Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

STV Pirmā! jaunums – "Izredzētais", "Čikāgas ātrie" un "Supermammas" trešā sezona arī tavās mājās

Lai tavas rudens darbdienu pēcpusdienas padarītu siltākas, kanāls STV Pirmā! jaunajā sezonā sarūpējis pirmizrādi skatītākajam seriālam Turcijā “Izredzētais” un iecienītajam amerikāņu medicīnas seriālam "Čikāgas ātrie'', tāpat atgriežoties iecienītajām "Supermammām"! Vai esi gatava piedzīvot kaislību vētru?

Izredzētais

Turcijas pēdējo gadu skatītākais mīlestības stāsts “Izredzētais” vēsta par bagātās un ietekmīgās Korānu ģimenes atvasi Feritu. Kamēr pārējie ģimenes locekļi pievērsušies ģimenes biznesam, Ferits bauda brīvu un bezrūpīgu dzīvi, darot raizes visai dzimtai. Cerībā jaunekli nomierināt, vectēvs nolemj viņu izprecināt. Potenciālo līgavu netrūkst, arī Kazima kungs piedāvā Korānu ģimenei savas vecākās meitas roku. Tomēr Feritam sirdī jau iekritusi jaunākā… Nepadomājot, ko tas nodarīs ģimenei un māsu attiecībām, pretēji ierastajām tradīcijām Kazima kungs izdod jaunāko meitu Feritam par sievu. Tā sākas melu, noslēpumu, nodevības un mīlestības pilns ceļš uz jaunlaulāto laimi. Seko sarežģītiem likteņa līkločiem jaunajā turku seriālā divās sērijās pēc kārtas ik darbdienu plkst. 17.25 kanālā STV Pirmā!

Čikāgas ātrie

STV Pirmā! piedāvā vienu no populārākajiem pasaules medicīnas seriāliem “Čikāgas ātrie”, kas ir seriālu franšīzes par Čikāgas glābējiem trešais seriāls. Pēdējās sezonās seriāls ASV bijis skatīts vairāk pat par “Grejas anatomiju”! Tas vēsta par Čikāgā tikko atklātā medicīnas centra darbu un medicīniskiem izaicinājumiem, kā arī ieskatās galveno varoņu dzīvē un personiskajās attiecībās, kurās netrūkst ne drāmu, ne kaislību. Stāsta centrā deviņi galvenie slimnīcas ārsti, kuri ik dienu glābj desmitiem dzīvību, piedalās riskantās operācijās un pacientiem sniedz cerību par gaišāku nākotni. Slimnīca nav tikai viņu darbavieta, bet arī vieta, kur iepazīties, iemīlēties un piedzīvot smagas šķiršanās – tā ir vieta, kur dot un daudz paņemt. Seko “Čikāgas ātrajiem” katru darbdienu plkst. 18.30 kanālā STV Pirmā!

Supermammas

Četras mammas iepazīstina viena otru ar savām bērnu audzināšanas metodēm, dienas režīmu, kārtību, sadzīvi, saimniecību un attiecībām ģimenē, lai kopīgi nolemtu – kura no visām pelnījusi Supermammas titulu! No apbrīnas un sajūsmas līdz neizpratnei un nosodījumam par mammu paradumiem – ies karsti! Skaties iemīļotā ukraiņu šova “Supermammas” trešās sezonas pirmizrādi no 18. septembra darbdienās plkst. 15.10 divās sērijās pēc kārtas STV Pirmā!

Turku seriāls "Izredzētais" tavās darbdienu pēcpusdienās kanālā STV pirmā!

"Supermammas". STV Pirmā! publicitātes foto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas