Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops no 12. līdz 18. februārim

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Ko zvaigznes tev sola šonedēļ?

Auns

Šonedēļ tev vajadzēs daudz vairāk koncentrēties uz darba pienākumiem. Ja tev ir savs bizness, esi uzmanīgs ar dokumentiem un rūpīgi pārdomā plānotos darījumus. Privātajā dzīvē savukārt dažādo paaudžu dēļ var rasties domstarpības ar mājiniekiem, kas traucēs mierpilni baudīt brīvo laiku.

Vērsis

Šonedēļ gaidāms svarīgs zvans saistībā ar tavām finansiālajām un profesionālajām interesēm. Tāpat var gadīties kāds negaidīts ceļojums darba vai ģimenes apstākļu dēļ, kuru vienkārši nevarēsi atcelt. Iespējams, pamatīgi sastrīdēsies ar draudzeni, kaimiņieni vai kolēģi.

Dvīņi

Šonedēļ tevi gaida svarīga lēmumu pieņemšana, kas noteiks tavus plānus nākamā mēneša griezumā. Neskatoties uz tavām finansiālajām un profesionālajām prioritātēm, vairāk uzmanības pievērsīsi saviem ģimenes locekļiem kāda strīda vai problēmas dēļ. Ja esi precējies, neļauj otras pusītes ģimenei izjaukt gaidāmos plānus.

Vēzis

Šonedēļ nekontrolējamo jūtu dēļ piedzīvosi emociju vētru, kas var tevi no tuviem cilvēkiem atsvešināt uz visiem laikiem. Otras pusītes rīcība tevi sadusmos un liks vilties neskaitāmas reizes. Dod sev laiku un apdomājies, kāpēc situācija šobrīd ir tāda, kāda tā ir.

Lauva

Šonedēļ tu centīsies izprast savas personīgās problēmas un būsi pārsteigts par ģimenes locekļa rīcību un pieredzi saistībā ar izglītību un karjeru. Tāpat gaidāmi finansiāli pārbaudījumi savu bērnu un vecāka gadagājuma ģimenes locekļu dēļ, kas rūpes par draugiem atstās otrajā plānā.

Jaunava

Šonedēļ gaidāmas svarīgas ziņas un ienākumu pieaugums ģimenes budžetā, kas palīdzēs atrisināt kādu problēmu. Šis būs lielisks laiks romantiskiem izbraucieniem, lai uzlabotu attiecības ar savu mīļoto cilvēku. Atceries rūpīgi sekot līdzi jaunumiem, kas saistīti ar taviem ģimenes locekļiem.

Svari

Šonedēļ romantisks izbrauciens var izrādīties apgrūtinošs vai pat sagādāt delikātas problēmsituācijas. Tāpat attiecībās ar ģimenes locekļiem vajadzēs pievērsties pacietībai un sapratnei. Centies izveidot kontaktu ar cilvēkiem no visas pasaules, lai gūtu plašāku redzesloku par notiekošo mums visapkārt.

Skorpions

Šonedēļ pienācis īstais brīdis neaizmirstamu ceļojumu plānošanai apkārt pasaulei. Tāpat var gadīties, ka satiec sen neredzētu draugus, kas šobrīd apmetušies uz dzīvi ārzemēs. Centies attiecībās ar otru pusīti mazināt spiedienu, neizvirzot savas vēlmes pirmajā vietā.

Strēlnieks

Šonedēļ gaidāmas saimnieciskas problēmas. Tāpat nervus pakutinās personīgais auto, tāpēc esi uzmanīgs ar ikdienas tēriņiem un pataupi tos nebaltām dienām. Ja piedzīvo kādu negaidītu strīdu, nesteidzies ar atbildes sniegšanu. Tādā veidā tu tikai pasliktināsi situāciju un vēlāk nožēlosi izdarīto.

Mežāzis

Šonedēļ pievērs pastiprinātu uzmanību radinieku veselības stāvoklim un viņu ceļojumu plāniem. Iespējams, gaidāmas dažādas nepatīkamas situācijas un sarežģījumi, kuros būs nepieciešama arī tava palīdzība un iesaistīšanās. Tev nemanot, sāksies pārmaiņu laiks, kura ieguvumus pamanīsi tikai tālā nākotnē.

Ūdensvīrs

Šonedēļ tev jābūt īpaši piesardzīgam attiecībās ar kolēģiem un jāpievērš īpaša uzmanība darījumos ar jauniem klientiem un biznesa partneriem. Nepieņem pāragrus lēmumus saistībā ar citu cilvēku vārdiem un rīcību, kas var izsist tevi no sliedēm. Labāk nogaidi un pavēro, kā situācija attīstīsies nākotnē.

Zivis

Šonedēļ saņemsi palīdzību no kāda tuva radinieka. Tāpat gaidāmi emocionāli pārdzīvojumi saistībā ar kāda tev īpaša cilvēka izmaiņām personīgajā dzīvē. Iespējams, tu atrisināsi sen radušās problēmas ar draugiem, taču to gan nevarētu teikt par darba vidi. Tur radusies trauksme pārbaudīs tavu pacietību un spēju atrisināt konfliksituācijas.

Lasi arī:
Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas