Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

No 6. jūnija pakāpeniski tiks mainīta vairāku tramvaja maršruta kustība

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Turpinoties intensīviem sliežu un pārvedu būvniecības darbiem 11. novembra un 13. janvāra ielas krustojumā, no 6. jūnija pakāpeniski tiks mainīta 1., 2., 5. un 10. maršruta tramvaja kustība. 6. jūnijā 1., 2., 5., 10. tramvaja maršrutā virzienā uz Imantu, Tapešu ielu un Bišumuižu kustība tiks organizēta pa maršrutu līdz 13. janvāra ielas un Aspazijas bulvāra krustojumam, tālāk pa 13. janvāra ielu, 11. novembra krastmalu un tad pa maršrutu uz galapunktu, savukārt otrā virzienā kustība tiks saglabāta gar Centrāltirgu. Savukārt no 7. jūnija 1., 2., 5. un 10. tramvaja kustība abos virzienos tiks organizēta tikai pa 13. janvāra ielu.

Tramvaju kustība 6. jūnijā

Kustība 1., 2., 5., 10. tramvaja maršrutā virzienā uz Imantu, Tapešu ielu un Bišumuižu tiks organizēta pa maršrutu līdz 13. janvāra ielas un Aspazijas bulvāra krustojumam, tālāk pa 13. janvāra ielu, 11.novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu uz galapunktu.

1., 2., 5., 10. tramvaja maršrutā virzienā uz Juglu, Mīlgrāvi un Stacijas laukumu kustība tiek saglabāta, kā šobrīd – pa 11. novembra krastmalu, Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu un tālāk pa maršrutu.

5. maršruta tramvaji no 3. depo uz Imantu kursēs pa Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk uz Imantu.

10. maršruta tramvaji no 3. depo uz Bišumuižu kursēs pa Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk uz Bišumuižu.


Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas