Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops no 16. – 22. janvārim

Horoskopi nedēļai, Photo by Julian Hochgesang on Unsplash

Horoskopi nedēļai, Photo by Julian Hochgesang on Unsplash

Klāt nedēļas horoskops 16.-22.janvārim! Šī nedēļa beidzot nāks ar zināmu kustību – sāks virzīties lietas, kas pēdējā laikā bija ieķērušās, pamazām viss nostāsies uz pareizā ceļa, tomēr necenties visu atrisināt uzreiz! Saskaņā ar Ķīniešu horoskopu, jaunais gads tikai tagad sāksies un, ja tam var ticēt – tas būs īstais starta punkts arī turpmākajam periodam. Ko Tev šonedēļ sola zvaigznes?

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Auns šonedēļ atklās kaut ko, ko iepriekš nenojauta. Iespējams, ka tas nebūs tieši tas, ko auns visvairāk vēlējās, taču tas var izraisīt notikumus, kurus Auns patiešām negaidīja. Šis būs skaists sākums Auna sociālajā dzīvē – novērtē savus draugus. Ja vēlies uzsākt jaunus projektus, šis ir piemērotākais laiks to darīt.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsis centīsies domāt par naudu. Prātā būs viena vienīga doma – kā nopelnīt vairāk un iztērēt mazāk. Pārtrauc domāt par naudu kā par kaut ko grūti sasniedzamu un redzēsi – tā vienkārši atnāks, kad būsi tai gatavs. Iespējams, ir gaidāms jauns sākums tavā karjerā. Ja iepriekš esi sabojājis kādam priekšstatu par sevi, tagad droši vari to labot.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīņiem pagājušais gads nesa daudzas skaudras atziņas, no kurām varēja mācīties. Tagad būs laiks likt šīs zināšanas lietā un nekāpt uz vecajiem grābekļiem. 21.datumā Dvīnis izjutīs vēlmi pēc piedzīvojumiem, bet pacenties šo enerģiju un adrenalīnu iegūt jēgpilnā veidā – piemēram, uzsākot jaunas mācības.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzis pārsteigs pats sevi. Šonedēļ nekas nestāsies Vēzim ceļā un viņš spēs izdarīt visu, ko vēlēsies un pat vēl vairāk. Svarīgi, lai Vēzis šajā nedēļā neklusētu un nemitīgi nemēģinātu visos jautājumos rast kompromisu. Uzdrošinies pieprasīt, lai tevī ieklausās, saki skaļi, ko vēlies, un tas notiks.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvas nevarēs tikt pāri iekšējam stresam par kādu savu pagātnes kļūdu. Uzticies sev un liec mierā aizgājušo. Pat ja Tu nerīkojies gluži tā, kā šķiet pareizi, tomēr Tu vari dzīvot šodien ar apziņu, ka šodien esi jau sevis uzlabotā versija. Nešausti sevi.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunavai atkal vajadzētu mazliet iepauzēt un padomāt par ko citu, ārpus darba. Kur tu šobrīd atrodies, ko tu dari un kas Tu patiesībā vēlies būt savā dzīvē? Pacenties nedaudz atslābt un rast laiku arī nenopietnākām lietām.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Svariem ir pienācis laiks uzņemties jaunas lietas. Pamēģini iztēloties – ko Tu darītu un ko teiktu, ja tev nebūtu bailes no rezultāta un izgāšanās? Atmet to, kas tevi bremzē un sāc darīt to, ko līdz šim neesi uzdrošinājies. Ja Tagad neizmantosi iespēju, vēlāk nožēlosi. Un vēl – atceries, ka Tu piesaisti to, ko sniedz citiem, tādēļ šajā laikā pacenties sniegt apkārtējiem pozitīvo un saņemsi atpakaļ divtik.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpions ir jauna ceļa posma sākumā. Viņā plūst radošā enerģija un tā ir jāliek lietā. Labs laiks jaunu projektu uzsākšanai. Dažu pēdējo gadu laikā Tu esi piedzīvojis daudz grūtu pārmaiņu savā dzīvē, tagad ir pienācis laiks noteikt savas privātās dzīves mērķus un robežas.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlnieks pēdējā laikā bijis pārāk noslēgts, pienācis laiks atkal atvērt sirdi un dvēseli pasaulei – tā gaida tevi atplestām rokām. Ideāls laiks, lai atcerētos un sazinātos ar kādu senu draugu, kurš Tevi ļoti priecāsies redzēt vai dzirdēt.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzim šajā nedēļā vajadzēs ieturēt lēnību un pamazām, bet pamatīgi bruģēt savu ceļu uz nākotni, liet pamatus nākamajam gadam. Šajā nedēļā jāpadomā arī par saviem tēriņiem – centies labāk ietaupīt nu neesi vieglprātīgs.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīram jāpieņem, ka viņš nevar likt citiem mainīt savas domas vai saprast lietas, kuras viņi nevēlas saprast. Tev jāizlemj, vai turpināsi iet savu ceļu, vai pakļausies kādam citam. Šī ir laba nedēļa jaunam tēlam vai identitātei – ja esi apsvēris jaunu frizūru vai jaunu tēlu, tad realizē to! Veiksies arī šonedēļ uzsāktie projekti.

Zivis (19. februāris–20. marts)

Zivīm vajadzētu pārtraukt kontrolēt citus un manipulēt ar apkārtējiem cilvēkiem. Ļauj sev atklāt, ka patiesībā arī bez tavas kontroles lietas virzās savu dabisko gaitu un viss notiek, kā tam jānotiek. Dažreiz ir jāpazūd, lai pēc tam atkal varētu atrasties.


Horoskopi nedēļai, Photo by Julian Hochgesang on Unsplash

Horoskopi nedēļai, Photo by Julian Hochgesang on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas