Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Oļegs Sorokins: Mums ir iespējas spēlē pret Zviedriju

"Sorokina Hattrick": Lielās komandas ieskrienas un sāk uzņemt apgriezienus

Pirmkārt, var redzēt, ka lielās komandas sāk riktīgi ieskrieties, tā savās pārdomās par spēli pēc dienas, kad Latvija nespēlēja, dalās hokejists Oļegs Sorokins.

Zviedrija nomētāja Kazahstānu ar 44 metieniem vārtu virzienā pret 11, Kanāda vispār Norvēģiem pirmajās divās trešdaļās neļāva uzmest pa vārtiem, nevienu reizi ripa vispār nenonāca līdz vārtiem. Amerika, spēlējot pret Franciju, veica pāri par 50 metieniem pa vārtiem. Līdz ar to, viens no secinājumiem ir tāds, ka pilnīgi noteikti tās lielās komandas ieskrienās un sāk uzņemt apgriezienus.

Otra atziņa, kas saistās tieši ar Latvijas turpmākajām spēlēm, tātad spēles mums vēl ir pret Zviedriju, Ameriku, arī Slovākiju. Ja skatāmies Zviedriju un Ameriku, tad abām komandām mīnuss ir tāds, ka viņas tomēr nespēj spēlēt tādu kārtīgu hokeju, viņām pārāk vieglas ir bijušas tās spēles.

Tāpat kā zviedri pret kazahiem, metot tos 44 metienus pa vārtiem, tomēr tikai 3 vārtus guva. Tas nozīmē, ka tie metieni nav bijuši tik bīstami vai arī vārtsargs nav labi nospēlējis.

Līdz ar to mums ir iespējas spēlēs pret Zviedriju, jo viņiem ļoti daudz gribās kombinēt un tas ir mīnuss, kas dos iespējas arī citam komandām.

Un tā labā lieta – redzot tās komandas, ar kurām mums jāspēlē, mēr redzam, kā viņi spēlē vairākumā, kā mazākumā. Ir arī šādi tādi taktiskie zīmējumi, kurur viņi pielieto, treneriem ir labs materiāls, lai papētītu.

Oļegs Sorokins. Foto: Ekrānšāviņš no video

Oļegs Sorokins. Foto: Ekrānšāviņš no video

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas