Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Santehniķis - glābējs

Parastais cilvēks ikdienā vārdu “santehnika” asociē ar izlietni un podu un par santehniķa pakalpojumiem aizdomājas tikai tad, kad tie ir aizsērējušies un sekas sabojā omu un dienas plānus. Tomēr santehniķis ir glābējs, kas ne tikai spēs iztīrīt aizdambējušās trubas, bet arī tās profesionāli ierīkot, pie reizes palīdzot uzstādīt jauniegādāto veļas vai trauku mazgājamo mašīnu.

Kā likums, visnegaidītākās lietas notiek neparedzamos laikos. Ne katrs kaimiņš, kurš prot rīkoties ar cauruļu trosi, būs pieejams jebkurā diennakts laikā. Un, pat ja 03.00 naktī viņš būs priecīgs tīrīt klozetpodu, nez, vai viņam vienmēr atradīsies pa rokai vajadzīgie instrumenti. Šādos gadījumos der atcerēties, ka jebkurā laikā – diena vai nakts, ir pieejami profesionāli glābēji – “Avārijas dienesta” darbinieki. Vienīgais, kas jādara, ir jāsazinās ar santehniķi un jāizstāsta sava aktuālā santehnikas sāpe, vienojoties par laiku, kad to var atrisināt.

Kādos gadījumos noder sanitārtehnikas pakalpojumi

Sanitārtehnikas pakalpojumu sniedzējs noderēs ne tikai santehnikas avārijas reizēs, bet arī plānojot remontdarbus, uzstādot iekārtas, kurām nepieciešama ūdenspiegāde un izvade un citos gadījumos. “Avārijas dienests” piedāvā sekojošus pakalpojumus:· Kanalizācijas cauruļu tīrīšana un aizsērējumu likvidēšana.

  • Apkures, ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmu ierīkošana.
  • Radiatoru nomaiņa.
  • Gāzes un elektrisko boileru pieslēgšana.
  • Vannu, izlietņu, duškabīņu, ūdens sildītāju, sūkņu un veļas mašīnu uzstādīšana.

“Avārijas dienests” ne tikai profesionāli un ar garantiju veiks visus iepriekš minētos pakalpojumus, bet arī dalīsies ar padomiem, kas palīdzēs klientam uzturēt lieliskā darba kārtībā uzstādītās santehnikas sistēmas un iekārtas.

flickr.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas