Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pirmdien tiks sākta apkures pieslēgšana RNP apsaimniekotajās ēkās

Kaķis uz radiatora. Foto: Unisplash

Kaķis uz radiatora. Foto: Unisplash

Ņemot vērā šā brīža laikapstākļus, kā arī ilgtermiņa laika prognozi, kas liecina par temperatūras pazemināšanos ar tendenci tai saglabāties zemai, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) pirmdien, 9.oktobrī, uzsāks apkures pieslēgšanu.

Ņemot vērā jauno funkcionalitāti, kas ļauj katram dzīvokļu īpašniekam savlaicīgi uzzināt apkures pieslēgšanas dienu, nevis nedēļu, kad tiek uzsākta apkures sezona, RNP aicina dzīvokļu īpašniekus ar šo informāciju iepazīties pašapkalpošanās vortālā e-parvaldnieks.lv un RNP mobilajā aplikācijā, kas tur būs pieejama no 7.oktobra. Apkures pieslēgšana gandrīz 3000 ēkām ar centralizēto siltumapgādes sistēmu tiks nodrošināta nedēļas laikā - līdz 15.oktobrim.

Līdz ar jaunās funkcionalitātes ieviešanu klientiem būs iespēja redzēt savas mājas provizorisko apkures pieslēgšanas termiņu un būs pieejama arī informācija par situācijām, ja pieslēgšanas gaitā jāveic neplānoti darbi. Pieteikumus saistībā ar nepilnībām apkures sistēmas darbībā būs iespējams reģistrēt tieši vortālā e-parvaldnieks.lv, mobilajā lietotnē vai ar virtuālā asistenta "Juris" starpniecību. Tāpat klienti redzēs visus savus reģistrētos pieteikumus, kā arī varēs sekot līdzi to izpildes statusam, saņemot papildus paziņojumus. Jaunās funkcijas lietotnē un pašapkalpošanās vortālā būs pieejamas, līdzko tiks uzsākta jaunā apkures sezona.

Māris Ozoliņš, RNP valdes priekšsēdētājs: "Lēmums par apkures pieslēgšanu pieņemts analizējot laika prognozi, kā arī tādus parametrus, kā gaisa mitrums un vēja stiprums. Nākamgad analīzē plānojam izmantot arī klientu dzīvokļos izvietotus devējus, kas ļaus informāciju par laika prognozi papildināt ar informāciju par temperatūras svārstībām un gaisa mitrumu tieši dzīvokļos. Būtiski, ka šogad apkures, pirms apkures pieslēgšanas, aizvadījām vairākas sarunu tikšanās ar AS "RĪGAS SILTUMS", konstruktīvi analizējot aizvadītās apkures sezonas parādnieku grozu. Spējām precīzi parādīt visas veiktās darbības parāda mazināšanā māju griezumā un vienoties par apkures sezonas sākšanu RNP klientu ēkās."

RNP tehniski ir gatavs apkures sezonas sākšanai. Vairumam māju ar centralizēto siltumapgādes sistēmu - siltummezgli bija tehniski gatavi jau 1.septembrī. Apkures pieslēgšana notiek pēc iepriekš izstrādāta plāna, savukārt apkures sistēmas stabilizēšanas darbi pēc ēkas pieslēgšanas var ilgt divas nedēļas, bet atsevišķos gadījumos arī līdz četrām nedēļām. Mājas ir aprīkotas ar automātiskiem siltummezgliem, kas reaģē uz āra temperatūru, sasniedzot +12 grādus, tiek pārtraukta siltuma padeve, tāpēc paaugstinoties gaisa temperatūrai nav jāuztraucas, ka radiatori paliek vēsi.

Kaķis uz radiatora. Foto: Unisplash

Kaķis uz radiatora. Foto: Unisplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas