Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pēc trīs gadiem vientulībā Kombuļu Inese atgriežas uz skatuves

Inese Saulīte. Foto: Ekrānuzņēmums/STV Pirmā

Inese Saulīte. Foto: Ekrānuzņēmums/STV Pirmā

Skatuves māksliniece Kombuļu Inese, īstajā vārdā Inese Saulīte (43), teju trīs gadus nodzīvojusi noslēgti no visiem, bez koncertēšanas un attiecību meklējumiem. Taču tagad viņa atgriezusies uz skatuves, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Kā žurnālam stāsta Inese, viņas dzīve krasi mainījās Covid-19 pandēmijas laikā: “Kā arī citi skatuves mākslinieki, nevarēju uzstāties, un tas radīja ļoti drūmu noskaņu. Jutos, ka mana dvēsele ir cietumā. Dzīvoju depresijā ar izjūtu, ka morāli nīkstu ārā. Cilvēkiem nevajadzēja ne manus koncertus, ne video sveicienus, neko. Apkārt plosījās pandēmija. Bet es biju pilnīgi viena.”

Pandēmijas laiks mākslinieci satuvinājis ar dēliem: “Tik daudz kopā ar saviem bērniem, nedalot uzmanību, neesmu pavadījusi nekad. Mēs kopā gatavojām ēst, es viņiem palīdzēju mācībās. Daudz laika pavadījām sarunās. Atceroties laiku, kad viņiem biju pagriezusi muguru, atzīstu, ka biju apmaldījusies…”

Inesei ir divi dēli – Kaspars (18) un Gabriels (16). Vecākais dēls šobrīd mācās Liepājas Valsts tehnikumā, kur apgūst programmēšanu, savukārt jaunākais dēļs mācās Priekules vidusskolā, kur vislabāk prot sacerēt stāstus un dzejoļus.

“Lepojos ar dēliem – neraugoties uz grūtībām, kuras es un viņi ir piedzīvojuši, viņi ir izaudzināti gudri un kārtīgi. Ja viņi justos slikti, apšaubu, vai viņu sekmes skolā būtu tik augstas,” stāsta Inese.

Ceļš atpakaļ uz skatuvi

Māksliniece atklāj, ka pandēmijas laikā ravējusi kartupeļus kādam lauksaimniekam Priekulē, kas viņai arī ieteicis atgriezties mūzikā.

“Biju jau nolēmusi, ka vairs nekad neuzstāšos. Biju atvadījusies gan no sintezatora, gan citām tehniskām ierīcēm, kuras bija kalpojušas maniem priekšnesumiem un koncertiem. Pēc gandrīz trīs gadu pauzes, kopš nebiju dziedājusi, šā gada sākumā man piezvanīja no atpūtas vietas Tonuss un aicināja uzstāties Visu mīlētāju dienā – 14. februārī. Es nedomājot atteicu šim piedāvājumam, teikdama, ka vairs neuzstājos, ka vairs neprotu dziedāt un man ir depresija. Bet mani pierunāja, lai tomēr atgriežos uz skatuves,” tā Inese.

Mūziķe atzīst, ka pirms uzstāšanās esot bijis liels satraukums un viņa esot šaubījusies, vai maz atceras dziesmu vārdus. Taču publika esot bijusi sirsnīga un uzslavējusi Inesi, kas lika mūziķei saprast – jāturpina muzicēt.

“Es esmu atpakaļ!” paziņoja Inese.

Inese Saulīte. Foto: Ekrānuzņēmums/STV Pirmā

Inese Saulīte. Foto: Ekrānuzņēmums/STV Pirmā

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas