Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

PVC logu dizaina iespējas: laiks vizuālām pārmaiņām?

Foto: Chris G, Pexels.com

Foto: Chris G, Pexels.com

Laiks, kad PVC logi asociējās ar bezpersoniskiem, baltiem rāmjiem, ir aiz muguras. Šobrīd plastmasas logi pieejami teju neskaitāmās variācijās – vari izvēlēties gan to dizainu, gan krāsu un citas nianses. Lasi un uzzini, cik daudzveidīgi un pievilcīgi mūsdienās var būt plastikāta logi!

1. iespēja – plašs krāsu spektrs

Piemeklējot ēkai atbilstošu logu krāsu, tās dizains tikai iegūs. Opciju patiešām netrūkst – piemēram, Sekura stils piedāvājumā šobrīd ir gan PVC logi, gan PVC durvis 47 dažādos toņos, sākot ar klasiski baltajiem profiliem un beidzot ar dažādu cēlkoku imitāciju. Ar visiem toņiem varat iepazīties uzņēmuma mājaslapā. Turklāt rāmju krāsu loga iekšpusei un ārpusei var izvēlēties atšķirīgu.

2. iespēja – daudzveidīgas loga formas

Mūsdienās plastmasas logi pieejami teju nebeidzamās formās un dalījumos, atliek vien saprast, kādu risinājumu vēlaties redzēt savā mājoklī. Sākot ar pavisam nelieliem un diskrētiem lodziņiem vannas istabai un beidzot ar vairāku metru augstiem un platiem logiem, kas privātmājas fasādes dizainu padarīs īpaši pievilcīgu – tas viss ir iespējams arī jūsu mājoklī! Ja neesat pārliecināts, kādi logi ir piemērotākie jūsu mājai vai dzīvoklim, vislabākais lēmums ir konsultēties ar profesionāļiem, kuri iepazīstinās ar visām iespējām un palīdzēs veikt pareizo izvēli.

3. iespēja – dekoratīvie stikli

Ja gribat aiz loga notiekošo pasargāt no svešiem acu skatieniem (piemēram, izvēloties logu pirmajā stāvā esošai vannas istabai), lieti noderēs plastikāta logi ar dekoratīvo stiklu. Arī šeit izvēles iespējas ir vairākas, jo dekoratīvais stikls var būt gan matēts, gan ar dažādiem rakstiem. Pieejami arī citi noderīgi risinājumi, viens no tiem – saules aizsargstikli. To pārklājums aizsargā no saules stariem, palīdzot samazināt gan uzņemto saules gaismu, gan siltumenerģiju. Telpas iekšpuse savukārt nav pārredzama no ārpuses, bet iekšā nežilbina saules gaisma.

4. iespēja – dekoratīvās līstes jeb šproses

Ar šprosēm jeb dekoratīvajām līstēm logi tiek sadalīti vairākos sektoros. Logiem ir pieejamas gan ārējās, gan iekšējās šproses. Ārējās šproses uz stikla paketes uzlīmē, bet iekšējās šproses iestrādā logu montāžas procesā. Ar dekoratīvajām līstēm iespējams panākt dažādus dizaina risinājumus.

5. iespēja – furnitūra

Kvalitatīva furnitūra vienlīdz pilda gan praktisku, gan dizaina funkciju. Viens no logu furnitūras elementiem ir eņģes. Tās var būt gan redzamas, gan slēptas, un 2. variants tās padara pilnīgi neredzamas, turklāt logu ir ērtāk kopt. Būtisku lomu spēlē logu rokturi, kuri pieejami plašā dizaina un krāsu klāstā.

6. iespēja – iekšējās un ārējās palodzes

Ārējo palodžu uzdevums ir pasargāt loga konstrukciju no mitruma, un tās ir pieejamas gan dažādos toņos, gan ar dažādiem pārklājumiem. Iekšējo palodžu izvēles iespējas ir vēl plašākas. Viens no galvenajiem lēmumiem, kas jāpieņem – kāda materiāla iekšējo palodzi izvēlēties. PVC logi var tikt aprīkoti ar šī paša materiāla palodzēm, taču biežak tiek izvēlētas palodzes no kokskaidu plāksnēm ar laminētu pārklājumu un ekskluzīvās koka palodzes. Visas palodzes ir pieejamas dažādās krāsās un izmēros.

Neatkarīgi no tā, kādi logi jūs interesē, meklējiet tos pie Sekura stils! Uzņēmuma piedāvājumā ir ļoti kvalitatīva un daudzveidīga produkcija ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. Ar piedāvājumu sīkāk varat iepazīties Sekura.lv (tur arī iespējams pieprasīt cenu), bet jautājumu gadījumā zvaniet uz telefona numuru +371 67 99 60 60 vai rakstiet uz e-pasta adresi sekura@sekura.lv!

Foto: Chris G, Pexels.com

Foto: Chris G, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas