Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

“Mīlas nometnes” dalībniece Līva zaudējusi bērniņu: “Šķiet, ka rēta būs sulīga vienmēr”

Līva un Mārtiņš ar īpaša rituāla palīdzību atvadās no zaudētā bērniņa

Cīņa par pirmdzimtā veselību nav vienīgais pārbaudījumus attiecību šova “Mīlas nometne” dalībnieku Līvas un Mārtiņa dzīvē. Drīz pēc meitiņas piedzimšanās viņi zaudēja bērniņu, tāpēc mīlas eksperts Arturs Šulcs novadīja viņiem rituālu, kas palīdzēja atbrīvoties no sāpēm. Lai gan kopš rituāla veikšanas Gruzijā ir pagājis labs laiks, atmiņas par šo traģisko notikumu uzjundī no jauna.

“Piedzīvot to, runāt par to un tad vēlreiz no jauna. Tā es jūtos katru reizi, skatoties “Mīlas nometnes” sērijas.

Ļoti grūti izstāstīt, cik smagi ir dzīvot ar apziņu, ka bērniņš manā ķermenī nomira. Šo faktu nepadara vieglāku arī tas, ka mums nav izdevies tikt pie otra bērniņa. Kolēģi, draugi, ģimene ļoti bieži mēdz jautāt: "Nu, neplānojat otro?" ; "Kad jums būs otrais?"; "Elifai vajag māsiņu vai brālīti" un tā tālāk. Es neapvainojos, bet dažreiz sakrājas. Tad kāds no tiem visiem komentāru izteicējiem var arī dabūt pa ādu.

Manai draudzenei ir meitiņa, tieši tajā vecumā, ja bērniņš būtu dzīvs. Viņām tik labi saskan! Dažreiz mierinu sevi, ka varbūt kāds tur augšā zināja labāk un mūs pasargāja. Vai tam var tikt pāri? Vai man kādreiz par to runājot nesāpēs sirds? Es nezinu, pagaidām šķiet, ka tā rēta vienmēr būs sulīga…” saviem “Instagram” sekotājiem atklātībā stāsta Līva.

Lasi arī:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas