Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops 1.-7. maijam

Foto: Nennieinszweidrei/Pixabay.com

Foto: Nennieinszweidrei/Pixabay.com

Kāda solās būt maija pirmā nedēļa katrai zodiaka zīmei? Lūk, nedēļas horoskops!

Auns: Panākumi ir atkarīgi tikai no tavas rīcības

Panākumus galvenokārt balstīsi uz neatlaidīgu un labi pārdomātu rīcību. Spēja plānot un veiksmīgi tikt galā ar saimnieciski organizatoriskām lietām, jūtami izcels tevi uz apkārtējo fona. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem būsi draudzīgs un pretimnākošs. Mājas dzīvē svarīgākais norisināsies nedēļas izskaņā. Mīļotais cilvēks var sagādāt tev patīkamu pārsteigumu, kurš vēl ilgi paliks tavā atmiņā.

Vērsis: Atturies no pārlieku asas runas manieres

Daudz kas būs atkarīgs no spējas iedziļināties apkārt notiekošajā, pamanīt cēloņsakarības un rast turpat vai acumirklīgus risinājumus problēmām. Attiecībās ar apkārtējiem esi draudzīgāks, atturies no asas, pārlieku tiešas runas manieres. Ja vēlies risināt ar tieslietām, mantojumam, nekustamo īpašumu saistīto, labāk atvēli tam laiku nedēļas otrajā pusē. Savukārt, nedēļas sākumu ieteicams veltīt attiecību jautājumiem, privātās dzīves sakārtošanai.

Dvīņi: Ieklausies, ko saka sirdsbalss

Drošāk seko savai sirdsbalsij, ļauj ikdienā ienākt pārmaiņu garam. Ja arī kāds no līdzgaitniekiem izsaka sašutumu par tavu rīcību, daudz neuztraucies un turpini tikt iesāktās lietas. Šobrīd noteikti ieguvēji būs tie Vēža zīmes pārstāvji, kuri uzdrošināsies dzīvot sev, nebaidīsies pamēģināt jaunas lietas. Iegaumē, ka šobrīd arī šķietama nejaušība patiesībā būs likteņa lemta. Brīvajiem Dvīņiem šonedēļ var pavīdēt lieliskas iepazīšanās iespējas.

Vēzis: Pievērs lielāku uzmanību pašsajūtai

Organisms tev nekļūdīgi pateiks priekšā, kas tam nepieciešams. Nav izslēgts, ka šobrīd tev prasīsies neliels atelpa brīdis, kurā atiet no ikdienas steigas, uztraukumiem un no jauna “uzlādēt baterijas”. Ja tomēr nolem pievērsties darbam, neforsē ar slodzi, pasaudzē savu nervu sistēmu. Kopdzīvē ar laulāto pratīsi uzturēt vieglu un nepiespiestu gaisotni.

Lauva: Nedēļas horoskops sola apkārtējo atzinību

Nedēļa sākums var būt diezgan nemierīgs, rūpju pilns. Taču tu pratīsi saglabāt optimistisku nostāju un tikt galā ar visām nebūšanām. Pateicoties gūtajiem panākumiem, tev izdosies uzspodrināt savu reputāciju, gūt apkārtējo uzslavas, atzinību. Nedēļas vidus paies daudz mierīgākās noskaņās nekā sākums. Nav izslēgts, ka liktenis piespēlēs iespējas īstenot kādu sen lolotu ieceri. Brīvdienās tavu uzmanību prasīs mājas saimnieciskie darbi. Kāda Lauva var nolemt uzsākt mājokļa remontu.

Jaunava: Privātā dzīvē laiks visnotaļ sarežģīts

Būsi pacietīgs un apzinīgs lietās, kuras skars darbu, biznesu. Nav izslēgts, kāds Jaunavas zīmes pārstāvis spēs pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, uzlabot savus ienākumus. Ja darba jautājumos viss ies samērā gludi, tad privātajā dzīvē diemžēl var būt grūti panākt kāroto. Nav izslēgts, tu un otrā pusīte pārāk dažādi lūkosies uz attiecībās notiekošo, kas savukārt neļaus panākt jēgpilnus kompromisus.

Svari: It visā būsi piesardzīgs un apdomīgs

Šonedēļ pastāv labas iespējas sakārtot finansiālos jautājumus, tikt galā ar juridiskajām niansēm. Tiekoties ar jauniem sadarbības partneriem, droši paļaujies uz savu intuīciju, tā stabili pateiks priekšā vai ir vērts veidot tālākas lietišķās attiecības ar konkrēto cilvēku. Mīlas dzīvē būsi kaislīgs un romantisks, centīsies padarīt kopdzīvi ar otro pusīti daudz krāšņāku, emocijām piesātinātāku.

Skorpions: Laiks savās rūpēs dalīties ar otro pusīti

Nedēļas sākumā saasinātās emocijas var traucēt pilnvērtīgi īstenot tiešos darba pienākumus. Emocionālo līdzsvaru palīdzēs atgūt sirsnīgas sarunas ar otro pusīti, kā arī dažāda veida garīgās prakses, kā piemēram, joga, meditācija. Nedēļas vidū priekšplānā izvirzīsies finansiālie jautājumi. Nav izslēgti tēriņi ģimenes, mājokļa vajadzībām. Brīvdienās vēlams vairāk uzmanības veltīt savām atvasītēm.

Strēlnieks: Ģimenes dzīvē mierīgs laiks

Panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes veidot vajadzīgos kontaktus, kā arī spējas pielāgoties jauniem apstākļiem. Zvaigznes silti iesaka tikt vaļā no novecojušiem uzskatiem, darba metodēm un ļaut savā profesionālajā ikdienā ienākt nepieciešamajām novitātēm. Ģimenes dzīvē nedēļa solās būt mierīga. Tev izdosies panākt saskaņu attiecībās ar tuviniekiem, jo īpaši atvasītēm.

Mežāzis: Nedēļas sākumā var rasties negaidīti pavērsieni privātajā dzīvē

Proti, kāds Mežāzis var uzsākt jaunas attiecības vai arī atjaunot šķietami pagaisušu mīlas dzirksti. Darba lietās svarīgāks var izrādīties nedēļas vidus. Iespējami pēkšņi komandējumi, nepieciešamība pievērsties sevis profesionālai pilnveidošanai. Nedēļas nogalē pieaugs vēlme pēc jautras, bezrūpīgas atpūtas. Zvaigznes iesaka būt apdomīgākam ar grādīgo dziru.

Ūdensvīrs: Esi apdomīgāks naudas lietās

Esi nedaudz apdomīgāks savos tēriņos, neļauj pārlieku vaļu iegribām, jo tās var ātri vien iztukšot maciņu un radīt nevajadzīgas parādsaistības. Labāk koncentrē uzmanību ienākumu veicināšanai. Noskaņo sevi jauniem profesionālajiem izaicinājumiem, smelies pieredzi no pieredzes bagātākiem kolēģiem. Kopumā nedēļa veiksmīgāka ar mākslu, dzīves radošo pusi saistītajiem Zivs zīmes pārstāvjiem.

Zivis: Tevī modīsies jauni enerģijas krājumi, kuru dēļ būs grūti nosēdēt uz vietas

Šī ir lieliska nedēļa, lai risinātu sasāpējušus jautājumus, uzsāktu jaunus projektus. Saskaroties ar grūtībām, tu neapjuksi, tieši pretēji saņemsies un ar pārliecību par panākumiem, tiksi galā ar šķērsli! Ārpus darba labprāt baudīsi sporta aktivitātes, pavadīsi daudz laika svaigā gaisā. Mīlas dzīvē pratīsi ienest jaunas vēsmas, gūt emocionālo saskaņu ar partneri.


Foto: Nennieinszweidrei/Pixabay.com

Foto: Nennieinszweidrei/Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas