Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sadzīves tehnika kā stila elements: izvēlies vienota dizaina ledusskapi un kafijas automātu

Sadzīves tehnikas izvēle mūsdienās arvien biežāk tiek veikta, izvērtējot ne tikai ierīces funkcionalitāti, bet arī tas dizaina risinājumus. Sadzīves tehnika ne vienmēr ir jāpaslēpj aiz virtuves mēbeļu fasādēm un dekoratīviem paneļiem, jo gluži otrādi – tā virtuvē var palīdzēt izcelt izvēlētā interjera stila nianses.

Viens no veidiem, kā virtuvē radīt harmonisku noskaņu un ar sadzīves tehnikas dizainu papildinātu telpas interjeru, ir izvēloties vienota dizaina un stila ierīces. Šajā rakstā apskatīsim, kā izvēlēties vienota stila ledusskapi un kafijas automātu, lai tava virtuve būtu gan funkcionāla, gan stilīga.

Funkcionāla un stilīga virtuves sadzīves tehnika

Kafijas automāti ir šī brīža aktuālākā tendence sadzīves tehnikas plauktos. Atkarībā no modeļa, katram ir iespēja izbaudīt kafijas pagatavošanas procesu, izpētīt kafijas garšas nianses un palutināt kā sevi, tā savus ciemiņus ar dažādiem, gardiem un aromātiskiem kafijas dzērieniem.

Turklāt kafijas automātu ražotāji īpašu uzmanību pievērš arī dažādiem dizaina risinājumiem. No minimālisma stilā ieturētiem, līdz retro iedvesmotiem modeļiem, stikla un nerūsējošā tērauda detaļām – katram ir iespēja izvēlēties savas virtuves interjeram un gaumei atbilstošāko modeli.

Savukārt ledusskapi, lielākoties, izvēlamies izvērtējot tā tehniskos parametru, energoefektivitātes klasi un ietilpību. Turklāt mūsdienīgākie ledusskapji ir aprīkoti arī ar virkni inovatīvām tehnoloģijām un funkcijām, kas ne tikai uzlabo pārtikas uzglabāšanas apstākļus un atvieglo gatavošanas procesu, bet ļauj baudīt arī tādas ekstras, kā attālināto vadību, iebūvēto viedo ekrānu mūzikas vai iemīļoto TV pārraižu atskaņošanai un pat iespēju apskatīt un sekot līdzi ledusskapja saturam savā viedierīcē.

Un, lai gan ledusskapju dizaina risinājumus ierobežo ierīces tehniskais aprīkojums, tomēr ražotāji piedāvā arvien plašākas krāsu, formas un dekoratīvo paneļu opcijas, līdz ar to ledusskapis arī var kļūt par daļu no kopējā virtuves dizaina ansambļa. Nerūsējošā tērauda modeļi izdaiļo industriālisma stilā ieturētas virtuves interjeru, melnie vai baltie modeļi ar glancētu vai matētu fasādi lieliski iederas minimālisma stilā ieturētās virtuvēs, savukārt retro modeļi – stilīgās lauku vai boho stila virtuvēs.

Vienota stila ierīces tavai virtuvei

Ja savu virtuvi vēlies aprīkot ar stilīgu un funkcionālu sadzīves tehniku, izvēlies kādu no šiem vienota stila komplektiem!

● Nerūsējošā tērauda elegance

Ledusskapis Samsung RS68A8530S9/EF

Minimālisma stilā ieturētais ledusskapja dizains ietver plānas nerūsējoša tērauda durvis, padziļinātu rokturi, slēptu displeju un integrētu vīna plauktu. Divdurvju Samsung ledusskapis nodrošina 634 litru kopējo ietilpību un būs izcila izvēle kuplām ģimenēm. Ledusskapim ir arī tādas noderīgas funkcijas kā:

 • Twin Cooling tehnoloģija, kas ļauj pielāgot 5 dažādus ierīces darbības režīmus: standarta režīmā, pārveido saldētavu par ledusskapi, lai uzglabātu vairāk svaiga ēdiena, atslēdz saldētavu vai ledusskapi dodoties atvaļinājumā vai atslēdz galveno ledusskapja kameru un saldētavu pārveido par mini ledusskapi;
 • Twin Cooling Plus funkcija ar individuālo dzesēšanas un ventilatoru sistēmu, optimizē temperatūru un mitrumu līmeni gan ledusskapī, gan saldētavā, tā ilgāk saglabājot produktu svaigumu, garšu un novēršot nepatīkamu aromātu sajaukšanos;
 • Digital Inverter tehnoloģija nodrošina zemāku troksšņa līmeni un augstāku energoefektivitāti, jo atšķirībā no tradicionālajiem kompresoriem, kompresors ar Digital Inverter tehnoloģiju pielāgo jaudu, reaģējot uz dzesēšanas pieprasījumu.
 • Metal Cooling funkcija aizmugurējā sienā palīdz uzturēt optimālu temperatūru, saglabājot aukstumu un novērš vēsā gaisa zudumu, ikreiz, kad ledusskapja durvis tiek atvērtas.
 • Ledusskapis aprīkots arī ar ledus mašīnu un stilīgu dozatoru, ātrās atdzesēšanas un ātrās sasaldēšanas funkciju, kā arī NO Frost tehnoloģiju.

Kafijas automāts DeLonghi ECAM350.75.S

DeLonghi kafijas automātus augsti novērtē gan profesionāļi, gan lietotāji visā pasaulē. Šajā modelī apvienots industriālisma stilā ieturēts dizains, nerūsējošā tērauda detaļas, kā arī plašas kafijas pagatavošanas funkcijas, tāpēc šis kafijas automāts būs izcils papildinājums gan minimālisma, gan modernā stila virtuvēs. Turklāt inovatīvā DeLonghi LatteCrema integrētā piena sistēma ļauj pagatavot krēmīgas, biezas piena putas iemīļotākajiem piena kafijas dzērieniem vien dažu sekunžu laikā.

 • Papildus tādu tradicionālo dzērienu pagatavošanai, kā espresso, cappuccino, caffe latte vai latte macchiato, aparāts ir aprīkots arī ar MY funkciju, kas ļauj personalizēt katru dzērienu, pielāgojot kafijas porciju, stiprumu, temperatūru un piena daudzumu.
 • Ērtu vadību nodrošina skārienjutīgais displejs.
 • Aparāts ļauj vienlaikus pagatavot divus melnas kafijas dzērienus.
 • Tīrīšanu atvieglo automātiskā sistēmas bloka mazgāšanas un atkaļķošanas, kā arī automātiskā piena sistēmas tīrīšanas programma.

● Baltās krāsas greznība

Ledusskapis Miele KD4072E WS

Kompakts, taču ietilpīgs Miele ledusskapis, kas būs lieliski piemērots nelielām virtuvēm vai mazas ģimenes vajadzībām. Aprīkots ar 214 litru ietilpīgu ledusskapja kameru un 94 litru ietilpīgu saldētavas kameru. Ērtu, vienkāršu un uzticamu vadību nodrošina elektroniskās pogas, kas ļauj pielāgot režīmus vai regulēt temperatūru.

 • Aprīkots ar ātrās atdzesēšanas funkciju, ātrākai svaigi ievietotu produktu atdzesēšanai, kas ļauj izlīdzinot temperatūras starpību un uzturēt optimālus produktu uzglabāšanas apstākļus.
 • Svaiguma zonas nodalījums ir izcili piemērots augļu un dārzeņu uzglabāšanai, jo tajā tiek uzturēta optimāla temperatūra un mitruma līmenis, kas ļauj ilgāk saglabāt sākotnējo dārzeņu un augļu garšu, aromātu un tekstūru.
 • Par atvērtām durvīm signalizē skaņas signāls, tā novēršot aukstā gaisa zudumu un ierīces darbības traucējumus.
 • Ērtā durvju pārkāršanas opcija ļauj pielāgot durvju pozīciju, atbilstoši savas virtuves izkārtojumam.

Kafijas automāts Miele CM 6160 Lotus White

Mūsdienīgu virtuvi papildinās arī šīs greznais, baltos toņos ieturētais Miele kafijas automāts, kas aprīkots ar stilīgu skārienjutīgo vadības paneli un Wi-Fi savienojumu, ērtākai ierīces vadībai attālināti, izmantojot savu viedierīci.

 • Aparāts aprīkots ar 11 kafijas dzērienu pagatavošanas režīmiem.
 • Piena putu sistēma ļaus pagatavot krēmīgas piena putas gardiem piena kafijas dzērieniem.
 • OneTouch for Two funkcija ar vienu pogas pieskārienu ļauj pagatavot vienlaikus divus kafijas dzērienus.
 • Kafijas maluma līmeni, temperatūru, kafijas stiprumu iespējams pielāgot individuāli, kafijas pagatavošanas laikā.
 • Izņemamās detaļas un automātiskās tīrīšanas programmas atvieglo automāta apkopes procesu, savukārt piena sistēma tiek automātiski attīrīta pēc katras kafijas pagatavošanas reizes.

Viss stilīgai un mūsdienīgai virtuvei 1a.lv!

Nepieciešams jauns ledusskapis, kafijas automāts vai cita virtuves sadzīves tehnika? Ienāc interneta veikalā 1a.lv un izvēlies savas virtuves interjeram un gaumei atbilstošāko virtuves sadzīves tehniku par vienmēr izdevīgām cenām!

Foto: 1a.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas