Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pārvākšanās 21. gadsimtā - kas jāievēro?

Pārvākšanās, attēls no Pexels.com

Pārvākšanās, attēls no Pexels.com

Pārcelšanās, pārvākšanās, iekārtošanās jaunā mājoklī. Visbiežāk šis brīdis ir sapņa piepildījums, taču kā ar praktisko pusi? Vai mūsdienu attīstītajā laikmetā ievākšanās jaunajā mājoklī joprojām sagādā neērtības? Uz sarunu aicinājām pārvākšanās profesionāļus MoversLV, kam ir milzu pieredze ar pakalpojuma sniegšanu gan fiziskām, gan juridiskām personām Latvijā un visā Eiropā.

Darīt pašam vai izmantot profesionāļu palīdzību?

Kā saprast – pārvākšanās procesu veikt pašam vai uzticēties uzņēmumam, kas ar to nodarbojas gadiem? Aplūkosim priekšrocības un trūkumus katrai izvēlei:

  • Pārvākšanās procesu organizēju pats. Plusi - tikai Tu zini vislabāk, kuras mantas nevēlies pārvest uz jaunajām telpām. Tu vari tās nesteidzīgi sašķirot, veltot laiku sentimentālām pārdomām. Pakošanai izmanto izdomu – maisiņi, kartona kastes, plēve, sporta somas, čemodāni. Mīnusi – mantu šķirošanas process allaž mēdz ievilkties, kas sāk šķist kā nebeidzamais stāsts. Pakošanas izdomas nodrošināšanai nepieciešami ievērojami izdevumi, un pieredzes trūkuma dēļ mēdz gadīties, ka priekšmeti tiek iepakoti nepiemēroti un tamdēļ cieš bojājumus pārvešanas laikā;
  • Pārvākšanās procesu uzticu profesionāļu komandai. Plusi - ne velti MoversLV sauklis skan: “Ērti, ātri un rūpīgi!”. Zinoši speciālisti ar pārvākšanos nodarbojas gadiem, viņi Tavas mantas sapakos ātri, efektīvi un pārdomāti. Pārvešanas gaita būs saskaņota, datumos pēc iepriekšējās vienošanās un norunas. Mīnusi – Tu pietiekami ātri nonāksi jaunajās mājās vai telpās, izpaliks ilga atvadīšanās no iepriekšējās vides. Kas vienam mīnuss – otram pluss.

Uzzini visu par pārvākšanos ar MoversLV.

Soma veļas mašīnai un kastes pakaramajiem

MoversLV piedāvā atvieglot pārvākšanās procesu, paceļot pārcelšanās procesu jaunā līmenī. Lai to paveiktu, uzņēmums izmanto:

  • Īpašas polsterētas somas ar rokturiem veļas mašīnai, televizoram, datoram, krēslam, gleznām, matračiem, ledusskapjiem;
  • Sevišķas plastmasas kastes, kas atvieglos priekšmetu pārvešanu. Turklāt BoxRent kastes ir dabai draudzīgs risinājums, izmaksu samazinājums līdz pat 50%. Kastes ir ērtas, ūdens, putekļu un triecienizturīgas;
  • Apģērbu kastes ar pakaramajiem līdz 25 vienībām vienā kastē, kur ērti, pārdomāti ievietot apģērbu, to nepakļaujot sabojāšanas riskiem;
  • Profesionālu komandu ar ievērojamu pieredzi, kas ar modernu aprīkojumu un atbilstošiem materiāliem paveiks mantu iepakošanu.

Birojs dodas uz jaunām telpām, ģimene atradusi jaunu mājvietu, uzņēmums radis citu vietu attīstībai – izmanto risinājumu - par pārvākšanos domās MoversLV.

Kāda pieredze citiem?

Kā savā pieredzē par MoversLV dalās SIA Energokomplekss: “Prieks sadarboties ar tik kvalitatīva servisa sniedzējiem. Ja arī Jums kādreiz nepieciešami pārvadāšanas pakalpojumi, visiem iesakām griezties pie šī uzņēmuma!”

Līdzīga pieredze bijusi arī Didzim: “Mana jaunākā atziņa pēc pārvākšanās - nekad dzīvē to vairs neveic pats. Ja pirms tam, saviem spēkiem, pārvākšanās prasīja 7 dienas, sasistus kaulus, sastieptu muguru un beigtus nervus, tad šoreiz man tas kopā prasīja 1 dienu, ieskaitot pakošanos un aizvešanu. Lielākais atklājums ir profesionālas un stingras kastes, kuras 70 eur robežās (50 gab.) izsniedz līdz pat 10 dienām. Prieks arī par profesionāliem, rūpīgiem un citādi patīkamiem nesējiem. Noteikti iesaku! MoversLv.”

Ingrīda ir kodolīga savos izteikumos par pārvākšanās pieredzi ar MoversLv: “Ļoti laba. Un akurāti, saskaņoti profesionāļi savā darbā. Slavēju no pieredzes. 2 stāvu dzīvojamo māju ar daudz mēbelēm pārveda 4 darba dienu laikā. Neticēju kad solīja. Bet izdarīja. Lai veicas puišiem.”

Iegūsti savu pozitīvo pieredzi - MoversLV pārvākšanās pakalpojumi – izmanto arī Tu!

Pārvākšanās, attēls no Pexels.com

Pārvākšanās, attēls no Pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas