Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Saturna atgriešanās - astroloģisks fenomens, kas drastiski mainījis vairāku slavenību dzīves

(no kreisās) Adele, Megana Foksa un Keitija Perija. Foto: AFP/Scanpix

(no kreisās) Adele, Megana Foksa un Keitija Perija. Foto: AFP/Scanpix

Saturna atgriešanās ir notikums astroloģijā, ko tādas megazvaigznes kā Adele, Keitija Perija un Megana Foksa ir atzinušas par galveno pārmaiņu cēloni savā dzīvē. Arī mēs, “mirstīgie”, dzīves gaitā ar to saskaramies, pašiem nemaz to nemanot.

Par “Saturna atgriešanos” astroloģijā dēvē tranzītu, kas notiek, kad planēta atgriežas tajos pašos platuma grādos, kur tā atradās cilvēka dzimšanas brīdī.

Cilvēkam Saturna atgriešanās visbiežāk sākas 20 gadu vecumā, parasti ap 27 gadiem. Astroloģijā tas tiek uzskatīts par laiku, kad cilvēks sasniedz pilngadību un, iespējams, pirmo reizi saskaras ar pieaugušo izaicinājumiem un pienākumiem.

Dēvēts arī par “Lielo skolotāju”, tiek uzskatīts, ka Saturns nes līdzi dzīves mācības, kas var radīt izaicinājumus, taču ilgtermiņā nesīs augļus.

Šajā laikā cilvēkiem rodas iespējas, izaicinājumi un grūtības karjerā, privātajā dzīvē, finansiālajā stāvoklī vai kādā citā dzīves atzarā. Iespējams, katrs no mums to jau ir piedzīvojis, taču neesam apzinājušies.

Saturna atgriešanās ir nesusi pārmaiņas arī vairāku slavenību dzīvēs. Lasi zemāk, kā mainījusies zvaigžņu dzīve šīs planētas dēļ.

Dziedātāja Adele izbeidza 7 gadus ilgušo laulību

2021. gadā dziedātāja atklāja, ka planēta ir ietekmējusi viņas lēmumu mainīt savu dzīvi albuma “30” tapšanas laikā. Viņa lēma šķirt septiņus gadus ilgo laulību ar uzņēmēju Saimonu Konecki, ar kuru viņiem ir kopīgs 10 gadus vecs dēls Andželo.

Adele žurnālam “Vogue” skaidroja: “Es nokļuvu savā Saturna atgriešanās laikā. Tur es pazaudēju sapratni. Kad tas nāk, tas var satricināt tavu dzīvi. Tas tevi nedaudz sapurina: Kas es esmu? Ko es vēlos darīt? Kas mani dara patiesi laimīgu?”

Dziedātāja šī dzīves posma dēļ arī uztetovējusi Saturnu uz labās rokas, kā arī vairākkārt manīta nēsājot rotaslietas ar planētas tematiku.

Tāpat arī dziedātāja šajā laika posmā, kā zināms, krietni mainīja savu ārējo izskatu. Lai gan Adele ir izvēlējusies publiski neiedziļināties detaļās par svara zaudēšanu, viņa “Vogue” stāstīja, ka sākusi vingrot “sava nemiera dēļ”.

Keitijas Perijas un Rasela Brenda šķiršanās

Arī popzvaigznes Keitijas Perijas laulība izjuka Saturna atgriešanās laikā. Viņa norādīja uz šo astroloģisko tranzītu, gatavojoties 2013. gada albuma “Prism” iznākšanai.

2010. gadā dziedātāja apprecējās ar komiķi Raselu Brendu, taču jau 2011. gada decembrī viņš izlēmis laulību šķirt, atstājot Keitijai iespēju novirzīt savas sāpes mūzikā.

2012. gada jūnijā intervijā žurnālam “L’Uomo Vogue” viņa paskaidroja, ka jaunais albums būs “daudz tumšāks kā iepriekšējais, jo tas bija neizbēgami pēc tā, ko pārdzīvoju”. Vēlāk tajā pašā gādā uzstājoties “Billboard’s” apbalvošanas ceremonijā, viņa par jauno albumu izteicās, ka “mans Saturns ir atgriezies, tāpēc tas būs neglīts”.

Albumā patiešām daudz tiek apdziedāta mīlestība, lauzta sirds un tās sadziedēšanu.

Megana Foksa mēģināja atjaunot attiecības ar vīru

Aktrise Megana Foksa vairākkārt ir publiski paudusi savu mīlestību pret astroloģiju, un viņa bija ļoti labi sagatavojusies savam Saturna atgriešanās periodam.

Kad aktrise piedzīvoja pārmaiņas, viņa vēl bija nestabilā laulībā ar atkieri Braienu Ostinu Grīnu. Sarunā ar “The Sun” 2016. gadā, pirms viņai apritēja 30 gadi, Megana norādīja, ka viņas mīlestība pret zvaigznēm viņai palīdzēja nostāties uz “pareizā ceļa” un atkalapvienoties ar Braienu.

Viņa skaidroja: “Saturns ir karmas un atbildības planēta, un dzīves mācībām ir vajadzīgi 30 gadi, lai riņķotu ap jūsu karti, tāpēc parasti ikvienam 30. gadā notiek zināma pašapzināšanās, lai pārliecinātos, ka viņš iet pareizajā virzienā. Vai arī cilvēkiem, kuri ir ārkārtīgi apmaldījušies, ir kāds lūzuma punkts, kāds zemākais punkts, ko viņi sasniedz ap šo gadu. Tā noteikti ir noticis arī man, nonākot līdz punktam, kad es vairs nespēju tikt galā ar lietām, kas man šķiet nevajadzīgas.”

Saturna atgriešanās posmā Megana Foksa bija sākusi apdomāt arī savas karjeras izvēles, jo, kā viņa skaidro, “Holivuda nav zeme, kur var strādāt līdz sirmam vecumam, īpaši, ja esi sieviete”.

Megana un Braiens galu galā 2021. gadā pārtrauca attiecības, un aktrise sāka attiecības ar savu pašreizējo līgavaini Machine Gun Kelly.

Lasi vēl:

(no kreisās) Adele, Megana Foksa un Keitija Perija. Foto: AFP/Scanpix

(no kreisās) Adele, Megana Foksa un Keitija Perija. Foto: AFP/Scanpix

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas