Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Rotaslietas – tās izceļ līgavas personību viņas īpašajā dienā

Kāzu plānošana ir aizraujošs un emocionāls laiks, un viena no lietām, kas padara šo dienu tik īpašu, ir pati līgava – viņas prieks, smaids, vizuālais izskats, tajā skaitā arī šajā zīmīgajā dienā valkātās rotas. Rotaslietas ir spēcīgs un skaists veids, kā izcelt līgavas personību un pievienot papildu mirdzumu viņas īpašajai dienai. Līdzīgi, kā ar kāzu kleitas izvēli un tās stila akcentiem, arī rotas parāda sievietes unikālo būtību, neatkarīgi no tā, vai izvēlētas ir zelta, sudraba, pērļu vai, iespējams, rotas ar kādu citu dārgakmeni.

Zelta rotaslietas kāzām

Zelts ir grezns un izturīgs metāls, kas simbolizē bagātību un sasniegtās mērķu virsotnes. Tas jau no senām dienām tradicionāli ir izmantots kāzu rotās, un tas piešķir līgavas kopējam tēlam eleganci. Zelts arī ir dārgakmens ar stabilu vērtību, tāpēc daudzi pāri to izvēlas saviem laulību gredzeniem, turklāt tas piestāv arī vīriešiem. Zelta rotaslietas ir klasiskākas un ļoti izturīgas, jo zelts nepūst, nesadrūp, nerūsē un neizbalē. Zeltu neietekmē gaiss, ūdens vai pat lielākā daļa skābju, un to nevar izšķīdināt vai citādi sabojāt, tāpat kā jaunā pāra mīlestību. Saulainās dienās tas dabīgi atstaro gaismu, vēl vairāk akcentējot līgavas tērpu un viņu pašu, turklāt zīmīga ir arī tā simboliskā nozīme: zelts tiek uzskatīts par saules simbolu, jo tā latīniskais nosaukums “aurum” (Au) zeltam nāk no grieķu valodas un apzīmē Auroru, zelta rītausmas dievieti, kura saullēkta un saulrieta laikā debesīs radīja dzelteno un zelta krāsu. Kāzu dienā izvēloties zelta rotas, līgava pati kļūst par īstu dievieti. Viņa izstaro taisnīgumu, dāsnumu, uzticību, spēku, bagātību un gaismu.

Sudraba rotaslietas kāzām

Otra iecienītākā līgavu izvēle kāzu dienas rotās ir rotaslietas no sudraba. Arī sudrabs ir elegants materiāls, bet tas ir mazāk formāls. Sudraba rotaslietas ir izteiksmīgas un pievilcīgas, un tās bieži izvēlas sievietes, kuras savu kāzu dienu ir iecerējušas pavadīt radošā un neformālā gaisotnē. Sudraba rotaslietas ir piemērotas ikdienas valkāšanai, tādēļ tā ir lieliska izvēle sievietēm, kuras vēlas rotaslietas ar daudzfunkcionalitāti un ilgtspēju. Tas ir pretstats zeltam, jo sudrabu dēvē par Mēness metālu un tam tiek piedēvētas maģiskas īpašības. Līgava, kura tās valkā, izstaro sievišķību, jaunību, emocionalitāti, arī noslēpumainību. Ir ticējums, ka sudraba gredzens var brīdināt par apdraudējumu ģimenei, ja, uzvilkts uz labās rokas zeltneša sievietēm un kreisās rokas zeltneša vīriešiem, tas sāks sūbēt.

Pērles – ļoti īpašas rotas kāzu dienai

Viena no skaistākajām un tradicionālākajām rotu izvēlēm līgavai ir pērles. Pērles ir dabiski radītas skaistuma ikonas, kas simbolizē delikātumu, maigumu un eleganci. Pērles ir izturīgas un klasiskas, un tās var izcelt jebkuru kāzu tērpu. Neatkarīgi no tā, ko līgava izvēlēsies – pērļu kaklarotu, pērļu auskarus vai pat pērļu matu rotu, tās piešķirs līgavai mirdzošu un graciozu izskatu. Ne velti pērļu rotas izvēlas gan kinoaktrises uz sarkanā paklāja, gan karalisko ģimeņu pārstāvji. Pērles nekad neizies no modes, tieši tāpēc tās ir lielisks papildinājums rotām, kuras plānojat nodot mantojumā no paaudzes paaudzē. Senajā Ēģiptē ticēja, ka pērle savam nēsātājam dāvina garu mūžu, savukārt vēlāk cilvēki pērles saistījuši ar uzticību un jūtu tīrību.

Rotas kā atgādinājums par tavu īpašo dienu

Rotaslietu izvēli kāzu dienai nevajadzētu saistīt ar modes tendencēm, bet gan ar pašas sajūtām. Līgavai, valkājot izvēlētās rotas, ir jājūtas ērti. Ir jāņem vērā tava personība, stils, individuālās vēlmes. “Tāpat kā kāzu kleita, arī rotas visu mūžu atgādinās tev par šo īpašo dienu un tās dienas emocijām, sajūtām. Kāzas ir brīnišķīgs laiks, kad sievietei izpaust savu personību un būtību, kad atspoguļot viņas mīlestību pret mākslu un dizainu, kad atgādināt par ģimenes tradīcijām, kad izstāstīt viņas stāstu. Tas ir laiks, kad būt patiesai pašai pret sevi. Rotaslietas ir spēcīgs simbols, kas papildina skaisto un nepārspējamo līgavas personību,” norāda speciālists no juvelierizstrādājumu veikala “Given”, kur rotaslietas kāzām un citiem svarīgiem dzīves notikumiem un dāvanas tiek pirktas katru dienu, tāpēc tām bieži vien ir īpaši labas cenas. Lai skaista tava īpašā diena, mīļā!

Foto no GIVEN arhīva

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas