Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Neparasti veidi, kā tērēt naudu

Nauda, attēls no Canva.com

Nauda, attēls no Canva.com

Ikviens no mums reiz ir domājis par to, ko darītu, ja laimētu loterijā. Lielākajai daļai cilvēku pirmie punkti sarakstā varētu būt jauna māja, transportlīdzekļi un, iespējams, ceļojumi, bet citiem sapņi ir mazliet unikālāki. Vēl citi ir dāsni noskaņoti attiecībā uz to, ko viņi darīs ar savu pēkšņo laimestu. Tomēr uzvara nav noteicošā, arī ne Optibet casinos online, jo galvenais ir pavadīt laiku, lai izklaidētos. Turpiniet lasīt, lai iepazītos ar dažiem labākajiem uzvaras stāstiem un neparastiem veidiem, kā cilvēki ir iztērējuši savu pēkšņo laimestu.

Ko viņi nopirka un darīja?

Iespējams, viens no visneparastākajiem pirkumiem, kas veikts par loterijas laimestu, bija kāds kungs no Apvienotās Karalistes, kura pirmie loterijas pirkumi ietvēra parastu māju, šampanieti, jaunas automašīnas un kruīza braucienus, taču viņa vēlākie pirkumi patiešām izceļas. Daļu laimestu viņš ieguldīja, iegādājoties akru zemes uz Mēness, bet vēlāk iegādājās zemi gan uz Venēras, gan uz Marsa.

Kāds laimīgais loterijas uzvarētājs no Belfāstas nolēma ieguldīt savu laimestu, iegādājoties viskija darītavu un pārveidot to par neizmantojamu cietumu. Šķiet, ka ieguldījums viņam ir atmaksājies, jo viņa bizness joprojām veiksmīgi darbojas un kļūst arvien populārāks tūrisma galamērķis.

Daži cilvēki dod priekšroku investīcijām sevī, nevis īpašumos vai uzņēmumos. Kādu laimīgu pāri no Mersisaidas vienoja mīlestība pret dejām, un viņi nolēma iegādāties sev jaunas ceļa locītavas, lai varētu turpināt kopā dejot.

Diemžēl ne visi uzvarētāji domā tālāk par sākotnējo uzvaras faktu. Viens bēdīgi slavens stāsts ir par uzvarētāju, kurš iegādājās māju, sporta automašīnas un lielas summas krāšņas zelta rotaslietas, bet viņa ievērojamākie izdevumi bija sacīkšu trases izbūve jauniegūtās mājas teritorijā, kur viņš nereti sadauzīja savus transportlīdzekļus un atstāja tos rūsēt turpat.

Ir arī citi loterijas uzvarētāji, kuri, tērējot laimīgo loterijas naudu, ir iedvesmojušies no savas bērnības.

Piemēram, kāda jauniete lielākoties ar savu laimestu rīkojās prātīgi, bet dažkārt to nedaudz izšķērdēja. Pimēram, viens no tiem viņai ļāva atcerēties bērnības laiku, kad viņa vēroja, kā debesis piepildās ar salūtu. Tas viņu iedvesmoja izveidot savu pirotehnikas fabriku. Tagad viņai ir bizness, kurā viņa pārdod salūtu, kas arī citiem bērniem liek iemirdzēties acīm, un viņa joprojām var priecāties par to, kas viņai pirms gadiem sagādāja tik lielu prieku.

Cits džentlmenis nolēma atkal savākt kopā savu veco koledžas mūzikas grupu, iztērējot lielas naudas summas, lai izdotu albumu, kas neizbēgami nekad nekļuva tik populārs, kā viņi bija cerējuši. Cits laimīgais loterijas uzvarētājs nolēma ieguldīt līdzekļus Skotijas futbola komandā Livingston FC, bet diemžēl komanda nonāca parādos, un viņš palika tukšā. Citi savus laimestus tērēja tālākai spēlēšanai tādās vietās kā Atlantic City, jaunam televīzijas cīņu šovam (Wrestlicious) un neskaitāmiem šaubīgiem tēriņiem.

Uzvarētāji, kas atgriežas

Tomēr ne visi uzvarētāji ar saviem laimestiem rīkojas savtīgi. Kāds pāris Ņujorkā izmantoja savu loterijas laimestu un atvēra ūdens atrakciju parku par godu saviem vecākiem. Cita laimētāja ziedoja lielu daļu laimestu savai bijušajai vidusskolai, lai veiktu tik ļoti nepieciešamos remontdarbus. Citi laimētāji ir iztērējuši lielas summas, ziedojot tos dažādiem labdarības mērķiem.

Uzvara loterijā var izmainīt dzīvi, tāpēc tik daudzi spēlē loterijas kārtis tiešsaistē un pērk lotto biļetes. Taču bieži vien, saņemot negaidīti lielas naudas summas, jo īpaši naudu, kas nav nopelnīta pašu spēkiem, cilvēki var nedaudz apmulst. Ko Jūs darītu, ja vinnētu galveno laimestu kādā no loterijas spēlēm? Vai Jūs pirktu mājas, automašīnas un ceļojumus? Vai Jūs ieguldītu šo naudu, vai arī saglabātu to kādai melnākai dienai?

Nauda, attēls no Canva.com

Nauda, attēls no Canva.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas