Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mīlestības horoskops 2022. gada vasarai – kurām zīmēm gaidāma romantiskākā vasara?

Mīlestības horoskops, foto: Anam Kontor, Pexels.com

Mīlestības horoskops, foto: Anam Kontor, Pexels.com

Romantika vasarā ir kas īpašs, un pat rūdītākais vientuļnieks viegli padodas vasaras romāna kārdinājumam… Kas šovasar gaidāms attiecībās katrai horoskopa zīmei?

Auns, kā parasti, attapsies kaislību virpuļos

Auniem vēlams saraut visus svarīgos darbus jūnija sākumā, lai jau ar mēneša vidu varētu pievērsties privātajai dzīvei, jo tieši tad zvaigznes sola vētrainu kaislību laiku, turklāt gan tiem auniem, kas vēl otrās pusītes meklējumos, gan mīlestību jau atradušajiem. Profesionālā dzīve varētu palikt arī novārtā uz visu atlikušo vasaru…

Vērsim šovasar jāiemācās atpūsties

2022.gads vientuļajiem vēršiem sola jaunas iepazīšanās. Ja gada sākums bijis vairāk veltīts darbam un veselībai, tad vasara būs īstais brīdis, kad strādīgajiem vēršiem beidzot atslābt un paraudzīties apkārt. Kaut kur pludmalē vai restorāna terasē var gaidīt tava otrā pusīte, darbavietā, visticamāk, tu to nesastapsi, ja līdz šim neesi sastapis.

Dvīņiem derētu stabilitāte arī attiecībās

Dvīniem šovasar būs nostabilizēšanās un savu spēju nostiprināšanas laiks gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Ieteicams fokusēt savu enerģiju nevis uz jaunu apvāršņu atklāšanu, bet ielūkošanos tajā, kas tev jau ir, un stiprināt savas esošās attiecības. Ja esi viens, tad vērts apdomāt, kas tev patiešām nepieciešams ilgtermiņā – īsi sakari vai stabilas attiecības?

Vēzim prasīsies pārmaiņas

Daudziem vēžiem varētu būt iestājies nemiers un apnikums. Laiks šovasar izvērtēt, vai esi apmierināts ar to stāvoklī, kurā esi, un kā to mainīt! Sapņainajam un jūtīgajam vēzim, kam tik raksturīgs viegli pieķerties, ieteicams jūnijā atslābināties un nodoties meditācijai, vai citādi sasmelties spēkus, lai uz vasaras vidu varētu pieņemt kādu drosmīgu lēmumu…

Lauvām gaidāma īsta mīlas vasara!

Lauvas šovasar sagaida neskaitāmas iespējas mesties trakulīgos piedzīvojumos! Īpaši piesaistīs ūdens zīmes – Skorpioni, Zivis, Vēzis. Galvenais, turēt acis vaļā un pārlieku ilgi nenodoties vientulības valdzinājumam, kas dažus no lauvām varētu piemeklēt vasaras sākumā. Jūlija beigas un augusta pirmā puse, kas ir Lauvas laiks, būs īpaši veiksmīgs.

Jaunavām jāmācās ļauties impulsiem

Jaunavām ieteicams apvaldīt savu ierasto vēlmi vadīt visus procesus. Jaunavām attiecībās vērts atdot vadības grožus partnerim un ļaut, lai otrā puse pieņem lēmumus. Vientuļajiem vērts ļauties pēkšņiem piedāvājumiem – romantiskas iepazīšanās gaidīs tieši neplānotā ārzemju ceļojumā vai dodoties svinēt Jāņus neierastā kompānijā.

Svariem gaidāma aktīva vasara

Visticamāk, ka jūnijs svariem šogad paies, kārtojot dažādus darba un privātās dzīves uzdevumus, tādēļ Svari pat nepamanīs, kā paies vasaras pirmais mēnesis. Taču tas nozīmē, ka jūlijā varētu beidzot iestāties pelnīts miers un tas nozīmē arī iespēju pievērsties romantikai savā dzīvē. Noteikti ieplāno atpūtu vasaras otrajā pusē, viens vai ar partneri!

Skorpioniem jāpabeidz iesāktais

Kaislīgajiem Skorpiona zīmē dzimušajiem vasaras sākumā nav vērts uzsākt ko jaunu, bet pabeigt visu iesākto. Skorpionam šovasar attiecību jomā palīdzēs ne tikai viņa spēcīgā intuīcija, bet prasme pārmaiņas pēc arī ieklausīties otrā un iejusties viņa ādā. Īpaša vilkme Skorpionam būs pie gaisa zīmēm – Svariem, Dvīņiem, Ūdensvīra!

Strēlniekam jāķer mirklis ātri!

Jūnija sākums būs strēlniekiem labvēlīgs laiks, lai iepazītos ar iespējamo nākotnes partneri. Turi acis vaļā jauniem piedāvājumiem un iespējām, lai nepalaistu to garām! Pārējā vasara paskries nemanot, tādēļ esi uzmanīgs ar to, kādus lēmumus pieņemsi vasaras sākumā.

Mežāzim varētu uzrasties attiecības no attāluma

Tā kā mežāžiem šī vasara būs darba izaicinājumiem pilna, tad mīlestībā veiksies tiem mežāžiem, kas būs gatavi pārmaiņām arī mīlas dzīvē. Šovasar daudziem Mežāžiem var sanākt daudz ceļot, tādēļ būs jāiemācās strādāt elastīgi, un tāpat arī dzīvot un mīlēt, baudot katru iespēju būt kopā ar mīļoto cilvēku, un nezaudējot saikni arī esot tālumā.

Ūdensvīram izšķirošs būs augusts

Lai kā ūdensvīram alktu piedzīvojumi un jauni iespaidi jau no jūnija sākuma, un lielākā daļa iecerētā arī veiksies, tādi patiešām lieli notikumi gaidāmi augusta vidū. Vasaras pirmajā pusē vēlams sakārtot visu iekavēto un atlikto. Lai cik grūti būtu koncentrēties vasarā, vajadzētu tomēr pievērst uzmanību sīkumiem gan darba jomā, gan attiecībās.

Zivis gaida vasarīga romantika!

Zivīm raksturīga īpaši bagāta emocionālā pasaule, un šī vasara būs tā, kurā emocijās valdīs bezrūpība un rotaļīgums. Vientuļajām zivīm iespējami spontāni un gaisīgi mīlas sakari, kas var rezultēties arī ilgākās attiecībās… Savukārt jau aizņemtās zivtiņas visas vasaras garumā būs īpaši noskaņotas pavadīt laiku ar savu partneri patīkami, kā arī atrisināt dažādas domstarpības.


Re, kam vēl vasara iesākusies ar skaistiem jaunumiem privātajā dzīvē!


Mīlestības horoskops, foto: Anam Kontor, Pexels.com

Mīlestības horoskops, foto: Anam Kontor, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas