Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pārcelšanās uz ārzemēm: kā saglabāt sajūtu, ka esi mājās?

Pārvākšanās uz ārzemēm var vienlaicīgi raisīt dažādas emocijas. Tas var būt priecīgs notikums, kas paver jaunas iespējas gan mācību, gan karjeras, pat privātās dzīves jomā, tomēr vienlaicīgi var radīt ilgas pēc mājām. Kā saglabāt šo mājas sajūtu pat pēc pārcelšanās uz ārzemēm?

Mājas sajūtu rosinošas mēbeles

Domā, ka nopirkt jaunu dīvānu ir prātīgāk? Iespējams, dažkārt tā varētu būt gadījumā, ja dīvāns ir pilnīgi utilizējams. Tomēr nekas nevar aizstāt veco, labo dīvānu, kurā vienmēr esi ierušinājies, lai palasītu jaunāko bestsellera grāmatu vai lai noskatītos savu mīļāko raidījumu. Tu zini katru šīs mēbeles ērtāko vietu un veidu, kā tajā “iekunkulēties”. Turklāt, diez vai Tu dabūsi identisku dīvānu ārzemēs – ierastais ir ierastais, un pārmaiņām dzīvē jābūt pamazām. Tici vai nē – tieši mājas dīvāns vai kāda cita mēbele no iepriekšējās dzīvesvietas var būt tieši tas, kas rada īsto mājas sajūtu pat pavisam jaunā un svešā vidē.

Atmiņu siena

Pat ja visi Tavi mīļie nevar Tev pārcelties līdzi, ir labi, ja rodas sajūta, ka tomēr ir kas par viņiem ikdienā atgādina un liek viņus sajust. Noteikti atved līdzi visus savus fotorāmīšus un kanvas, kas bijušas ierastajā dzīvesvietā. Tāpat arī gleznas, kas Tev ir tagadējās mājās, var jaunajās mājās veidot mājīguma sajūtu. Vēl viens padoms, kā nezaudēt saikni ar tuviniekiem – ik dienu sazvanies ar viņiem un parunā pat par sīkumiem. Kopā malkojiet virtuālajā vidē tēju, vakariņojiet vai uzspēlējiet attālināti kādu spēli. Tādējādi samazināsies ilgas, kas rodas no attāluma, turklāt būs ļoti labi arī uzturēta savstarpējā saikne.

Sīkumi no mājām

Patiesībā mājas sajūtu var saglabāt pat dažādi sīkumi un lielākas lietas, par kurām ikdienā neiedomājamies. Piemēram, Tava mīļākā kafijas krūze, var ik rītu Tev likt justies, ka esi tieši tur, kur Tev jābūt! Tādas lietas, kā aizkari un gultasveļa no iepriekšējām mājām, paklājs un citas, it kā, ierastas ikdienas lietas, kuras nemanot visu laiku redzi, arī ir tās, kas Tev zemapziņā asociējas ar Tavām mājām. Tā kā, ja patiešām vēlies saglabāt sajūtu, ka esi kā mājās, pat pārceļoties uz ārzemēm, neaizmirsti paņemt līdzi dažādus sīkumus un kādu lielāku svarīgāku, mīļāku mēbeli!

Kā to visu pārvest?

Tu saproti, ka nevēlies nokļūt pavisam jaunā vidē, dzīvot telpās, kuras var šķist svešas, kas visu laiku liek ilgoties pēc kaut kā un nerada mājīguma sajūtu? Bet nezini, kā pārvest līdzi visas lietas, kas Tev radīs šo tik ierasto, pazīstamo vidi? Nelauzi par to galvu – vienkārši sazinies ar “APM Expres” pārvākšanās servisu un pārcelies uz ārzemēm ar visu savu iedzīvi bez raizēm, ietaupot savu laiku un enerģiju!

Pārcēlušies uz ārzemēm, Photo by MART PRODUCTION from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas