Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tava āda - tavs lēmums jeb kādēļ izvēlēties lāzerepilāciju?

Lāzerepilācija, foto: Andrea Piacquadio, Pexels.com

Lāzerepilācija, foto: Andrea Piacquadio, Pexels.com

Ieauguši, raupji, asi. Ir maz pozitīvu īpašības vārdu, kas aprakstītu ķermeņa matiņus. Tādēļ nav pārsteigums, ka atbrīvošanās no tiem ir mērķis, kas vieno daudzus no mums. Risinājumi ir, bet tiem visiem piemīt kāds mīnuss. Skūšanās ir ātra, tomēr veicama gandrīz katru dienu. Vaksācija sniedz gludas ādas efektu, tomēr visi zinām, cik sāpīga tā var būt, un atkārtotai procedūrai pacietīgi jāgaida matiņu ataugšana. Ja ar šo esam izsmēluši tavas idejas par to, kā veiksmīgi atbrīvoties no ķermeņa apmatojuma, ir pēdējais brīdis iepazīt vēl vienu veidu, kas var mainīt tavu dzīvi ne uz vienu dienu, ne divām nedēļām, bet uz pus gadu vai pat gadu.

Kas ir lāzerepilācija un kā tā darbojas?

Lāzerepilācija ir matiņu likvidēšanas procedūra, kas savu ceļu uzsāka sešdesmitajos, publiski pieejama kopš deviņdesmitajiem, bet šodien kļuvusi par vienu no visērtākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā baudīt gludu ādu.

Lāzerepilācija darbojas ar lāzera gaismas impulsiem. Atšķirībā no skūšanās, kas matiņu tikai nogriež, un vaksācijas, kas novājina matu foliku, lāzers matu folekulu iznīcina un tā pārtrauc savu darbību. Pēc pilna kursa iziešanas klients baudīs ievērojamu matiņu augšanas samazināšanos un izmaiņas to tekstūrā sākot no pusgada līdz gada garumā, pēc kura procedūra jāatkārto vienu - profilaktisku reizi. Katrs lāzerepilācijas cikls sastāv no četrām līdz astoņām procedūrām. Rīgas Lāzer Klīnikas speciālisti iesaka katru procedūru atkārtot apmēram četru nedēļu intervālā. Tas skaidrojams ar dažādajām matiņu augšanas fāzēm - katrā procedūrā lāzers piekļūst no 25 līdz 70% matiņu. Kamēr klasiskajā variantā lāzerepilācijai perfekta kombinācija ir gaiša āda un tumšs apmatojums, Rīgas Lāzer Klīnikā izmantotā tehnoloģija ir viena no pasaulē efektīvākajām sistēmām, iedarbīga ar dažāda veida ādas tipiem un apmatojuma krāsām.

Atbrīvošanās no matiņiem - terapeitiska un nesāpīga

Neņemot vērā tās, iespējams, biedējošo nosaukumu, lāzerepilācija nebūt nav sāpīga. Rīgas Lāzer klīnikas ierīces ir aprīkotas ar dzesēšanas sistēmu, kas palīdz padarīt procedūru patīkamu. Procedūras ilgums atkarīgs no klienta izvēlētās zonas. Piemēram, lāzerepilācija padusēs aizņems vien piecas līdz desmit minūtes no tavas dienas. Lāzerepilācija piemērota jebkurai ķermeņa zonai, tādēļ iespējams atbrīvoties no apmatojuma ne tikai klasiskajās ķermeņa zonās – kājās, padusēs, bikini, bet arī virslūpā, plaukstu virspusēs, kāju īkšķos un citās zonās, kuru matiņi ir ikdienas problēma, par kuru bieži nerunājam. Un, protams, aizmirsīsim par ideju, ka liekais ķermeņa apmatojums ir tikai sieviešu problēma, Rīgas Lāzer Klīnikā pieejams arī plašs, speciāli vīriešiem veidots piedāvājums.

Lāzerepilācijai piemīt arī terapeitisks efekts, kas nozīmē ieaugušu matiņu likvidēšanu un skūšanās traumētas ādas rehabilitēšanu. Tādēļ šī procedūra palīdzēs padarīt gaišāku tumšo laukumu un rētu zonu izskatu, uzlabojot ādas izskatu un klienta labsajūtu. Atšķirībā no vaksācijas, laikā starp lāzerepilācijas procedūrām attiecīgās zonas nav jāslēpj - vienīgais ierobežojums ir neizraut mata saknīti: Neveikt vaksāciju, izraušanu ar pinceti vai epilāciju, bet skūšanās ir atļauta.

Kādēļ īstais brīdis ir tagad?

Lāzerepilācijas kursu iespējams uzsākt jebkurā sezonā, tomēr, ņemot vērā, ka pēc procedūras pāris dienas attiecīgā zona jāpasargā no saules stariem, rudens ir īstais laiks, lai ienāktu Rīgas Lāzer Klīnika tagad un baudītu gludu ādu jau pavasarī. Rīgas Lāzer Klīnika savus pakalpojumus piedāvā ne tikai Rīgā – Strēlnieku un Lielirbes ielā, bet arī citās Latvijas pilsētās – Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā un Jēkabpilī. Lāzerepilācijai piemīt daudz priekšrocību. Ir laiks izbaudīt tās arī uz savas ādas.


Lāzerepilācija, foto: Andrea Piacquadio, Pexels.com

Lāzerepilācija, foto: Andrea Piacquadio, Pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas