības attiecību lauciņā, un, iespējams, universs mudinās kaut ko darīt citādāk.

Tuvojoties mēneša vidum, Merkurs būs tiešs, tāpēc tu vēlēsies atkāpties no visa negatīvā un virzīties uz izcilību savā karjeras lauciņā. Taču atceries pirms pilnas jaudas atdeves uzlādēties un pārliecināties, ka jūties pietiekami labi.

Esi piesardzīgs ar to, kā šomēnes izturēsies pret cilvēkiem, pretējā gadījumā varēsi aizvērt durvis, pirms tās būs atvērušās.

Jaunava

Tu jūties tā, it kā tavā dzīvē būtu nepieciešamas izmaiņas, taču ir bijis grūti rīkoties. Iespējams, tavs domāšanas veids tevi bloķē. Kas tevi attur? Kas tev jārisina? Ticība sev būs būtiska šajā sarežģītajā periodā. Protams, tas izklausās neparasti, taču atceries, ka tev tiešām ir spēks paveikt visu, ko esi iecerējis.

Mēneša vidū sāks nostiprināties tava pašapziņa. Beidzot veidosi pozitīvāku skatījumu uz dzīvi. Jauki, vai ne?

Tomēr tava motivācija būs nedaudz vāja. Tu ļoti vēlēsies veikt izmaiņas, taču būs grūti pielikt roku. Iespējams, būs nepieciešams vairāk atpūsties vai pat izstrādāt stratēģiju. Tu zini, ka jums, Jaunavām, patīk būt aizņemtām. Vienkārši baudi līdz šim paveikto un svini dzīvi, svini sevi!

Svari

Tu pēdējā laikā uztver dzīvi pārāk nopietni. Ievainojamība nešķiet tik slikta, lai gan tā var būt diezgan neērta. Bet tu esi gatavs atteikties no jebkādiem pašmērķīgiem veidiem, kā satikties ar kādu autentiski – gan romantiski, gan platoniski.

Kad ievainojamība sasniedz maksimumu, tu kļūsti mazliet neparasts. Visi šie jautājumi “ko darīt, ja…” sāks parādīties tavā prātā. Hei, mēs to sapratām! Ir labi būt vērīgam. Bet, ja tava sirds liek uzticēties šim cilvēkam, esi drosmīgs un atveries! Tā rezultātā var notikt brīnišķīgas lietas.

Skorpions

Tu dziļāk izpētīsi, kā tava agrīnā dzīve ir ietekmējusi tavu emocionālo briedumu. Kad Mēness aptumsums būs tavā zīmē, tu atlaidīsi to smagumu, kas neļauj dzīvot harmonijā un mīlestībā. Izlasi pāris psiholoģijas grāmatas, uzmeklē terapeita pakalpojumus un piedalies dziļās sarunas, lai palīdzētu sev garajā iekšējā bērna dziedināšanas procesā.

Mēneša vidū tu centīsies vairāk sazināties ar citiem. Šajā dziedināšanas ceļojumā noteikti praktizē nelielu atturību. Tu esi nonācis tik tālu, ka mīlestība, ko meklē, tevi atradīs pietiekami drīz. Esi pacietīgs.

Strēlnieks

Tu būsi pārdomājis gan savu, gan citu vārdu un prāta spēku. Iespējams, sapratīsi, ka ir daži veidi, no kuriem vēlies atbrīvoties un no kuriem – izaugt. Ideju realizācija var būt grūti norījama tablete, taču tā ir nepieciešama augšanas procesam. Iestati laiku, lai dziedinātu sevi un no kļūdām mācītos!

Maijā centies praktizēt pozitīvu domāšanu un iedrošinošus apgalvojumus. Padari to par daļu no savas ikdienas rutīnas. Var būt dienas, kad vēlēsies atgriezties pie sava vecā domāšanas un runas veida, taču saglabā šo vērtīgo ieradumu – tas ir tā vērts.

Tāpat neaizmirsti šomēnes pievērst uzmanību saiknei ar kādu, ar kuru vari izrunāt visas savas domas un idejas. Viņi varētu nedaudz izaicināt tavu domāšanas veidu. Iesaisties debatēs!

Mežāzis

Pieaugot tu vienmēr esi novērtējis to, kas ir visloģiskākais un praktiskākais. Šī ir liela daļa no tevis; šīs vērtības pat noteica tavus sapņus un centienus. Bet ko tu dari, kad vairs neej paralēlēs ar saviem pagātnes mērķiem? Tu taisi jaunus, muļķīt! Ja tev ir grūti, aprunājies par savām jūtām ar kādu, kuram uzticies, un izveido spēles plānu.

Tev var rasties jautājums, kāpēc esi noguris no pagātnes centieniem. Neuztraucies par to pārāk daudz. Mūsu intereses un prioritātes mainās, un tas ir labi. Šomēnes mēģini pievērsties tam, kas tev sagādā prieku. Pavadi kādu laiku, darot šīs lietas, un pārbaudi, vai tas iedvesmo tevi spert nākamo soli.

Tuvojoties mēneša beigām, tu sapratīsi, ka pārāk ilgi esi slinkojis. Ir normāli darīt lietas, kas nešķiet produktīvas, Mežāzi, taču ieplāno arī kādu lietderīgu nodarbi savā ikdienā.

Ūdensvīrs

Maijā pārdomāsi, kā esi audzis kā personība, kā arī to, kas varētu būt veicinājis šo izaugsmi. Visticamāk, tas būs saistīts ar tavu reputāciju, statusu, karjeru un to, kā tu vēlēsies to mainīt. Izaugsme ir neticams process, taču ir svarīgi, lai tu audzinātu sevi. Tu nevēlies emocionāli izdegt!

Lai veiktu vēlamās izmaiņas, ir svarīgi izveidot savu emocionālo pamatu. Atgriezies pie savām saknēm, sazinies ar savu ģimeni! Izdomā, kāpēc tu dari tās lietas, ko dari. Tas varētu radīt labāku izpratni par to, kas liek tev regulāri saņemties, un ļaus veikt nākamās darbības.

Līdz mēneša beigām būsi tik lepns par paveikto! Daži cilvēki var justies neērti par izmaiņām, kuras radīsi sevī, jo viņi ir pieraduši pie tavas vecās versijas. Vienalga! Turpini izpausties un darīt lietas, kas tev patīk. Maijā paredzēts parādīties jaunai domubiedru grupai tavā ikdienas dzīvē.

Zivis

Rakšanās dziļi nezināmajā tevi vienmēr ir vilinājusi. Tu vēlēsies ne tikai vairāk izprast sevi, bet arī labāk izzināt pasauli. Maijā noteikti velti laiku pašaprūpei – dari to, kas tev patīk! Varbūt tev jāsāk rakstīt sava personīgā dienasgrāmata.

Jaunu mērķu īstenošana šomēnes būs izaicinājums. Šajā procesā var būt dažas sāpes, taču esi pacietīgs – tu visu sasniegsi!

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas