Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mikropigmentācijas procedūras – dabiskā skaistuma akcentēšanai

Mikropigmentācijas procedūras, Photo by Valerie Elash on Unsplash

Mikropigmentācijas procedūras, Photo by Valerie Elash on Unsplash

Mikropigmentācijas jeb permanentā grima procedūras mūsu sievietēm un arvien biežāk – arī vīriešiem sen vairs nav jaunums. Visbiežāk par mikropigmentāciju izšķiras sievietes, kas vēlas nevainojami izskatīties jebkurā dzīves situācijā, laika apstākļos un noguruma pakāpē, netērējot daudz laika ikdienas grima uzklāšanai.

Mūsdienās kvalificēta meistara uzklātajam permanentajam grimam, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, nav nekādas līdzības ar “klauna seju”, kādas dažkārt gadās redzēt un kas varbūt rada bažas, pirms izdarīt izvēli par labu mikropigmentācijas procedūru veikšanai. Tas ir neuzkrītošs, harmonisks, pieskaņots klientes dabīgajiem sejas, acu un uzacu toņiem, un nerada nedabisku iespaidu.

Tomēr skaistas sejiņas “uzzīmēšana” nav vienīgais, uz ko mūsdienu mikropigmentācija ir spējīga. Par to, kā dažkārt tā spēj palīdzēt daudz nopietnākās dzīves situācijās, stāsta Nadežda Deržnikele, Latvijas profesionālās mikropigmentācijas centra PM Laboratory vadītāja un vadošā speciāliste.

Paramedicīniskā mikropigmentācija - veiksmīgs risinājums ķermeņa estētikas problēmām

Viens no mirkopigmentācijas pakalpojumu veidiem, ko piedāvā “PM Laboratory”, ir paramedicīniskā mikropigmentācija. Šai gadījumā, arī cieši sadarbojoties ar plastikas ķirurgiem, ar mikropigmentācijas palīdzību tiek risināta kāda estētiska rakstura problēma, kas bieži vien radusies traumas vai operācijas rezultātā.

Biežāk sastopamās situācijas, kurās ar mikropigmentāciju sasniedzams ļoti veiksmīgs rezultāts:

  • Pēc traumām, avārijām, operācijām radušos rētaudu notušēšana
  • “Zaķa lūpas” efekta mazināšana
  • Alopēcija (matu trūkums uzacu un skropstu zonā) ir veiksmīgi koriģējama ar mūsdienīgo uzacu matiņu tehniku
  • Vitiligo jeb depigmentētās ādas zonas pigmentācija
  • Striju vizuāla korekcija pēc grūtniecības, svara zaudēšanas vai citos gadījumos
  • Tumšo zemacu loku kamuflāža

Krūšu izskata atjaunošana pēc smagām operācijām

Īpašu vietu mikropigmentācijas procedūrās ieņem darbs delikātajā sieviešu krūšu zonā. Dažkārt pēc implantācijas operācijām ap areolu paliek neestētiska rēta, kuru var un pat vajag maskēt. Piemērojot pigmenta toni pašas areolas vai tās apkārtējiem audiem, ir iespējams sasniegt vizuāli ideālu estētisko rezultātu.

Diemžēl ne visos gadījumos krūšu implantu ievietošana ir pašas pacientes izvēle. Sievietēm, kas cīnās ar krūts vēzi, nākas veikt mastektomijas operāciju, kad krūšu dziedzeri tiek izgriezti ļaundabīga audzēja dēļ. Šādos gadījumos iespējams veikt krūts ķirurģisko rekonstrukciju, ievietot implantus, taču tad trūkst krūts areolas. Labā ziņa ir tāda, ka tagad ir iespējams to vizuāli atjaunot to ar trīs dimensiju pigmentācijas zīmējuma palīdzību.
Krūts vēža ārstēšanas kompleksā bieži ietilpst arī staru terapija, kuras blakusefekts var būt daļēja alopēcija (matu izkrišana). Arī šajā gadījumā mikropigmentēšana ir lielisks dotās problēmas risinājums.

Vai ir iespējams izlabot neveiksmīgu permanento grimu?

“Un ja nu man rezultāts nepatiks ?” – šis ir viens jautājumiem, ko visbiežāk sev uzdod cilvēki, pirms izšķirties par mikropigmentācijas procedūru veikšanu. Permanentais grims nav vis parastais, kuru vakarā vienkārši nomazgājam, tādēļ šīs bažas ir pat ļoti saprotamas.

Diemžēl internetā un arī ikdienā joprojām nākas redzēt sievietes, kuras ieraugot vien ir skaidrs, ka kaut kas nav tā, kā vajag – nedabīgi kontrastējošas kontūras, kļūdaini izveidota uzacu forma, nepiemērota pigmenta toņa izvēle, un citi neglītumi. Mikropigmentācija ir procedūra, ar kuras rezultātu jums nāksies sadzīvot ilgtermiņā, tādēļ šeit būtu vietā vēlreiz atgādināt, cik svarīga ir meistara izvēle – savu seju un ķermeni uzticiet tikai pārbaudītiem, kvalificētiem profesionāļiem.

Bet ja nu tomēr jums nav paveicies un esat nokļuvuši pavirša vai neprasmīga speciālista rokās – neuztraucieties, viss vēl nav zaudēts! Daļa no PM Laboratory klientiem vēršas pie centra meistariem tieši ar šādu nepieciešamību – permanentā grima labošanu, un, par laimi, mūsdienās ir pieejamas arī metodes, kā to atrisināt.

Centra meistari katram individuālam gadījumam piemeklē savu risinājumu – tie var būt pigmentu likvidēšana ar lāzeru vai lāzeru krāsas korekcija, izvadīšana ar ķīmiskajiem līdzekļiem – remuveriem, kamuflāža, krāsas un formas korekcija.

Starp citu, šādā veidā var tikt vaļā arī no neapdomīgi iegūtiem vai vienkārši apnikušiem tetovējumiem!


Mikropigmentācijas procedūras, Photo by Valerie Elash on Unsplash

Mikropigmentācijas procedūras, Photo by Valerie Elash on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas