Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Svētdien Rīgas Velomaratona laikā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi

"Toyota" Rīgas Velomaratons 2022. gadā. Foto: Zane Bitere/LETA

"Toyota" Rīgas Velomaratons 2022. gadā. Foto: Zane Bitere/LETA

Svētdien, 17.septembrī, Rīgā norisināsies "Toyota" Rīgas Velomaratons, kura laikā transportlīdzekļu satiksme vairākās galvaspilsētas ielās, kā arī uz tiltiem pār Daugavu būs ierobežota vai slēgta. Satiksmes ierobežojumi vietām spēkā stāsies jau sestdienas, 16.septembra, vakarā. Tāpat būs būtiskas izmaiņas vairākos sabiedriskā transporta maršrutos.

No sestdienas, 16.septembra, plkst.17.00 līdz svētdienas, 17.septembra, plkst.20.00 transportlīdzekļu satiksmi slēgs 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, kā arī 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti).

Svētdien, 17.septembrī, no plkst.12.45 līdz plkst.16.15 transportlīdzekļu satiksmi slēgs 11.novembra krastmalā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā un Krasta ielā, virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam.

Tāpat no plkst.12.45 līdz plkst.16.30 satiksmi slēgs uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai, kreisajā braukšanas joslā nodrošinot sabiedriskā transporta satiksmi.

Savukārt no plkst.13.00 līdz plkst.17.00 satiksmi slēgs Bauskas ielā, no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai; Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam; Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta; Akmens tilta tunelī; Kuģu ielā; Trijādības ielā; Raņķa dambī, organizējot divvirzienu satiksmi pretējā joslā; Balasta dambī; uz Vanšu tilta, kreisajā braukšanas joslā nodrošinot sabiedriskā transporta satiksmi.

Svētdien, 17.septembrī, velomaratona norises laikā būs izmaiņas arī sabiedriskā transporta maršrutos. Plašāk ar izmaiņām sabiedriskā transporta maršrutos iespējams iepazīties šeit.

Pasākuma norises laikā vairākās vietās aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu, kā arī atstātos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

No 16.septembra plkst.17.00 līdz 17.septembra plkst.20.00 aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam; 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti); Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam.

Tāpat no 16.septembra plkst.17.00 līdz 17.septembra plkst.17.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs Balasta dambī un Kuģu ielā (Daugavas pusē).

Svētdien, 17.septembrī, no plkst.13.15 līdz plkst.15.00 norisināsies velomaratona Tautas brauciens (divi apļi) pa maršrutu: 11.novembra krastmala - Ģenerāļa Radziņa krastmala - Krasta iela - Dienvidu tilts - pāri Dienvidu tiltam - Bauskas iela - Mūkusalas iela - Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplis - Mūkusalas iela - Akmens tilta tunelis - Kuģu iela - Trijādības iela - Raņķa dambis - Balasta dambis - Vanšu tilts - Pils laukums - Torņa iela - Pils laukums - Muitas iela - 11.novembra krastmala (finišs).

No plkst.15.30 līdz plkst.17.00 norisināsies velomaratona Ģimeņu brauciens (viens aplis) pa maršrutu: 11.novembra krastmala - Ģenerāļa Radziņa krastmala - Krasta iela - Dienvidu tilts - pāri Dienvidu tiltam - Bauskas iela - Mūkusalas iela - Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplis - Mūkusalas iela - Akmens tilta tunelis - Kuģu iela - Trijādības iela - Raņķa dambis - Balasta dambis - Vanšu tilts - Pils laukums - Torņa iela - Pils laukums - Muitas iela - 11.novembra krastmala (finišs).

Norādītajos maršrutos Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 un no plkst.16.00 līdz plkst.18.00 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai, drošības vadkonusu uzlikšanai un noņemšanai.

Tāpat minētajos maršrutos Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju transportlīdzekļu satiksmi regulēs, ierobežos vai slēgs velomaratona braucienu laikā, no plkst.13.00 līdz plkst.17.00.

Velomaratona norises laikā no plkst.11.00 līdz plkst.17.00 aizliegs elektroskrejriteņu, velorikšu un elektromobiļu satiksmi 11.novembra krastmalā.

Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt Satiksmes vadības centram uz bezmaksas informatīvo tālruni 8000 3600.

Satiksmes ierobežojumu karte pieejama šeit.

"Toyota" Rīgas Velomaratons 2022. gadā. Foto: Zane Bitere/LETA

"Toyota" Rīgas Velomaratons 2022. gadā. Foto: Zane Bitere/LETA

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas