Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pirmo reizi Latvijas vēsturē laimēts miljons eiro

Foto: "Pixabay"

Foto: "Pixabay"

Izložu rīkotāja VAS "Latvijas loto" momentloterijā "Miljons" pirmo reizi laimēts viens miljons eiro, aģentūru LETA informē kompānijā.

Veiksmīgā loterijas biļete tika iegādāta "iLoto", un laimētāja ir kurzemniece, kura strādā finanšu nozarē.

Kompānijā uzsver, ka šāda naudas summa laimēta pirmo reizi Latvijas vēsturē.

Kopumā līdz šim lielākie laimesti, kas laimēti "Latvijas Loto" rīkotajās loterijās, ir 815 001 eiro skaitļu loterijā "Vikinglotto", 600 000 eiro skaitļu loterijā "Keno" un 596 446 eiro skaitļu loterijā "Eurojackpot".

"Latvijas loto" aģentūra LETA noskaidroja, ka viss laimests kurzemniecei tiks izmaksāts šīs nedēļas laikā. Par to, vai tas tiks darīts vienā maksājumā vai vairākos, kompānijā komentāru drošības apsvērumu dēļ nesniedza.

Vienlaikus pārstāvji norādīja, ka likums par iedzīvotāju ienākuma nodokli paredz, ka no loteriju laimestiem virs 3000 eiro laimētājam ir jānomaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis un kopumā, pēc nodokļu nomaksas, laimētāja saņems 697 178 eiro. Atlikusī summa nonāks gan valsts, gan konkrētās pašvaldības budžetā, kur ir deklarēta laimētāja.

Jau ziņots, ka "Latvijas loto" pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 78,999 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 4,2% - līdz 12,228 miljoniem eiro.

"Latvijas loto" reģistrēta 1992.gada jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 1,4 miljoni eiro. "Latvijas loto" pilnībā pieder valstij, un tai vienīgajai ir tiesības rīkot valsts mēroga izlozes un loterijas.

Foto: "Pixabay"

Foto: "Pixabay"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas