Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Siguldā nežēlīgi nogalinātais zirgs esot bijis viens no labākajiem Latvijas sporta zirgiem

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Zirgs, kas šīs nedēļas sākumā tika nežēlīgi nogalināts Siguldā, esot bijis viens no labākajiem sporta zirgiem, kas dzimis Latvijā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Zirgu aploks Siguldā ir labi pamanāms un tajā esošie zirgi ir pieraduši pie cilvēku klātbūtnes. Kumeļi ir ļoti ziņkārīgi dzīvnieki un nebaidās no svešiniekiem. Domājams, ka 8 mēnešus vecais Matilass ir pats pienācis klāt pāri darītājiem. Pagājušajā gadā viņš tika novērtēts kā viens no labākajiem kumeļiem, kas ir dzimis Latvijā sporta zirgu audzēšanas nozarē.

Gan zirga saimnieks, gan vietējie iedzīvotāji ir šokēti par nežēlību, ar kādu noziegums ir pastrādāts. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un Siguldas Valsts policija aizturējusi trīs cilvēkus, no kuriem divi esot nepilngadīgi. Aizturētie atzinušies, ka bijuši alkohola reibumā un gadu vecais kumeļš nogalināts gaļas dēļ.

Kā iepriekš minēts, sociālajos medijos ievietotā informācija liecina, ka Siguldā, Televīzijas ielā 32, kur tiek audzēti zirgi, vienā no aplokiem atrastas dažas kumeļa ķermeņa daļas un iekšējie orgāni.

Dzīvnieka rumpis un viena kāja atrastas netika. Paziņojuma autors apgalvojis, ka kopā ar Valsts policijas darbiniekiem, pieaicināto veterinārārstu un ekspertiem secināts, ka dzīvnieks aplokā sadalīts ar rokas instrumentiem, ķermenis izvilkts no aploka un pārvietots ar mehānisko transporta līdzekli virzienā no Televīzijas ielas uz Zemeņu, Celtnieku, Ogu ielām un, iespējams, pat tālāk.

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas