Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Smagi? Tev vajadzīgs pareizais pārvākšanās serviss

Parvaksanas, Photo: Andrea Piacquadio, pexels.com

Parvaksanas, Photo: Andrea Piacquadio, pexels.com

Kuram gan nepatīk nopirkt sev ko jaunu? Jaunas mēbeles, sadzīves ierīces, gleznas, grāmatas, drēbes, darba tehnika – iespējas ir bezgalīgas. Šīs lietas kļūst par problēmu, kad, mainot dzīves vai darba vietu, pamanām, ka mantu ir tik daudz, ka pārvietot tās paša pūlēm ir neiespējami. Esi nolēmis izvēlēties pārvietošanas servisu? Ir vērts pievērst uzmanību dažām detaļām.

Ar ko jābūt uzmanīgam?

Pārvākšanās procesā tavas mantas izies cauri daudziem posmiem – bojājumus un aizkavēšanos var veicināt gan krāvēja neuzmanība, neprofesionalitāte un pieredzes trūkums, gan attiecīgu iekārtu un transporta līdzekļu nepiejamība. Katrai lietai atkarībā no tās izmēra, svara un trausluma, nepieciešama individuāla attieksme. Tātad, pirmais solis tavā pārcelšanās procesā ir pareizā palīga izvēle. Bet par visu pēc kārtas:

Iepakot un iekraut

D.C.S. ir serviss, kas specializējas dzīvokļu un biroju aprīkojuma pārvietošanā. Tas nozīmē, ka šis uzņēmums ir sagatavots palīdzēt tik galā gan ar ikdienišķām lietām – mēbelēm, sadzīves tehniku un citām, gan darbā ar ko daudz lielāku, smagāku un trauslāku, piemēram, klavierēm, kuras neuzmanīgas pārvietošanas rezultātā var ciest nopietnus bojājumus. Varbūt pārvācas tavs uzņēmums un prāto, kā tikt galā ar ražošanas iekārtām? Tieši šādiem gadījumiem D.C.S. pārvietošanas serviss ir plaši aprīkots ar īpašu inventāru. Tās ir ierīces, kas ļauj priekšmetu saudzīgā un drošā veidā nogādāt līdz transporta līdzeklim.

Bet vēl svarīgāk par iekārtu ir cilvēks, kas to vada. Mēs lepojamies ar profesionāļiem – pieredzes bagātiem speciālistiem, kas sagatavoti dažādām situācijām. Pārvākšanās process ir slavens ar mantu pazušanu – haosā un stresā nozaudēt kādu sīkumu ir itin viegli. Tādēļ mēs parūpēsimies par visu, to skaitā mantu iepakošanu. Vispirms tiek izvēlēts atbilstošs materiāls – kastes, papīrs, iepakojuma plēve un citi, kuros dienu pirms pārvākšanās tavas mantas tiks droši sapakotas. Mūsu meistari veiks arī mēbeļu demontāžu, lai visas sīkākās detaļas nonāk to galamērķī.

Gadiem ilga pieredze ir iemācījusi – pārvākšanās var būt saspringts laiks. Tādēļ klienta sirdsmiers ir vienlīdz nozīmīgs viņa lietu drošībai. Katru ceļojumu no A līdz Z pārrauga kvalificēts speciālists, kurš ne tikai uzrauga savas komandas darbu, bet arī labprāt uzklausīs tavas bažas un vēlmes. Tātad, tavas mantas ir droši iepakotas un gatavas ceļojumam. Kas tālāk?

Ceļš

D.C.S. nodrošina plašu transporta līdzekļu izvēli. Un “plašu” tiešām nozīmē plašu. Mūsu automašīnas ir piemērotas kravai, kas sver līdz pat 10 tonnām un tām visām ir starptautisko pārvadājumu licence, kas ir oficiāla atļauja kravas pārvadājumu veikšanai Ministru kabineta noteiktajā kārtībā.

D.C.S pārvietošanas servisa robežas ir tur, kur dodies tu – mēs sniedzam pakalpojumus ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā un Eiropā. Tas nozīmē kravas ievietošanu kastēs vai konteineros, muitas apskati un tās nogādāšanu un saņemšanu noliktavā, ostā vai lidostā.

Beidzot galamērķī

Tagad pie svarīgākā – tavām jaunajām mājām vai darba vietas. Tu izvēlies kur un kā jānovieto katra lieta. Protams, sapakotais atraisīsies no iepakojuma, mēbeles tiks samontētas un atstātas kā jaunas. D.C.S. mērķis ir panākt sajūtu, ka pārcelšanās process bijis viens acumirklis – atver acis un jaunā dzīves vai darba vieta jau gatava.

Izvēlies D.C.S. un pārliecinies, ka itin viss, ko lasīji, ir taisnība. Pareizais pārvietošanas serviss un paliek viegli.

Parvaksanas, Photo: Andrea Piacquadio, pexels.com

Parvaksanas, Photo: Andrea Piacquadio, pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas