Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Robijs Viljamss koncerta laikā izplūst asarās: “Paldies, ka palīdzējāt man, kad vēl nezinājāt, ka palīdzat”

Dziedātājs Robijs Viljamss. Foto: EPA/MICHAEL BUHOLZER

Dziedātājs Robijs Viljamss. Foto: EPA/MICHAEL BUHOLZER

Dziedātājs Robijs Viljamss pagājušās nedēļas koncertā Austrālijas pilsētā Sidnejā uz skatuves izplūda asarās, stāstot par Austrālijas lielo nozīmi viņa cīņā ar atkarībām, vēsta medijs “The Mirror”.

49 gadus vecā superzvaigzne, kurš uzstājās 38 000 fanu priekšā Sidnejas “Allianz” stadionā, nav slēpis savu atkarību no narkotiskajām vielām, un skatītāji “Netflix” dokumentālajā filmā redzēja viņa dzīves skarbo realitāti narkotiku atkarības un garīgās veselības problēmu kulminācijas brīdī.

Taču tagad, dzīvajā uz skatuves, viņš atklāja faniem, ka viņa vizīte Austrālijā, lai filmētos biogrāfiskajā filmā “Better Man”, pandēmijas laikā pagājušajā gadā nospēlēja izšķirošo lomu viņa mēģinājumā atrast laimi.

Viņš teica: "Es atbraucu uz Austrāliju un uzstājos dažas reizes “Better Man” filmai, un mani vienkārši pārsteidza tas, ka šīs sēdvietas tiek aizpildītas ar cilvēkiem, kas nāk uz manu koncertu. Tas lika man atcerēties un apzināties, ka tajos dziļākajos, tumšākajos brīžos šī balss ir visskaļākā."

Viņš piebilda: "Viena no galvenajām lietām, kas mani noturēja uz planētas, bija tas, ka jūs atnācāt manis dēļ un domājat, ka ar mani viss ir kārtībā.”

Kad man pašam galvā nebija gandrīz nekādu pierādījumu, es tos varēju redzēt jūsu sejās.

Sirsnīgās uzrunas beigās viņš pateicās saviem Austrālijas faniem par palīdzību, kas viņam palīdzēja pārvarēt vissmagāko laiku. Viņš turpināja: "Paldies, ka palīdzējāt man, kad vēl nezinājāt, ka palīdzat. Es esmu vislaimīgākais, kāds jebkad esmu bijis... Es tevi mīlu, Austrālija."

Lietojis narkotikas, lai apklusinātu sāpes

Robijs Viljamss iepriekš intervijās ir runājis par to, ka deviņdesmito gadu sākumā, kad viņš dziedāja grupā “Take That”, viņš nepārtraukti centies ignorēt kādu iekšējo balsi savā galvā.

Lai apklusinātu sāpes, viņš lietoja narkotikas un alkoholu, kas viņu noveda pie atkarības.

Dziedātājs atzina: "Es dzēru un lietoju narkotikas, lai apslāpētu sāpes, kā arī, godīgi sakot, vienkārši apturētu to balsi, kas man cirta, jo es dzēru, un narkotikas, kas bija ātrs ceļojums vienā virzienā uz elli, un galu galā man nācās beigt. Man bija jāpārtrauc lietot narkotikas, citādi es nomirtu..."

Robijs kļuva atturīgs pirms 24 gadiem, taču tas lika viņam risināt savas garīgās veselības problēmas, kas bija tikpat sāpīgi.

Lasi vēl:

Dziedātājs Robijs Viljamss. Foto: EPA/MICHAEL BUHOLZER

Dziedātājs Robijs Viljamss. Foto: EPA/MICHAEL BUHOLZER

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas