Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Racionāla pārvākšanās plānošana soli pa solim

Pārvākšanās, Photo by Ketut Subiyanto from Pexels

Pārvākšanās, Photo by Ketut Subiyanto from Pexels

Pārcelšanās uz citu dzīves vietu, biroja telpām vai pat valsti vienmēr ir apjomīgs un diezgan komplicēts uzdevums. Atslēga uz to, lai process noritētu raitāk un prasītu pēc iespējas mazāk jūsu nervu šūnu, ir veiksmīga plānošana.

Arī tad, ja mainiet savu privāto dzīves vietu, ieteicams pārcelšanās plānu piefiksēt uz papīra vai datorā. Protams labāk, ja pārcelšanās nenorit lielā steigā un ir laiks kārtīgi apsvērt visus aktuālos jautājumus – kādi darbi būtu paveicami, kādos termiņos, vai paveiksiet to paši, vai piesaistīsit palīgus – radus, draugus vai profesionālu pārvākšanās pakalpojumu sniedzēju.

Pirmais solis – izvērtējam savu iedzīvi un atbrīvojamies no liekā

Dzīvojot izteiktā patēriņa kultūras laikmetā, mums ir tendence iegādāties un uzkrāt vairāk materiālu lietu, nekā ikdienā būtu nepieciešams. Laika gaitā mēs pat nepamanām, ka daļa šo lietu vairs nepilda tām paredzēto funkciju – ir nolietotas, salūzušas, neaktuālas, savstarpēji dublējas, ir mainījies mūsu dzīves veids un tamlīdzīgi. Arī nemainot dzīves vietu, sava kustamā īpašuma revīziju un atbrīvošanos no liekā būtu ieteicams veikt reizi gadā. Bieži vien gan tam neatliek laika vai nav prioritātes, taču gaidāmā pārcelšanās gan ir ļoti labs iemesls to izdarīt! Pārcelšanās ar mazāku lietu apjomu būs fiziski vieglāka, ietaupīs laiku un līdzekļus, bet pats galvenais – dos iespēju jaunajā vietā uzelpot un veidot savu vidi brīvu no krāmiem.

Nereti gadās, ka atbrīvošanās no liekā neiet tik gludi, kā iecerēts. To pavada šaubas un neracionāla pieķeršanās tai vai citai lietai. Lai paraudzītos uz iedzīves šķirošanas procesu no mazliet cita skatu punkta un padarītu šo procesu atraktīvāku, var pamēģināt izdarīt to ar spēles “Atbrīvojies no liekā” palīdzību.

Otrais solis – iepakojam vieglo inventāru

Nākamais solis pēc līdzi ņemamo lietu atlases ir to sagatavošana pārvešanai jeb iepakošana. Attiecībā uz neliela izmēra lietām, kā apģērbs, trauki, sadzīves priekšmeti, grāmatas un citi, vairums droši vien izvēlēsies arī šo soli veikt pašu spēkiem. Galu galā tas ir diezgan personisks process, katram ir sava sistēma, kā to labāk veikt.

Taču profesionāla pārcelšanās servisa palīdzība šai solī lieti noderēs atbilstoša iepakojuma materiāla izvēlē un sagādē. Apmācīts speciālists novērtēs un piedāvās nepieciešamos iepakojuma materiālus drošai jūsu lietu un īpašuma transportēšanai – kastes, kartonus, līmlentes, plēves un citus.

Trešais solis – mēbeļu un citu smagu priekšmetu pārvietošana

Vēl jo vērtīgāka pārcelšanās servisa iesaistīšana kļūst brīdī, kad esam nonākuši līdz smagajiem lielu gabarītu priekšmetiem – mēbelēm, virtuves tehnikas, mūzikas instrumentiem, seifiem un tamlīdzīgi.

Ja esat ar galdniecības prasmēm uz “tu” un jums laiks, ko veltīt mēbeļu demontāžai un atkal kopā salikšanai, nekādu problēmu – arī šo posmu paveiksiet paši. Daudz pieredzējušie “D.C.S. pārvietošanas serviss” speciālisti arī sniedz savus ieteikumus mēbeļu pārcelšanai - kā to labāk paveikt un kas būtu jāņem vērā. Tāpat der ieklausīties šo speciālistu ieteikumos par pārcelšanos ar smagiem priekšmetiem – lai gan inventārs nonāk galā sveiks un vesels, gan pašiem pēc tam nav jādodas ārstēt traumas vai muguras sāpes.

Tomēr ir skaidrs, ka daudziem šis uzdevums pašu spēkiem nebūs paveicams. Par to nav jāsatraucas, jo mūsu dienās pietiek profesionālu palīgu, kas labprāt visas šīs rūpes uzņemsies. “D.C.S.” komandā ir tikai augsti kvalificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi, kas bez grūtībām saliks jebkuras konstrukcijas mēbeles, īpašu uzmanību pievēršot vissīkākajām detaļām, rūpīgi un iespējami īsā laikā.

Ceturtais, noslēdzošais solis – iedzīves pārvešana

Bez pārcelšanās servisa iesaistes visdrīzāk nevarēs iztikt arī pašā pārcelšanās procesa kulminācijā – iedzīves pārvietošanā uz jauno mājvietu. Reti kuram paša rīcībā ir pietiekoši ietilpīgs kravas transports un spēcīgu, prasmīgu palīgu komanda.

“D.C.S. pārvietošanas serviss” protams, ir risinājums arī šim jautājumam – uzņēmums piedāvā plašu autotransporta līdzekļu izvēli atbilstoši klienta vajadzībām. Tā kā uzņēmums piedāvā arī starptautiskās pārcelšanās pakalpojumus, visām automašīnām ir starptautiskās pārvadājuma licences un tās atbilst Eiropas prasībām.

Arī par spēcīgu un prasmīgu darba roku trūkumu nav jāraizējas – “D.C.S.” profesionālie krāvēji var sniegt palīdzību dažāda veida darbos ar jebkuras sarežģītības kravas iekraušanu un izkraušanu – no smagām mēbelēm un dārgām iekārtām, līdz pat smalku un trauslām lietām ar īpašu vērtību.


Pārvākšanās, Photo by Ketut Subiyanto from Pexels

Pārvākšanās, Photo by Ketut Subiyanto from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas