Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops no 20. - 27. februārim

Horoskops. Foto:Andrea Piacquadio, Pexels.com

Horoskops. Foto:Andrea Piacquadio, Pexels.com

Pavasaris tuvojās straujiem soļiem. Līdz ar to sirdis paliek līksmākas, tomēr ne visām zodiaka zīmēm šī nedēļa izvērtīsies viegla.

Auns

Lai nedēļa nesagādātu nepatikšanas, centies būt pēc iespējas racionālāks. Kopumā nedēļa piemērota nopietnu un sen atliktu jautājumu risināšanai. Diezgan būtiska nedēļa arī no materiālā viedokļa. Kas ir viennozīmīgi skaidrs, tavas ieguldītās pūles ātri vien dos pamanāmus rezultātus. Atvasītes pa brīžiem var neapzināti pārbaudīt tavu pacietību. Brīvajiem auniem iespējamas iepazīšanās. Taču tās vēlāk var sevi neattaisnot.

Vērsis

Valsts sektorā nodarbinātajiem nāksies vien rūpīgāk sekot līdzi paveiktā kvalitātei, jābūt ļoti uzmanīgiem veicot darbu, kas saistīts ar grāmatvedību, atskaitēm, informācijas apkopošanu.Ja vien neļausies slinkumam un uzdrošināsies pamēģināt, ko jaunu savā profesionālajā ikdienā, droši vari cerēt uz panākumiem! Privātajai dzīvei atliks daudz mazāk laika, nekā tev gribētos. Šī iemesla dēļ var sanākt pa kādam kašķim ar mīļoto.

Dvīņi

Tev būs viss nepieciešamais, lai gūtu iespaidīgus panākumus gan darba lauciņā, gan attiecībās. Tu būsi stingrs gan pret sevi, gan apkārtējiem. Neļauj sev spītībai, principialitātei radīt nevajadzīgus šķēršļus. Ja spēsi izrādīt nepieciešamo diplomātiju, finansiālā situācija viennozīmīgi uzlabosies. Laulības ostā spēsi uzturēt mierīgu, nosvērtu gaisotni.

Vēzis

Var nākties veltīt laiku lietām, kuras tevī izraisa nepatiku, taču tu spēsi emocijas nolikt pie malas un īstenot visu, ko būsi citiem apsolījis! Vēzim var nākties pievērsties ar nekustamo īpašumu saistītām lietām. Būsi enerģisks, dzīvespriecīgs, sevišķi spilgti to varēs izjust nedēļas vidū. Mīlas frontē alksi kaislības, jaunas izjūtas, tomēr vēlams rūpīgi apdomāt pirms ielaisties kādā dēkā.

Lauva

Principā tev pa spēkam būs gandrīz viss, ko apņemsies. Iespējams, tev radīsies izcilas idejas, jautājums tikai vai uzskatīsi tās par īstenošanas vērtām. Apstākļi šonedēl prasīs acumirklīgu pielāgošanos situācijai, spēju pieņemt nopietnus lēmumus. Ar mīlas dzīvi saistītās problēmas vēlamāk risināt nedēļas sākumā. Nedēļas nogalē sagādā sev un mīļotajam cilvēkam romantiskas brīvdienas, vēlams dodieties ārpus mājas.

Jaunava

Šonedēļ vajadzētu būt īpaši piesardzīgam naudas lietās. Vēlams ierobežot spontānas darbības, būt pacietīgām lietās, kuras skar birokrātiju un tieslietas. Attiecības ar otro pusīti brīžiem atgādinās amerikāņu kalniņus. Svarīgi pēc iespējas skaidrāk apzināties savas patiesās vēlmes un drosmīgāk sekot tām!

Svari

Notikumu pavērsieni, saskanīgās attiecības ar priekšniecību, var piešķirt tev necerēti auglīgas iespējas pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Panākumos ļoti būtisku lomu spēlēs zinoša komanda. Ikdienas stresu, uztraukumus lieliski palīdzēs aizmirst otrās pusītes klātbūtne, bērnu bezrūpīgāk attieksme pret dzīvi.

Skorpions

Skorpioniem šī nedēļa nebūs viegla. Nonākot neharmoniskās situācijās, tu ņemsi talkā sev piemītošo apķērīgumu un humora izjūtu. Tev izdosies paveikt to, kas agrāk likās sarežģīti vai pat savā ziņā neiespējami. Slodze darba jomā būs augsta, taču tas nenozīmē, ka privāto dzīvi atstāsi novārtā.

Strēlnieks

Labs laiks Strēlniekiem, kuri nodarbojas ar pedagoģiju vai uzņēmējdarbību. Paļaujies uz intuīciju, vari rēķināties arīdzan ar tuvāko kolēģu atbalstu. būs iespēja apliecināt savas pielāgošanās spējas, ašo prātu, analītiskās dotības. Kopdzīvē ar mīļoto cilvēku kļūsi maigāks un iejūtīgāks.

Mežāzis

Šonedēļ atļausies vairāk enerģijas koncentrēt privātās dzīves problēmu risināšanai.Ikdienas pienākumos droši paļaujies uz sev piemītošajām darba spējām un neatlaidību. Ja spēsi veiksmīgi tikt galā ar lielāko daļu sarežģījumiem, būsi panākumu apvīts vēl ilgstoši.

Ūdensvīrs

Šonedēļ ūdensvīriem svarīgākais būs darbs un labas attiecības ar augstākstāvošajiem. Šis varētu izrādīties interesants laiks biznesam, pārrunām ar ārzemju partneriem un juridisko nianšu kārtošanai. Atceries, ka visam dzīvē ir sava vieta un laiks. Brīžiem tevi pārņems patiesi romantisks, kaislīgs noskaņojums, kas mudinās pievērsties erotiskajām rotaļām.

Zivis

Šonedēļ būsi patiesi radošs un atvērts jaunām iespējām, nebaidīsies izaicinājumiem. Nav izslēgts, ka darbavietā būs kādas grūtības, kuras radīs daudz neskaidrības un nenoteiktību par nākotni. Svarīgi neuzlikt sev pārāk lielu slodzi, jo tas var radīt paliekošas sekas uz veselību. Neskatoties uz apstākļiem, spēsi saglabāt labu noskaņojumu un ticību panākumiem!

Interesanti:

Kādā vecumā mīlestību satiek katrā zodiaka zīmē dzimušie

Karjeras horoskops - vai tu esi savā īstajā vietā

Neķītrības horoskops


Horoskops. Foto:Andrea Piacquadio, Pexels.com

Horoskops. Foto:Andrea Piacquadio, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas