Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Prestiža un pieprasīta profesija - grāmatvedis

Grāmatveža profesija allaž bijusi prestiža un pieprasīta. Lai kļūtu par grāmatvedi mūsdienās ir nepieciešama vien apņemšanās un profesionālas apmācības.

Kas nepieciešams, lai kļūtu par grāmatvedi

Nav nekāds noslēpums, ka labs grāmatvedis ir firmas vadītāja labā roka. Lai savus pienākumus pildītu tiešām kvalitatīvi, grāmatvedim nepieciešamas profesionālas kompetences. Valstī bieži mainās gan likumi, gan nodokļu politika un citas būtiskas lietas, par kurām labam grāmatvedim jābūt lietas kursā. Arī attīstoties vai paplašinoties grāmatveža pārstāvētajam uzņēmumam, var rasties nepieciešamība apgūt jaunas zināšanas.

Uzņēmums ‘’Artbuh’’ jau daudzus gadus saviem klientiem piedāvā grāmatvedības kursus un seminārus ne tikai iesācējiem, sniedzot iespēju īsā laika posmā apgūt profesijas pamatus, bet arī tiek piedāvāti dažādi kursi jau apgūtas profesijas pilnveidei. ‘’Artbuh’’ piedāvātās programmas nemitīgi tiek koriģētas atbilstoši izmaiņām likumdošanā un normatīvo aktu izstrādēm.

Apgūstot zināšanas grāmatvedībā, ir ļoti būtiski, lai tām būtu praktisks pielietojums. Svarīgi arī, lai apmācību process būtu interesants. ‘’Artbuh’’ lektori ir ne tikai talantīgi un profesionāli, kas rod pieeju katram klientam individuāli, bet arī augsti kvalificēti un pieprasīti kā speciālisti grāmatvedības konsultāciju, uzskaites un nodokļu jomās.

Kā izvēlēties sev piemērotākos grāmatvedības kursus?

“Artbuh” kursi paredzēti grāmatvežiem, kuri vēlas papildināt zināšanas par izvēlētās profesijas niansēm, saņemt atbildes uz aktuāliem grāmatvedības jautājumiem, kā arī iepazīties ar likumdošanas izmaiņām!

  • Lai uzzinātu par jaunākajām izmaiņām likumdošanā, kā arī atcerētos, kam jāpievērš uzmanība no iepriekšējām izmaiņām, iesakām izvēlēties kursu "Galvenais grāmatvedis". Šis kurss ir pieprasīts, un profesionāli ieteicams draugiem un kolēģiem.
  • Ja esat NILLTFN likuma subjekts, nav jāgaida VID pārbaude, bet “Praktikums “Noziedzīgi ieguves līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma piemērošanas praksē””. Jebkura VID pārbaude rada satraukumu un šis kurss palīdzēs jums tai sagatavoties! Kursā ietilpst normatīvā regulējuma izmaiņu un to ietekmes uz iekšējās kontroles sistēmu analīze, aizdomīgu darījumu identificēšana, ziņošana un plānotās izmaiņas! Jūs saņemsit visu nepieciešamo dokumentu veidnes. Apmeklējot šo kursu, kļūs skaidrs, ko pieprasīs VID un kā sagatavoties pārbaudei.
  • Kurss ,,PVN praktikums. Ceļvedis profesionāļiem!” paredzēts grāmatvežiem, kuri vēlas paaugstināt savu profesionālo līmeni un padziļināti apgūt zināšanas par PVN likumu. Šajā kursā, pamatojoties uz praktiskiem piemēriem, iespējams uzzināt par visām pēdējā laika aktuālajām likumdošanas izmaiņām. Tiks apgūtas ne tikai nepieciešamās zināšanas, bet arī iegūta pieredze un izpratne par PVN likumu.

“Artbuh” piedāvāto apmācību kursu klāsts pastāvīgi mainās, jo uzņēmums cenšas piedāvāt tikai būtisku un aktuālu informāciju. Tādēļ aktuālākā informācija par aktīviem “Artbuh” mācību kursiem meklējama vietnē www.artbuh.lv

Grāmatvedība, foto no Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas