Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Olga Kambala skaidro atkārtotās krūšu operācijas iemeslus

Olga Kambala ir atgriezusies Latvijā, lai mājās varētu atveseļoties pēc krūšu un deguna operācijām. Olga pastāsta, kādi bijuši iemesli, kapēc viņa vēlējusies šo operāciju veikt atkārtoti, bet Kaspars Kambala brīdina visus vīriešus, ka viss nebeidzas ar procedūru apmaksāšanu.

"Man Turcijas dakteris uztaisīja superseksīgas krūtis ar maziem krūšu galiņiem. Apaļas, foršas, tādas kādas es gribēju. Es par tādām sapņoju.Iepriekšējās krūtis man ļoti, ļoti patika, viņas bija foršas, jaukas, mīļas un tā tālāk. Es tagad skatījos bildes, nodomāju - nu forši. Bet diemžēl, viņas izskatījās reāli dabīgas, vienkārši, tādas kādas sievietēm ir, un man bija tas naturālais implants, bet es gribēju apaļo, bet deguns... nezinu kapēc es par to vispār sāku runāt, es viņu vienkārši uztaisīju un viss."

Olga neslēpj, ka šo prieku viņai palīdzējis nodrošināt viņas vīrs Kaspars Kambala, kurš savukārt brīdina vīriešus, ka operāciju izmaksas nebeidzas tikai ar implantu ielikšanu:

"Es visiem vīriešiem tikai varētu pateikt, nedomājiet ka jūsu ekstra izdevumi beidzas tikai ar plastisko operāciju, jo, ja ir jaunas krūtis tad vajag jaunus krūšturus, apakšveļu, tā kā rēķinieties ar to!"

Skaties vairāk:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas