Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Rīgā deklarētajiem hokeja un 3x3 basketbola izlašu spēlētājiem tiks sadalīti 72 200 eiro

Latvijas 3x3 basketbolisti. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Latvijas 3x3 basketbolisti. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Rīgas dome sadalīs 72 200 eiro naudas balvas pašvaldībā deklarētajiem Latvijas hokeja un 3x3 basketbola izlašu sportistiem, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļā.

Augsti vērtējot sportistu panākumus Pasaules vīriešu hokeja čempionātā, kurā Latvijas hokeja izlase izcīnīja bronzas medaļu, un valsts 3x3 basketbola izlases iegūto bronzas medaļu šā gada Pasaules kausa izcīņā, Rīgas domes atbildīgās komitejas atbalstījušas naudas balvu piešķiršanu pašvaldībā deklarētajiem abu izlašu sportistiem.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina akcentē, ka Rīgas dome līdz ar pārējiem Latvijas sportistu atbalstītājiem lepojas gan ar hokejistu, gan basketbolistu pasaules līmeņa sasniegumiem. Latvijas sportisti ar pārliecību nes valsts vārdu pasaulē, iedvesmojot arī citus sekot saviem sapņiem un nepadoties. Sportisti un viņu komandas ir lielisks piemērs neatlaidībai un mērķtiecībai, izcils paraugs bērniem un jauniešiem ceļā uz sasniegumiem. Pašvaldība lēmusi ar naudas balvām godināt savas pilsētas sportistus,

Saskaņā ar domes iekšējiem noteikumiem par kārtību, kādā piešķir naudas balvu Rīgas sportistiem par izciliem sasniegumiem sportā, pašvaldība nolēmusi piešķirt Latvijas hokeja izlases 12 Rīgā deklarētajiem sportistiem naudas balvu 60 000 eiro pirms nodokļu nomaksas, paredzot katram sportistam 5000 eiro un četriem treneriem 7200 eiro, paredzot katram trenerim 1800 eiro balvu.

No Latvijas hokeja izlases spēlētājiem naudas balvu saņems Kārlis Čukste, Mārtiņš Dzierkals, Uvis Jānis Balinskis, Oskars Cibuļskis, Ralfs Freibergs, Artūrs Šilovs, Georgs Golovkovs, Kristers Gudļevskis, Miks Indrašis, Deniss Smirnovs, Oskars Batņa un Andris Džeriņš. Kā arī hokeja izlases Rīgā deklarētie treneri Harijs Vītoliņš, Lauris Dārziņš, Raimonds Vilkoits, Pēteris Groms.

Naudas balva 5000 eiro pirms nodokļu nomaksas tiks piešķirta Latvijas 3x3 basketbola izlases Rīgā deklarētajam sportistam Francim Gustavam Lācim, kurš vienīgais no Latvijas 3x3 basketbola izlases spēlētājiem deklarēts Rīgā.

Naudas balvu izmaksās plānotie 72 200 eiro tiks segti no Rīgas domes Rezerves fonda līdzekļiem.

Lēmumu par naudas balvu piešķiršanu 8.jūnijā pieņēma Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē, bet pēc tam gala akceptu šodien deva arī Finanšu un administrācijas lietu komiteja.

Lēmums vēl jāpieņem Rīgas domes sēdē.

Latvijas 3x3 basketbolisti. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Latvijas 3x3 basketbolisti. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas