Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops no 6. – 12. februārim

romantika. Foto:Pavel Danilyuk

romantika. Foto:Pavel Danilyuk

Lai arī joprojām rit īsta ziema, kaut kur gaisā jau pamazām sāk smaržot pēc pavasara. Kas nozīmē, kas arī cilvēku domas kļūst priecīgākas.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

Ūdensvīrs nespēs tikt laukā no rutīnas. Ikdienas rūpes joprojām būs galvenā prioritāte un tas nekas – darāmā būs tik daudz, ka ne par ko citu domāt laika nemaz neatliks. Vēlams pastiprināti par savām attiecībām, ieguldīt tajās visu. Brīvie ūdensvīri var atļauties vieglprātīgu flirtu, taču nevajadzētu kaldināt nopietnus plānus. Šī nedēļa nebūs pats piemērotākais laiks finanšu jautājumu risināšanai, taču tā būs īsteni piemērota sevis pilnveidošanai.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Enerģiskajam, spilgtajam un trakulīgajam aunam šajā nedēļā pienācis laiks mazliet pieklust un labāk ieņemt neuzkrītošas pelēkās peles lomu. Nevajadzētu radīt leikus asumus ne mīlestībā, ne darbā – tas var visu sabojāt. Jāpievērš uzmanība savai veselībai.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsis būs īstens laimes luteklis. Ja parasti, lai panāktu kāroto,vērsim ir jāsaplāno katra detaļa, tad šonedēļ sīkumiem uzmanību nepievērs! Izvirzi lielus mērķus un sper pirmos soļus uz tiem, bet sīkumi sakārtosies paši. Šonedēļ būs iespējams iegūt arī īpaši daudz pozitīvas uzmanības no pretējā dzimuma. Skaties apkārt vērīgi, jo kāda iepazīšanās var izrādīties liktenīga.

Dvīņi (no 21. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņi šonedēļ ar savu daiļrunību spēs satriekt visus. Ja tev šonedēļ ir iespēja nodoties lietišķām sarunām, tad tu spēsi tās vadīt un pārliecināt pat nopietnākos pretiniekus. Protams, pirms tam var nākties sagatavoties un apdomāt argumentus, bet tas būs tā vērts. Mīlas jomā jābūt piesardzīgam. Jaunas iepazīšanās var nest ne tikai prieku.

Vēzis (no 22. jūnija līdz 22. jūlijam)

Vēžiem šonedēļ labāk lieki nebāzties visām pudelēm par korķi. Nedēļas galvenā devīze – miers un pazemība. Iesaistīšanās dažādu skandālu risināšanā vai problēmu novēršanā nevainagosies ar uzvarām, tāpēc labāk šajā nedēļā pastāvēt malā. Tāpat vēzim šonedēļ ieteicams atbrīvoties no liekā un nevajadzīgā. Gan domās, gan drēbju skapī, gan pieliekamajā.

Lauvas (no 23. jūlija līdz 22. augustam)

Lauvai šonedēļ jābūt ļoti, ļoti prātīgai – briesmas var draudēt no visām pusēm – strīdi, skandāli, traumas, nelaimes gadījumi un citas nepatīkamas lietas. Galvenais nekrist panikā un nezaudēt modrību. Kā zināms – pēc melnajām svītrām nāks arī gaišās. Gandrīz jebkuras problēmas iespējams novērst, ja neļauj vaļu negatīvām emocijām, neiesaistās strīdos un ne ar vienu necenšas konkurēt.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

Jaunavām jābūt uzmanīgām. Īpaši finanšu jautājumos. Nevajadzētu veikt nekādus vērienīgus pirkumus. Neliec visas kārtis galdā, turi ausis vaļā un neiesaisties kašķos. Labākais, ko šonedēļ vari darīt – velti sevi darbam un ģimenei. Jo vairāk pūļu ieliksi, jo labāki būs rezultāti.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Ja kādu laiku esi atlicis kaut ko uz “vēlāk”, tad zini, ka šis “vēlāk” ir pienācis. Piesaki vizīti pie ārsta, dodies uz sporta zāli, sāc jaunu diētu – tiešām ir īstais laiks uzdrīkstēties. Ieteicams arī rūpīgi pavērot savu partneri, jo iespējams, ka no svariem kaut kas tiek slēpts.

Skorpioni (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Skorpioniem izdosies viss, ko viņi uzņemsies darīt. Lietas tiešām ies no rokas. Tāpēc skorpions šonedēļ droši ar uzņemties svarīgu lietu kārtošanu un uzsākt liela mēroga aktivitātes – plānot lielus pirkumus, ceļojumus, jaunus projektus u.c. Galvenais – nekļūsti iedomīgs, citādi Tavs kuģis aizies pa burbuli.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Strēlnieki beidzot būs pārvarējuši stagnācijas un nebeidzamu šķēršļu periodu. Sāksies krietni gaišāki un vieglāki laiki. Tieši tāpēc ir pienācis laiks rīkoties! Neķeries pie visa uzreiz, sāc darīt lietas pakāpeniski, un tu pats nepamanīsi, kā pārliecinoši pāriesi no nenozīmīgām sīkumiem uz lielām lietām.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Mežāži šonedēļ būs spējīgi uz tiešām ļoti daudz ko. Nezaudējiet šo attieksmi: jo augstākus mērķus nospraudīsiet, jo pārsteidzošāks būs paveiktā darba rezultāts. Līdzīgs princips darbosies arī attiecību jomā. Mežāžiem vecākiem šonedēļ vēlams pastiprināti pieskatīt savas atvases.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Diemžēl Zivis šonedēļ var piesaistīt krāpniekus un negodīgus cilvēkus. Jābūt ļoti, ļoti piesardzīgam.Mācies atšķirt izmantotājus un tos, kas runā tukšu, no patiešām īstiem draugiem. Ja to spēsi – tad kopā ar īstajiem cilvēkiem šonedēļ vari sasniegt ļoti, ļoti daudz.

Interesanti:

Februāra mēneša horoskops visām zodiaka zīmēm

3 horoskopa zīmes, kas neprot rīkoties ar naudu

Vai esi savā īstajā vietā - karjeras horoskops


romantika. Foto:Pavel Danilyuk

romantika. Foto:Pavel Danilyuk

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas