Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Raidījumu "Māmiņu klubs" turpmāk vairs nevadīs Līva Spurava

Raidījumu "Māmiņu klubs" no 2022. gada vadīja Līva Spurava un Kristīne Beitika. Līva sociālajā tīklā "Instagram" publiskojusi paziņojumu, ka viņa ir nolēmusi doties prom no TV raidījuma, bet pārraides ar viņas dalību demonstrēs vēl līdz vasarai.

Līva raksta:"Pēc pusotra ļoti piesātināta un pieredzes bagāta gada esmu nolēmusi ieviest savā dzīvē pārmaiņas. Esmu ļoti pateicīga par satiktajiem cilvēkiem, no kuriem esmu smēlusies iedvesmu, par interesanto pieredzi un komandas biedriem. Tas viss man ir licis augt un attīstīties, ieraudzīt sevi no cita skatu punkta un vairojis ticību sev. Uzticos savai intuīcijai un sajūtai, ka ir pietiekami būt šajā vietā un zinu, ka mani sagaida jaunas un aizraujošas lietas."

Plānu un darbu man ir daudz, tik jāsāk ķerties klāt. Bet šobrīd baudīšu atvaļinājumu, kurš arī simboliski liek man noslēgt kādu savas dzīves periodu un sagatavoties nākošajam. Priekā par pārmaiņām un jauniem piedzīvojumiem!

https://www.instagram.com/p/CrL1dKGAu4G/

Spuravas ekrāna kolēģe Kristīne Beitika, kura šobrīd ir otra bērniņa gaidībās darbu raidījumā turpina un velta kolēģei publisku pateicību par kopābūšanu: "Tu biji brīnišķīga kolēģe un draugs šajā pieredzē! Paldies Tev par smiekliem, mīļajiem mirkļiem, reizēm pamatīgu terapijas sesiju un spoguļošanu. Ar Tevi ir tik viegli un patīkami sastrādāties! Mīlu un ilgojos!"

Kristīne Beitika būs redzama arī "Māmiņu kluba" jaunajā sezonā.

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas