Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Repatriācija – tiesības tikt apglabātam dzimtenē

Nelaimes stundā, tuvos un mīļos cilvēkus zaudējot, svarīgi, lai apbedīšanas birojs izprot mirušā tuvinieka reālo situāciju, jo cilvēka aiziešana mūžībā saistās ar dvēseles sāpēm un izmisumu. Nereti, kad situsi šī nelaimes stunda un mirušais atrodas tālu no dzimtenes, piederīgie jūtas bezpalīdzīgi un apjukuši, nezinot, kā rīkoties tālāk. Šajā smagajā brīdī apbedīšanas aģentūra SIA “Angel debesīs” vienmēr gatava palīdzēt un uzņemties visas saistības ar nelaiķa pārvadāšanu, lai atbalstītu tuviniekus un atbrīvotu no liekām rūpēm un raizēm.

Mirušā pārvadāšana ir sarežģīts process, kurā jums būs jāsaskaras ar vairākām problēmām: no dokumentu noformēšanas līdz specializētu transportlīdzekļu atrašanai, tādēļ, lai neapgrūtinātu tuviniekus sērās, vērsieties pie ANGEL. Apbedīšanas aģentūra nodarbojas ar plaša spektra apbedīšanas pakalpojumu sniegšanu visā Latvijas teritorijā un arī ārvalstīs.

Aģentūra nodarbojas ar starptautisko mirušo transportēšanu:

  • Specializētā sertificētā katafalkā no ārvalstīm uz Latviju un no Latvijas uz jebkuru vietu pasaulē.
  • Ar lidmašīnu no dažādām valstīm, kur aģentūras darbinieki sagaidīs mirušo kādā no Baltijas lidostām cinka zārkā (“Krava 200”).

Apbedīšanas aģentūrai ANGEL ir liela pieredze repatriācijas organizēšanā gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Aģentūra darbojas tādās valstīs, kā piemēram, Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Anglija, Īrija, Vācija, NVS valstis, Skandināvijas un citas valstis. Jums nav jāmeklē nepieciešamo pakalpojumu sniedzēji nepazīstamā pilsētā vai valstī, pietiks sazināties ar ANGEL

ANGEL ir viens no “Baltijas Valstu Rituālo Pakalpojumu Sniedzēju Asociācija” dibinātājiem, kā arī “European Federation of Funeral Services” (EFFS) biedrs.

Apbedīšanas aģentūra ANGEL ir viena no retajām Latvijā, kas ir starptautiskās kravu pārvadājumu asociācijas “Latvijas auto” biedrs, kas mūsu grūtajā laikā tas ļauj katafalkam ar mirušā ķermeni netraucēti šķērsot Krievijas Federācijas, Baltkrievijas Republikas, arī Ukrainas robežas. Eiropas Savienības valstīs katafalka pārvietošanai ar mirušā ķermeni nav ierobežojumu.

Cik maksā mirušā pārvešana uz dzimteni

Ja mirušais nav bijis apdrošināts, visi izdevumi, kas apbedīšanas dēļ radušies – jāsedz tuviniekiem. Izdevumi, ar ko jārēķinās:

  • Pārvadājuma izmaksas - 2 eiro par 1 kilometru;
  • Maksas ceļu caurlaides izmaksas;
  • Ja nepieciešams, prāmja izmaksas turp un atpakaļ;
  • Cinka zārka velmēšanas izmaksas;
  • Dokumentācijas sakārtošanas izmaksas.

Svarīgākais, ko tuvinieki iegūst, nodrošinot mirušā atgriešanos dzimtenē – sirds mieru un iespēju apbērēt aizgājēju ar godu, ievērojot ģimenes, kristīgās vai citas tradīcijas, kas aizgājējam bijušas svarīgas.


Repatriācija, Photo by RODNAE Productions , pecels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas