Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Te ir darbs un dzīvesvieta – šuvēja vakances Krāslavā un Gulbenē

Šuvēja darbs, photo: cottonbro studio, pexels.com

Šuvēja darbs, photo: cottonbro studio, pexels.com

Jauns darbs un jauna dzīve! Bieži valda uzskats, ka labākās darba izredzes ir tikai lielajās pilsētās, taču tas var būt maldīgi. Ārpus Rīgas savu mājvietu rod uzņēmumi, kuru darbiniekiem patiesi ir, ar ko lepoties. Viens no tādiem ir SIA NEMO, kas dod darbu vairāk kā 150 darbiniekiem Latgales reģionā un specializējies kvalitatīvu apģērbu ražošanā Rietumeiropas tirgum. Veiksmes pamatā, protams, ir kvalitāte, ko spējam nodrošināt, kā arī rūpes par darbinieku labsajūtu un motivāciju. 99% no saražotās produkcijas tiek eksportēta.

Aicinām darbā

Pašlaik uzņēmums aicina darbā šuvējus, drēbniekus un priecāsies par jauniem kolēģiem Krāslavas un Gulbenes filiālēs. Ja esi profesionāls drēbnieks – tas ir lieliski. Taču, ja šūšana, adīšana vai rokdarbi ir Tavs hobijs – varbūt tieši šis ir īstais brīdis, kad padarīt to par savu ienākumu avotu? Uzņēmumā ir akorda darba princips, kas nozīmē, ka katrs ražošanā iesaistītais veic kādu noteiktu operāciju un netiek sagaidīts, kad kāds uzšūs apģērbu no sākuma līdz beigām. Līdz ar to iepriekšējā pieredze noteikti var noderēt, bet nav obligāta. Ja ir interese par šūšanu vai rokdarbiem, Tu noteikti visu nepieciešamo varēsi ātri apgūt jau darba gaitā. Mēs nodrošināsim apmācību Valsts nodarbinātības aģentūras programmas ietvaros “Apmācība pie darba devēja”

Darbs un dzīvesvieta Krāslavā

Šī ir lieliska iespēja ne vien atrast darbu, bet pat mainīt dzīvesvietu, jo darbiniekiem tiek piedāvāti arī dzīvokļi Krāslavā. Jā, dzīvokļi, nevis kopmīnes! Tie ir pilnībā aprīkoti dzīvošanai un to nomas maksa ir patiešām simboliska. Darbiniekiem tiek piedāvāts izvēlēties vienistabas, divistabu vai pat trīsistabu dzīvokli no pieejamā klāsta, lai nekas neatturētu no iespējas virzīties tālāk savā izvēlētajā profesijā.

Lai palīdzētu un sniegtu atbalstu sākotnējā periodā, ja tas nepieciešams, pirmo mēnesi SIA NEMO pat apmaksā visu nomas maksu. Savukārt, lai atbalstītu Ukrainas iedzīvotājus šajā grūtajā laikā, tad palīdzība Ukrainas kara bēgļiem tiek sniegta pat pirmos trīs mēnešus, ja viņi izlemj uzsākt darbu šajā uzņēmumā. Jāteic gan, ka arī pēc šī perioda uzņēmumu piedāvāto dzīvokļu maksa nav liela – tie ir aptuveni 50 Eur mēnesī + komunālie maksājumi.

Draudzīgs un motivēts kolektīvs – mūsu lepnums

SIA Nemo kolektīvs ir kas vairāk nekā tikai darba kolēģi – tā ir kā liela ģimene, kas kopīgi ne tikai strādā, bet arī bauda dažādus uzņēmuma piedāvātos bonusus, kopīgus pasākumus kā balles vai tējas dzeršanu ar kolēģiem, tiek organizēti arī aktīvas atpūtas pasākumi, kas palīdz saliedēties.

Tāpat darbiniekiem ir dažādas bonusa sistēmas, kas motivē rūpēties par savu veselību un izaugsmi. Piemēram, ir iespēja nopelnīt bonusus pie algas, ja apmeklē dažādas veselību veicinošās nodarbības, sporta, deju vai Ci gun nodarbības. Tāpat atalgojumu var palielināt, iesaistoties dažādās citās uzņēmuma aktivitātēs, piemēram, piesaistot jaunus kolēģus, iesaistoties šūšanas padomes aktivitātēs u.c.

Atalgojums

Sia NEMO algu maksā pēc akorda darba principa, līdz ar to tiek skaitītas nosacītās vienības - tehnoloģiskās minūtes. Dienas norma ir 500 šādas tehnoloģiskās minūtes, bet ir profesionāļi, kas vidēji dienā izdara par 50% vai pat divas reizes vairāk kā norma. Ar prieku var teikt, ka 2022. gada bija novērojams 16% atalgojuma pieaugums pret iepriekšējo gadu, kas liecina, ka darbinieki arvien aktīvāk izmanto iespējas nopelnīt gan bonusus, gan pārpildīt uzņēmuma noteiktās normas. Darbinieku vidējā samaksa pirms darba ņēmēja nodokļu nomaksas būs virs 800-850 Eur, taču daudzi izmantos iespēju nopelnīt vairāk un viņu alga sasniegs pat 1300 Eur mēnesī, kas kopā ar pārējiem uzņēmuma nodrošinātajiem labumiem ir ļoti motivējošs atalgojums.

Negaidi un piesakies pats vai padod tālāk kādam, kam šī ziņa varētu interesēt! Mēs ar prieku gaidīsim Jaunus kolēģus savā pulkā!

Gaidām!

+371 29693869

Aivars.bachkurs@gmail.com


Šuvēja darbs, photo: cottonbro studio, pexels.com

Šuvēja darbs, photo: cottonbro studio, pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas