Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Stila pārvērtību dalībnieces vīrs neslēpj savu vilšanos par rezultātu

“Stila patruļas” pārvērtību varone 37 gadus vecā Evita savu saspringto ikdienu dala starp policijas izmeklētājas darbu un trīs bērnu audzināšanu. Tā kā jaunākie puikas piedevām vēl ir dvīņi, nav brīnums, ka jauneklīgā izskata māmiņa sevis sakopšanai var atlicināt vien nieka piecas minūtes dienā. Apģērbu Evita ikdienā izvēlas, daudz nedomājot – galvenais, lai tas būtu ērts un atbilstu darba vietas lietišķajam stilam, bet ar meikapu viņa ir “uz lielu jūs”.

Pārvērtībām Evita pieteikusies, jo vēlas savam tēlam un sievišķībai pievērst lielāku uzmanību, tikai nezina, ar ko sākt. Arī Evitas vīrs esot izteicies, ka vēloties viņu redzēt vairāk romantiskā tēlā, kleitā vai svārkos.

Stilistes Alinas Keller komanda cenšas no sirds un rezultāts ir tiešām skaists. Evitas mati tiek ieveidoti brīvās lokās un uzklāts acu skaistumu izceļošs grims. Alina ir piemeklējusi garderobi, kurā netrūkst spilgtu un modernu akcentu, bet vienlaikus tā ir piemērota Evitas nopietnajai profesija.

Pati Evita burtiski atplaukst jau pārvērtību procesa laikā – viņas acis iemirdzas, mainās balss tembrs un kustību plastikā iezogas koķetums. Ieraugot rezultātu, sievietei trūkst vārdu aiz sajūsmas, un viņa sola jau tuvākajā laikā ieviest savā garderobē kardinālas pārmaiņas.

Visbiežāk “Stila patruļas” pārvērtību rezultāts iepriecina arī varoņu tuviniekus, taču mēdz gadīties arī citādi. Un šis diemžēl ir viens no šādiem gadījumiem. Evitas vīrs par sievas jauno tēlu, maigi izsakoties, nav sajūsmā:

“Es gaidīju kaut ko sievišķīgāku. Tas bārbiju stils .. nu nav personīgi mans.”

Vai sievišķība slēpjas tikai kleitās un svārkos, vai tomēr – sievietes iekšējā būtībā, sajūtās, ko uz ārpusi var nodot dažādos veidos? Alinai Keller šajā jautājumā ir savs viedoklis. Kāds, to uzzināsit, noskatoties šo “Stila patruļas” epizodi!

Skatieties arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas