Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Palieciet skaidrā šo vienu dienu - bijušā alkoholiķa padoms atmest gribētājiem

Jauns gads daudziem no mums nāk ar jaunu apņemšanos, un viena no populārākajām lietām šajā sarakstā ir – būtiski samazināt vai vispār atteikties no alkohola lietošanas. Līdzīgi kā sociālā projekta “No ērkšķiem uz … “ dalībniecei Diānai, kurai nopietna alkoholisma problēma attīstījās pēc abu vecāku zaudējuma.

Ar saviem padomiem atbalstīt “Ērkšķu” meitenes projektā bija ieradies Jānis Skrastiņš, kuram arī pašam atkarības savulaik nebija sveša lieta. Taču laikā, kad varbūt ne vienam vien ir grūtības pēc svētku perioda ballītēm atgriezties normālā ikdienas ritmā pie skaidras apziņas, Jāņa padomi var noderēt ikvienam:

“Tu drīksti dzert, bet drīksti arī nedzert. Drīksti dusmoties, un drīksti būt mierīga. Neviens tev nevar aizliegt dzert, tu esi tā, kas izvēlas. Pievērs uzmanību tam, ko tu dari, kad esi skaidrā. Ja tu tad kārto māju, acīm redzot tas īsti nestrādā, kaut kas ir jāmaina. Tajos brīžos, kad esi skaidrā, tev nav jādara tas, kas patiktu citiem, vai ko ir darīt it kā ir pienākums, bet būsi tu pati, drīksti būt “nepareiza”. Daudzu cilvēku problēma ir arī tā, ka viņi iesprūduši vidē, kurā būšana skaidrā netiek atbalstīta.”

Tiem, kam šobrīd liekas, ka šī labā nodoma īstenošana ir pilnīgi nereāla, Jānim ir pavisam vienkāršs padoms – palieciet skaidrā tikai vienu dienu – šodien. Par to, kā darbojas šis princips, vairāk uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kā alkohols pārvērta simpātiskās Diānas dzīvi drupu kaudzē

Kā mainījusies "Ērkšķu" dāmu dzīve pēc projekta noslēguma?

Atkarību speciālista padomi par to, kā atmest smēķēšanuJānis Skrastiņš, 1188 Paly ekrānšāviņš

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas