Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sieviete benzīntankā ietriecas citā spēkratā un vaicā apkārtējiem, vai vēl var pagūt aizbēgt

Foto: Līga Gredzena/LETA

Foto: Līga Gredzena/LETA

Pirmdienas vakarā Siguldā pie degvielas uzpildes stacijas "Circle-K" noticis incidents, kurā kāda sieviete alkohola reibumā ietriekusies citā automašīnā un vaicājusi apkārtējiem, vai vēl ir vērts bēgt prom.

Raidījums "Degpunktā" ziņo, ka 1959. gadā dzimusī sieviete sabojājusi kādu BMW spēkratu. Tā īpašnieks Rūdolfs ar draugiem bija iebraukuši "Circle-K" paēst, taču pēkšņi pamanīja, ka pie sūkņiem kāda sieviete neadekvāti vada savu "Seat" automašīnu.

“Sieviete iegriezās pie sūkņiem, gandrīz trāpot citam BMW. Pēc tam viņa sāka braukt uz priekšu, laikam vēlējās novietot savu auto blakus manai mašīnai, bet, tā kā viņa bija dzērumā, acīmredzot nespēja to adekvāti izvērtēt un ar pilnu gāzi trāpīja manā mašīnā, kā rezultātā ar inerci tā tika iestumta degvielas uzpildes stacijas fasādē,” stāsta sasistā BMW īpašnieks Rūdolfs.

Rūdolfs atceras, ka sieviete šoka stāvoklī ar saķertu galvu sēdēja pie stūres, turklāt joprojām turēja kāju uz gāzes pedāļa. Kāds no apkārtējiem arī izrāvis atslēgu no aizdedzes. "Viens no jauniešiem, kas arī tur bija, piegāja pajautāt, vai viņai viss ir kārtībā vai kaut ko vajag. Sieviete esot pajautājusi – vai vēl ir vērts mukt projām? Viņa esot pa dienu izdzērusi vienu šampanieša glāzi, bet, atbraucot plkst. 2.00 naktī policijai, viņai bija viena promile alkohola reibuma," sacīja Rūdolfs.

Policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu par negadījuma izraisīšanu un faktu, ka sieviete bijusi alkohola reibumā. Zīmīgi, ka pati sieviete, neskatoties uz tiesību neesamību, nākamajā rītā pati aizdzinusi prom auto no notikuma vietas.

Foto: Līga Gredzena/LETA

Foto: Līga Gredzena/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas