Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Spānijas diena Kalnciema kvartālā: flamenko dejas, jūras velšu paelja un tirgus

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

13. jūlijā plkst.10.00–16.00, pašā vasaras pilnbriedā, kad Latvijas saule spēj atblāzmot dienvidus, Kalnciema kvartāls ielūdz uz tradicionālo Spānijas dienu! Gaidīti visi spāņu virtuves entuziasti un eksotikas alkstošie; ieeja bez maksas.

Sadarbībā ar Spānijas vēstniecību Latvijā Spānijas dienā ik gadu tiek svinēta šīs valsts kultūra un virtuve. Arī šis gads nav izņēmums, jo visas dienas garumā uz brīvdabas skatuves būs vērojami krāšņi flamenko deju priekšnesumi, savukārt pusdienās tiks gatavota valstij raksturīgā jūras velšu paelja. Starp dejām un pusdienām apmeklētāji tiks aicināti ietērpties un iejusties spāņu ādā - klubs Sol Flamenco šajā dienā piedāvās fotogrāfēties ar dejotājiem un piemērīt košos deju tērpus, vēdekļus, spieķus un kastaņetes, kā arī stāstīs par iespēju pievienoties savam klubam, savukārt pie deju kluba Alegria spāņu deju atribūtiku varēs ne vien piemērīt, bet arī iegādāties. Dejotāji būs sarūpējuši un ieteiks dejām piemērotas kurpes, svārkus, ekspresīvus auskarus un citas tērpa sastāvdaļas. Turpretī tirgotāji sestdien izcels un piedāvās nogaršot dienvidu valstij raksturīgus ēdienus - pārtikas produktu veikals MeGusta.lv uz tirgu būs atveduši Spānijas riekstus, olīvas, tunci, eļļu, vītinātu gaļu, dažādus sierus, čipsus un citus ēdienus, Burka un Ledus piedāvās iegādāties čili piparu stādus, bet mangumangas.lv svaigus un eksotiskus augļus.

Laukumā uz skatuves būs īpaša iespēja aplūkot mākslinieces Snezana Volineca (IG: @volineca_s) gleznas, kas apvienotas zem nosaukuma "Spāņu motīvi". Apzinoties, ka ātrākais tilts uz citas kultūras iepazīšanu ir valoda, spāņu mācību centrs "Centro Picasso" visas dienas garumā stāstīs par iespēju pievienoties spāņu valodas apguves kursiem, kā arī apmeklētājus iesaistīs vienkāršās, ar spāņu valodu saistītās aktivitātēs.

PROGRAMMA uz skatuves:

  • Plkst.10.00 deju klubs "Sol Flamenco"
  • Plkst.11.00 flamenko deju studija "Duende"
  • Plkst.12.00 flamenko deju studija "Zambra" un Flamenko šovgrupa
  • Plkst.13.00 deju studija "Flamenco" (Pārdaugavas BJC "Altona")
  • Plkst.13.30 "Escuelita de Flamenco"
  • Plkst.14.00 eksotisko deju centrs "Alegria" ar draugiem no Lietuvas Flamenco Academija un dejotāju Ana María García (Anamarga) no Kordovas Spānijā.

Vienlaikus tirgū piedalīsies iknedēļas zemnieki, mājražotāji un amatnieki, un ābeļdārzā varēs veldzēties ar aukstiem dzērieniem no Kalnciema kvartāla kafejnīcas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas