Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Subaru Forester – kādēļ cilvēki iemīl šo automašīnu?

Subaru Forester, foto: "Ad Rem" auto salons

Subaru Forester, foto: "Ad Rem" auto salons

Pasaki man, ar ko tu brauc, un es pateikšu, kas tu esi – nereti smej pieredzējuši autovadītāji. Un tomēr jāatzīst, ka katrā jokā ir daļa patiesības. Subaru Forester parasti izvēlas cilvēki, kuri augstu vērtē drošību, komfortu, cilvēki, kuri mīl baudīt dzīvi un piedzīvojumus. Šis auto teju vai padara tevi par sapņotāju, jo paver tik daudz iespēju izrauties no ierastā – ar to droši var doties ārā no pilsētas, būt aktīvam, nebaidoties nobraukt no asfalta, doties mežā, makšķerēt, ogot, kaitot, orientēties, spēlēt populāro slēpņošanas spēli Geocaching vai vienkārši apskatīt Latvijas laukus. Taču pēdējā laikā Forester savu popularitāti iemantojis arī pilsētnieku vidū. Lūk daži iemesli, kas liek iemīlēt šo auto:

Izcils panorāmas skats

Pirmā patīkamā lieta, jau iekāpjot automašīnā, ir labā pārredzamība. Sēdpozīcija ir salīdzinoši augsta, savukārt logi ir ar plašu panorāmas skatu, kas dod plašuma sajūtu un ļauj sajusties gluži kā lidmašīnas pilotam. Nekas netraucē vērot un pamanīt apkārt notiekošo.

Automašīna, ar kuru doties piedzīvojumos

Subaru Forester ir viena no pirmajām izvēlēm cilvēkiem, ar aktīvu dzīvesveidu, kuriem patīk izbaudīt dzīvi. Tas viegli tiek galā ar bezceļa apstākļiem. Nenoliedzami, 4x4 jeb simetriskā piedziņa ir viens no būtiskiem plusiem, kas neliek raizēties par iestigšanu dubļos vai sniegā. Tāpat arī nelīdzeni ceļi nesagādā diskomfortu auto pasažieriem. Savukārt jumta reliņi ir viegli aizsniedzami, neraugoties uz to, ka auto ir salīdzinoši augsts. Šī ērtība ir pateicoties sliekšņiem, uz kuriem ērti pakāpties, piemēram, lai novietotu uz jumta divriteni.

Auto ir ērts un pārdomāts. It kā nieks, tomēr patīkams ir fakts, ka durvis nosedz sliekšņus un pat pēc brauciena pa dubļainu ceļu, vari ērti izkāpt no auto ar tīrām biksēm, jo sliekšņi nav piešķiesti ar putekļiem.

Vilktspēja. Papildus pluss ir iespēja pievienot automašīnai āķi, kas ļauj vilkt laivas un piekabes. Daži Subaru Forester īpašnieki pat izmanto šo funkcionalitāti, lai vestu zirgus uz sporta sacensībām – jā, auto vilktspēja ir lieliska.

Subaru Forester ir aprīkots arī ar skārnienjutīgu ekrānu un tajā ietvertajām vadības ierīcēm, tostarp Apple CarPlay un Android Auto integrāciju, kas ļauj ērti lietot viedtālruņos esošo lietotņu funkcijas, piemēram, navigāciju waze u.c. Līdz ar to garāki braucieni un ekskursijas ar šo auto kļūst vēl patīkamākas un ērtākas.

Laba izvēle braukšanai ziemā

Subaru Forester ir izcili piemērots mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Vispirms jau ziemas braukšana kļūst daudz patīkamāka, jo automašīnā ir apsildāmā stūre, apsildāmas ir arī visas piecas sēdvietas. Tāpat auto ir aprīkots ar apsildāmiem spoguļiem un logu slotiņām, kā arī standarta aprīkojumā ir apsildāmais aizmugurējais logs. Lietus sensori, kas ieslēdzas automātiski, kad uz loga ir mitrums, ir vēl viena patīkama lieta.

Subaru Forester novērtē arī pilsētnieki un ģimenes

Auto ir ietilpīgs – tajā ērti var ievietoties 5 cilvēki un visiem pietiek vietas arī kājām. Nav saspiestības sajūta. Aizmugurējās durvis veras plaši, kas atvieglo arī bērnu autosēdeklīša ievietošanu, savukārt bagāžas nodalījumā pietiek vietas gan somām, gan sporta aprīkojumam, kā arī bērnu ratiņiem.

Braukšanu pilsētā ievērojami atvieglo fakts, ka automašīna ir salīdzinoši augsta – nav jāsatraucas par bortiņiem, kas varētu apskādēt zemāku auto, piemēram, parkojoties.

Subaru Forester ir aprīkots ar automātisko ātrumkārbu, kas nenoliedzami ir īpaši ērti pilsētā. Tāpat arī automātiskā bremzēšana samazina risku iekļūt negadījumos, piemēram, situācijās, kad priekšā braucošais strauji nobremzē, auto nepieļaus sadursmi.

Degvielas patēriņu pilsētā palīdz samazināt fakts, ka Subaru Forester ir vieglais hibrīds, kam pateicoties, automašīna bremzējot uzlādējas un samazina daļu degvielas patēriņa.

Drošība un citas lietas

Subaru Forester ir pazīstams ar savu stabilitāti un izcilo vadāmību, ko nodrošina boxer tipa dzinējs – tas nozīmē, ka motors ir nedaudz “plakans” un atrodas novietots zemu auto priekšpusē, kas veido labu stabilitiāti un smaguma centru, kā arī straujākos manevros mazina gāšanās riskus. Autovadītājs var droši braukt bez papildus stresa, saglabājot komfortu arī pasažieriem.

Tāpat pilnpiedziņa, automātiskās drošības sistēmas, joslu kontrole un citas lietas nodrošina, ka Subaru Forester ir viens no drošākajiem auto savā klasē.

Uzzini vairāk par Subaru Forester tehniskajiem parametriem un aprīkojumu!

Ar Subaru Forester iepazīties klātienē vari AD REM Auto salonā, Brīvības gatvē 246, Rīgā.

Šī viennozīmīgi ir automašīna, kas spēj papildināt Tavu dzīvesveidu, sniedzot papildus gan komfortu, gan mazinot stresu par sadzīviskiem sīkumiem. Ar šo auto kā ar uzticamu pavadoni vari doties kā ikdienas gaitās tā mežā. Varbūt biežāk apciemot radus laukos vai aizbraukt pie dabas, nodoties jauniem hobijiem un atklāt pasauli no jauna!


Subaru Forester, foto: "Ad Rem" auto salons

Subaru Forester, foto: "Ad Rem" auto salons

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas