Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Siltumefektīvas, ekoloģiskas, modernas – Tulikivi krāsnis

Foto: "Akmens Krāsnis" SIA, Tulikivi krāsnis

Foto: "Akmens Krāsnis" SIA, Tulikivi krāsnis

Īstās apkures sistēmas izvēle mājoklim ir vairāk nekā tikai praktisks jautājums – tas ir atbildīgs lēmums, kas jāpieņem katram mājokļa īpašniekam, kurš vēlas savās mājās nodrošināt komfortu un radīt omulīgu atmosfēru visa gada garumā. Izvēloties apkures sistēmu, svarīgi ņemt vērā ne tikai tās funkcionalitāti, bet arī dizainu, siltumefektivāti un ekoloģiju.

Lielisks apkures sistēmas risinājums ir krāsnis – izcils siltuma avots un mājīga nama simbols, kas nodrošina siltumu un komfortu pat gada aukstākajos mēnešos. Somijas ražotāja Tulikivi krāsnis ir ideāls moderna dizaina, ekoloģiskās apkures un siltuma efektivitātes apvienojums, kas apsilda vairāk kā 300 000 māju pasaulē.

Skandināvu kvalitāte un garantēta siltumefektivitāte

Viena no galvenajām Tulikivi krāšņu īpašībām ir to izcilā siltuma efektivitāte. Šīs krāsnis ir izgatavotas no dabīgā ziepjakmens ar lieliskām siltuma noturības īpašībām, kas turpina izstarot siltumu pat pēc uguns nodzišanas. Pateicoties unikālajām ziepjakmens sastāvam un efektīvajai krāns pretplusmas sistēmai, pietiek izkurināt krāsni vienu reizi dienā, lai nodrošinātu efektīvu siltuma atdevi 36 stundu garumā. Tas nozīmē, ka ir nepieciešams mazāk kurināmā, lai uzturētu komfortablu temperatūru mājās, tādējādi kopumā samazinot apkures izmaksas. Tulikivi krāsnis ir ne vien mūsdienīgs, bet arī praktisks risinājums – uzlabotā sadedzināšanas tehnoloģija ar salīdzinoši nelielu malkas daudzumu spēj ilgstoši sildīt pat lielas telpas. Ziepjakmens krāsnis ir siltas daudz ilgāku laiku nekā tradicionālie kamīni vai čuguna krāsniņas, kurām siltuma atdeves laiks ir salīdzinoši īss. Šīs somu ražotāja krāsnis sasniedz siltuma atdeves maksimumu aptuveni 3 stundas pēc iekurināšanas un izdala aptuveni vēl 50 % no maksimālās jaudas vēl 11 stundas pēc tam.

Turklāt Tulikivi krāsns virsma spēcīgi neuzkarst un pieskaroties tai nav iespējams apdedzināties, kas ir būtisks faktors, ja mājā ir mazi bērni un mājdzīvnieki. Gluži otrādi pieskāriens krāns virsmai patīkami sasildīs nosalušās plaukstas un pēdas pēc sniegotām izpriecām.

Ekoloģiska izvēle mūsdienīgam saimniekam

Mūsdienās gandrīz puse no mājsaimniecībās izmantotās enerģijas tiek izlietota apkurei. Malkas apkure ir lieliska kurināmā izvēle, ko nespēj ietekmēt laikapstākļi, elektrības padeves pārrāvumi vai citi elektroenerģijas traucējumi. Izmantojot atjaunojamos resursus, kā koksni un granulas, tiek samazināta atkarība no fosilā kurināmā, vienlaikus samazinot arī oglekļa emisijas. Turklāt, izvēloties krāsni kā apkures sistēmu, salīdzinājumā ar tradicionālajām apkures metodēm var ievērojami ietaupīt uz elektroenerģijas rēķiniem. Tulikivi krāsnis no tradicionālajām ķieģeļu un mūra krāsniņām atšķir spēja nodrošināt vēl ekoloģiskāku apkuri. Šo kamīnu konstrukcijā izmantotais ziepjakmens ir dabisks materiāls, kas sildot neizdala kaitīgos izmešus, padara tās par videi draudzīgu izvēli tiem, kas par prioritāti uzskata ilgtspējību un vēlmi samazināt savas oglekļa pēdas pasaulē. Pateicoties dažādām inovatīvajām tehnoloģijām Tulikivi modernākie krāsns modeļi ar īpašu gāzu cirkulāciju un gaisa padeves sistēmu uzrāda pat 90% lietderības koeficientu, kā rezultātā 80 līdz 100 kvadrātmetru lielu mājokli iespējams apkurināt tikai 4-5 kubikmetriem malkas sezonā.

Ziepjakmens krāsnis izgatavotas atbilstoši stingrākajiem pasaules CO2 un putekļu daļiņu izmešu standartiem, turklāt siltums, ko rada šīs krāsnis, piepilda telpu, nesausinot gaisu, padarot tās par ideāli piemērotu izvēli cilvēkiem, kas cieš no astmas vai alerģijām. Kaitīgo izmešu daudzums tiek samazināts, pateicoties inovatīvajai Tulikivi izgudrotajai virpuļveida kurtuvei, kas nodrošina kurtuvē esošo gāzu pilnīgu sadegšanu. Tā rezultātā palielinās ne tikai degšanas efektivitāte, bet arī tās tīrība.

Moderns dizains

Papildus siltuma efektivitātei Tulikivi krāsnis ir zināmas arī ar savu moderno un estētisko dizainu. To veidošanā uz izstrādē piedalījušies Skandināvijas un Eiropas labākie dizaina eksperti. Tulikivi gludās līnijas un eleganti atturīgā apdare viegli iederas jebkurā mājoklī. Pateicoties ziepjakmens izturībai pret skābi un triecieniem Tulikivi krāsnis ir apkures sistēma, kas kalpos no paaudzes paaudzē un ikdienā neprasa daudz pūļu uzturēšanas darbos. Šie kamīni veidoti, iedvesmojoties no minimālisma stila, kas ir vienlaikus elegants, mūsdienīgs un izceļ ziepjakmens dabisko skaistumu. Pelēkās krāsas krāsnis iederēsies gan klasiska, gan mūsdienīga stila telpu interjerā, vienlaikus kalpojot gan kā siltuma avots un gan pievilcīgs interjera elements.

Tulikivi kamīni ir unikāla efektīvas apkures, mūsdienīga dizaina un ekoloģisku priekšrocību kombinācija. SIA “Akmens krāsnis” piedāvājumā ir dažādas kamīnkrāsnis, stūra kamīnkrāsnis, kamīnkrānsis ar cepeškrāsni, maizes krāsnis, interjera kamīni un citi apkures risinājumi no somu ražotāja Tulikivi. Neatkarīgi no tā, vai meklē estētiski patīkamu papildinājumu sava nama centrālās apkures sistēmai vai videi draudzīgu apkures risinājumu, šie kamīni noteikti apmierinās tavas vajadzības.

Foto: "Akmens Krāsnis" SIA, Tulikivi krāsnis

Foto: "Akmens Krāsnis" SIA, Tulikivi krāsnis

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas