Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nekur nav tik labi kā mājās, kur tevi silda kamīna uguns…

Pār lietaino, pelēko un stresa pilno darba dienu lēnām pārlaižas tumsa un tu beidzot vari atgriezties vietā, kurā tik ļoti alki būt – mājās. Tur tevi sagaida miers, klusums, siltums un vīna glāze, ko nesteidzīgi baudīt, vērojot kamīnā uguns liesmiņu deju. Šādu mēs iedomājamies savu ideālo vakaru, īpaši tagad, kad tumsa pienāk tik ātri un tuvojas gada sirds siltākie svētki. Kā šādu fantāziju piepildīt? Jāiegādājas kamīns, un mēs zinām kur…

Kamīnkrāsnis un keramiskās krāsnis mājas siltumam un interjeram

Jau iepriekš rakstījām, ka Tulikivi krāsnis ir lieliska izvēle, ja vēlies patīkamu mikroklimatu apvienot ar zemām apkures izmaksām un mūsdienīgu dizainu.

Tulikivi kamīni un krāsnis telpā spēj uzburt īpašu noskaņu, jo ir ne tikai energoefektīvas, bet arī stilīgas. Pateicoties izsmalcinātajam dizainam, tās iederas dažāda veida interjeros, t.sk. arī vasarnīcās un brīvdienu mājās. Piedāvājumā ir dažādu izmēru un veidu krāsniņas un kamīni – gan stūra kamīnkrāsnis, gan arī malkas apkures krāsnis, ko ērti var pielāgot interjera prasībām. Tulikivi krāsnis ir veidotas no ziepjakmens (takla-magnezīta) un tieši tāpēc izskatās tik mūsdienīgi. Tas būs telpas galvenais interjera elements un, tici mums, mājīgumu tas tavā mājoklī spēs radīt gadiem ilgi.

Izcilām maltītēm piemērotās plītis un kamīnkrāsnis ar cepeškrāsni

Vēlies atgriezties bērnībā, kad malkas smarža mijās ar tikko krāsnī pagatavoto vakariņu ēdiena aromātu? Lūdzu! Plītis un kamīnkrāsnis ar iebūvētu cepeškrāsni nav tikai lauku māju priekšrocība. Arī pilsētas dzīvokļos tās ir pavisam viegli ierīkot. Šāda krāsns ļaus tev realizēt vecmāmiņas un pat vecvecmāmiņas receptes, kas nemaz nav tik sarežģītas, ņemot vērā to, ka nepieciešamās sastāvdaļas vienkārši jāieliek karstumizturīgā traukā un jāļauj krāsnij izdarīt pārējo. Pārpasaulīga garša un ne mazākās piepūles! Viņas zināja šo noslēpumu…

Pirts krāsnis relaksācijai un ķermeņa labsajūtai

Ja ar vīna glāzi pie sprakšķoša kamīna un brīnum gardu mājas ēdienu tev atpūtai un relaksācijai nepietiek, pirts ir atbilde. Atvēli savā dzīvoklī vai mājā nelielu vietiņu pirts vai saunas ierīkošanai un izbaudi pilnvērtīgu atpūtu kaut katru vakaru. Tulikivi pirts un saunas krāsnīm daudz vietas nevajag. Bez tam, ir padomāts arī par tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu namu augšējos stāvos un nevēlas nest augšā malkas grozus: elektriskās pirts krāsnis!

Smelies iedvesmu vakara atpūtai šajā video un, ja vēlies izbaudīt to arī savās mājās, sazinies ar "Akmens Krāsnis" SIA.

Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas