Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Praktiski ieteikumi mantu pakošanai pārvākšanās kastēs

Kastes ir biežākais un arī piemērotākais veids, kur iepakot lietas pārvācoties vai vienkārši nodrošināt drošu mantu noglabāšanu, ja tās ikdienā nav nepieciešamas. Lūk, praktiski ieteikumi, kas atvieglos mantu pakošanu pārvākšanās kastēs.

Ieteikumi mantu pakošanai

  • Svarīgi, lai ne tikai kastes izmērs un kvalitāte būtu piemērota priekšmetiem transportējot, bet arī veids, kā pareizi kastēs sapakot dažādas lietas.
  • Kastēm būtu jābūt jaunām, stingrām, izturīgām un vienādos izmēros. Ja paredzēts transportēt trauslas lietas, ieteikums kastes iekšpusē apakšā ieklāt mīkstinošu slāni. Deformētas kastes, uz kurām saliktas citas kastes var sagāzt visu, turklāt sabojāt arī priekšmetus, kas ir tajās kastēs.
  • Kā amortizācijas un pildvielu materiāli var noderēt burbuļplēve, polistirola skaidas, kā arī saburzīta makulatūra vai audums. Jāpārliecinās, lai atstarpes starp trauslajiem priekšmetiem ir pilnībā aizpildītas, lai tie brīvi nevarētu kustēties kastu transportēšanas laikā. Katru trauslo priekšmetu var ietīt burbuļplēvē, papīrā vai audumā.
  • Katru kārbu jāaizver vai jāaizlīmē. Aizveramās kastes ir daudz parocīgākas un arī drošākas atvēršanai. Neuzmanīgi atgriežot aizlīmētas kastes, pastāv varbūtība sabojāt kastē esošos priekšmetus.
  • Laicīgi atzīmē, kurā telpā priekšmeti, kas atrodas kastē paredzēti. Tas atvieglos izpakošanas procesus un būs ērti uzreiz sašķirot kastes pa attiecīgām telpām.
  • Uz katras kastes arī atzīmē, kādi priekšmeti tajā atrodas. Ieteikums svarīgās un steidzami nepieciešamās lietas iesaiņot vienā kastē un to attiecīgi marķēt.

Iegādāties vai nomāt kastes?

Iespējams iegādāties kartona kastes un nomāt plastikāta kastes. Abu veidu kastēm ir savas priekšrocības!

  • Pārcelšanās24 kartona kastes izdevīgi iegādāties un izmantot ilgtermiņā. Tās ir ļoti izturīgas lietas uzglabāšanai ilgā laika periodā. Kartona kastes var ērti izjaukt un uzglabāt vai izmantot kaut vai radošās nodarbēs, piemēram, aktivitātēm ar bērniem, dzīvnieku vajadzībām, kā arī nodot otrreizējai makulatūras pārstrādei. Daudzi uzņēmumi izmanto šo kastu priekšrocības arhīva glabāšanai.
  • Īstermiņa lietošanai izdevīgi izmantot Pārcelšanās24 plastikāta kastu nomu. Plastikāta kastu priekšrocības ir to ietilpība - līdz 70l, mitrumizturība un triecienizturība. Arī šīs kastes ir ērti pārvietojamas, jo ir iestrādāti rokturi. Plastikāta kastes ir lietojamas vairākkārtēji un ilgstoši. Arī šīs kastes ir izstrādātas dabai draudzīgi – no otrreiz pārstrādātas plastmasas.

Pārvākšanās kastes, foto - Pārcelšanās 24

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas