Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops 9. – 15. janvārim

Nedēļas horoskopi, Photo by Erik Mclean on Unsplash

Nedēļas horoskopi, Photo by Erik Mclean on Unsplash

Nedēļas horoskopi 9.-15.janvārim ir klāt. Kopumā nedēļa būs harmoniska un sirsnīga, gaisā virmos mīlestība – šī nedēļa būs ideāls laiks attiecību uzlabošanai ar cilvēkiem. Veiksies viss, kas saistīts ar radošumu, skaistumu, naudas pelnīšanu un dažādu jaunu lietu uzsākšanu. Bet ko tieši zvaigznes sola Tev?

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Auns darba nedēļas laikā jutīs spēcīgas alkas pēc baudām un piedzīvojumiem. Enerģija kūsās un Auns to lieliski spēs izmantot. Nedēļas nogalē pieaugs centieni gūt panākumus, taču būs grūti apvienot dažādās dzīves lomas vienā harmoniskā ritējumā. Būs jāmeklē līdzsvars starp personīgo dzīvi un profesionālo un tas būs grūti, jo kādam vienmēr liksies, ka veltat viņam pārāk maz laika.

Ieskaties: Ko zvaigznes sola Aunam 2023.gadā?

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsis nedēļas sākumā būs koncentrējies uz personiskajām dzīves jomām. Vairāk uzmanības pievērsīsi mājas dzīvei, jūtām, emocijām, attiecībām. Sākot no trešdienas kļūsi arvien emocionālāks un jutīgāks, vari nonākt arī pie jaunām atklāsmēm par sevi un līdzcilvēkiem. Šis ir īstais laiks, lai izsapņotu savu nākotni un sāktu pārvērst savus sapņus par realitāti.

Ieskaties: 2023.gada horoskops Vērsim – kā nepalaist garām finanšu uzrāvienu?

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīņi visu darba nedēļu jutīsies pārliecināti par savām spējām un ticēs savam spēkam. Lielisks laiks fiziskām aktivitātēm - vingrošanai, fiziskam darbam, sportam. Personiskajās attiecībās šarmēsiet ar savu harizmu, siltumu un seksualitāti. Nedēļas nogale ir piemērots laiks, lai atzītos mīlestībā vai ļautos romantikai. Darbā labumu nesīs jūsu spējas uzturēt vienmērīgu sarunas un komunikācijas stilu.

Ieskaties: Dvīnim 2023.gada sākumu astrologs sola trauksmainu, taču gads būšot stabils.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzis nodosies garīgajiem meklējumiem. Ar smagu darbu un reālistisku pieeju izdosies īstenot iecerēto, kā arī apzināties savu spēju robežas. Neraugoties uz to, Vēzis būs optimists, pacietīgs un disciplinēts. Sākot no ceturtdienas Vēzī pamodīsies vēlme pēc ideālas pasaules – gribēsies visu uzreiz: komfortu, drošību, mīlestību… Veidosies ciešāka saikne ar partneri vai draugiem.

Ieskaties: Ko astrologs sola Vēzim 2023.gadā?

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvas sekos savai intuīcijai un ļausies romantikai! Lauvas jutīsies ļoti pašpārliecinātas un pievilcīgas – šis ir lielisks laiks gan randiņiem, gan radošu partnerattiecību vai finansiālu projektu uzsākšanai. Nedēļas nogale būs mierīga – vairāk harmonijas, mazāk stresa. Labs laiks, lai izbaudītu atpūtu mājās ar ģimeni un draugiem. Komforts būs svarīgāks par piedzīvojumiem un pārmaiņām.

Ieskaties: Astrologs brīdina: Lauvas 2023.gadā sagaida liktenīgs periods

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunava šajā nedēļā būs īpaši emocionāla -nāksies uzticēties saviem instinktiem un vīzijām. Sākot no nedēļas vidus būs pozitīvs emocionālas enerģijas uzliesmojums, lielāka harmonija attiecībās ar draugiem un ģimeni. Ja izdosies izvairīties no stresa, jaunavas jutīsies labi. Varbūt ir vērts uzsākt kādu meditācijas veidu vai atrast jebko citu, kas tevi nomierina un pozitīvi uzlādē? Šis ir īstais laiks, lai uzņemtos iniciatīvu un risinātu problēmas – apkārtējie sajutīs jūsu pašapziņu un uzticēsies.

Ieskaties: 2023.gada aprīlis Jaunavām būs nozīmīgs pavērsiena punkts - saka astrologs

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Svariem šīs nedēļas sākums būs viens no veiksmīgākajiem laikiem romantikai un saziņai. Būsi gatavs dot un saņemt mīlestību un uzticēšanos, jutīsies pārliecināts un droši rīkosies ikvienā jautājumā. Nedēļas nogalē nāks jauna apjausma par nākotnes mērķiem un to, ko vēlies no dzīves, turklāt šie sapņi un vīzijas būs pietiekami reālistiski, lai tos varētu arī realizēt. Var gadīties, ka cilvēki pie jums nāks pēc padoma.

Ieskaties: Svari – horoskops 2023.gadam

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpions nedēļu sāks ar pozitīvas enerģijas lādiņu. Attiecībās ar draugiem un ģimeni valdīs harmonija. Lielisks laiks, lai uzņemtos iniciatīvu un atrisinātu iepriekš sasāpējušas problēmas. Tāpat nedēļa ir piemērota, lai atļautos sevi pareklamēt un atgādināt citiem par to, cik lielisks Tu esi. No trešdienas līdz svētdienai sāksi just pastiprinātu empātiju pret apkārtējiem un iegūsi arī dziļāku izpratni par savu lomu šai pasaulē. Svarīgi ir saprast, ka Tev vispirms ir jāsasniedz savi mērķi un sapņi, lai vēlāk varētu palīdzēt citiem. Attiecībās lielāka loma būs garīgajai saiknei un maigumam.

Ieskaties: Skorpions – horoskops 2023.gadam

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlniekam nedēļas sākums būs intensīvs. Lai ar to tiktu galā, Tev vajadzētu kļūt nedaudz sabiedriskākam un drošāk izpaust savas vēlmes. Lielisks laiks attiecību veidošanai un uzlabošanai, jaunu projektu uzsākšanai. Tu esi atbildīgs par savu likteni, tādēļ jāsāk rīkoties jau tagad. Nedēļas nogalē sajutīsiet ģimenes emocionālo atbalstu. Labs laiks svinībām kopā ar ģimeni.

Ieskaties: Strēlnieks, horoskops 2023.gadam

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzis izbaudīs kopā būšanu ar mīļajiem, bet, iespējams, vajadzēs novilkt robežas attiecībās ar svešiniekiem un attālākiem paziņām. Lielisks laiks, lai mazliet aizbēgtu no realitātes un patvertos kādā grāmatā vai paskatītos sen neredzētu filmu. Nedēļas nogalē vari zaudēt savaldīšanos, jo nespēsi vairs noturēt uzkrāto spriedzi un dusmas vai aizvainojumu. Centies būt pacietīgs, lai neradītu liekus konfliktus, izvairies no riskantām darbībām, jo ir liels negadījumu risks.

Ieskaties: 2023.gada horoskops Mežāzim – no kā būs jāuzmanās un kas gaidāms?

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīrs visu nedēļu vēlēsies nodoties sevis lutināšanai un baudām. Jutīsies pievilcīgs un koķets, izbaudīsi prieku no socializēšanās un saskarsmes ar cilvēkiem. Labs laiks jaunu draugu iegūšanai un kādai izklaidei. Nedēļas nogalē īpaši spēcīga būs vēlme pēc pārmaiņām. Attiecībās šis var pārtapt par īslaicīgu drāmu, taču ātri vien atkal spēsi nomierināties un iziesi uz kompromisiem. Piemērota nedēļas nogale radošām nodarbēm.

Ieskaties: 2023.gada horoskops Ūdensvīram – astrologa prognozes

Zivis (19. februāris–20. marts)

Zivis jutīsies harmoniskas un skaidri sāks apzināties un paust savus uzskatus. Lielisks laiks sarunām un dažādiem darījumiem. Iespēja iegūt jaunus draugus vai partnerus. No nedēļas visus būs ciešāka saikne ar draugiem un ģimeni. Pastiprināsies empātija, gribēsiet būt labs un izpalīdzīgs pret apkārtējiem, izjutīsiet sociālo atbildību.

Ieskaties: 2023.gada horoskops Zivīm, noskaidro, ko sola astrologs

Izlasiet arī:

Nedēļas horoskopi, Photo by Erik Mclean on Unsplash

Nedēļas horoskopi, Photo by Erik Mclean on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas