Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Tet" palielinājis interneta ātrumu DSL tehnoloģijas lietotājiem

Foto: Edijs Pālens/LETA

Foto: Edijs Pālens/LETA

Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Tet" paaugstinājis interneta ātrum klientiem, kuri izmanto DSL tehnoloģiju, aģentūru LETA informēja "Tet" pārstāvji.

Lai arī "Tet" interneta klientu daļa, kas izmanto DSL tehnoloģiju, ir neliela, uzņēmums meklē risinājumus, kā palielināt tā ātrumu arī gadījumā, ja interneta signāls tiek vadīts pa vara vadiem.

Šā gada otrā pusē tika rasta iespēja interneta ātrumu paaugstināt daļai DSL klientu. Šiem interneta lietotājiem pašlaik maksimālā interneta ātruma 10 megabiti sekundē (Mbit/s) vietā ir pieejami 30 Mbit/s. Šis interneta ātruma palielinājums notiek automātiski - netiek mainīts interneta pakalpojuma pieslēguma veids un tā samaksa.

Savukārt daļai klientu interneta ātrums tiek palielināts uz 100 Mbit/s. Tas nozīmē, ka uzlabojumu dēļ ir iespēja mainīt pakalpojuma veidu uz "Pro" interneta pieslēgumu. Šie klienti par turpmākajiem soļiem tiek informēti individuāli, norāda "Tet".

Jau vēstīts, ka "Tet" koncerna apgrozījums 2022.gadā bija 326,656 miljoni eiro, kas ir par 29% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa saruka par 10,7% un bija 25,779 miljoni eiro. Vienlaikus pašas "Tet" apgrozījums 2022.gadā bija 231,436 miljoni eiro, kas ir par 15,4% vairāk nekā 2021.gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 10,2% un bija 24,056 miljoni eiro.

"Tet" pieder valstij SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" personā (51%) un telekomunikāciju kompānijas "Telia Company" meitasuzņēmumam "Tilts Communications" (49%).

Foto: Edijs Pālens/LETA

Foto: Edijs Pālens/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas